Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

Новини за січень 2015 року

У Вільшанці привітали з ювілеєм 99-річну мешканку

Одній із найстарших мешканок селища Вільшанка виповнилося 99 років – 27 січня 2015 року відзначила свій ювілей Опря Віра Михайлівна.Зі 99-річчям іменинницю привітали директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району Валентина Галунга, завідувач відділення соціально-побутової адаптації терцентру Тетяна Владова а також голова районної організації Організації ветеранів України Леонід Пєєв.Ювілярці вручили квіти та цінний подарунок, побажали турботи та любові від рідних та близьких людей, висловили щирі побажання міцного здоров'я на довгі роки і досягнення нового життєвого рубежу.

 

 

 

 

 

 

Соборність України – головний чинник стабільності держави

Національна ідея соборності вперше за новітню історію України набула особливого значення, стала близькою кожному українцю.

Такої думки були всі учасники засідання у форматі «круглого столу», що відбувся 22 січня 2015 року в день 96 річниці ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом − Днем Соборності.

У вступному слові начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Олена Михайлова зазначила, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ, зможемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Директор районного українсько-болгарського історичного музею Михайло Поліщук ознайомив присутніх з історією виникнення свята Соборності України, ознайомив з невідомими фактами про боротьбу українського народу за об’єднання більшості етнічних українських земель в єдину державу.

Учасники «круглого столу» обговорили основні аспекти подолання загроз цілісності України, взаємодії у цьому напрямку між регіонами, з країнами ЄС, роль громадських об’єднань у консолідації українського суспільства.

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал