Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за лютий 2015 року

 

«Податок на нерухоме майно» хвилює пенсіонерів

    25 лютого 2015 року, працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району, спільно з районною радою ветеранів організували та провели «круглий стіл» з питання: «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Для роз’яснення даного питання, яке хвилює людей поважного віку, були запрошені: Віта Зозуля – головний державний інспектор Вільшанського відділення Новоукраїнської об’єднаної державної інспекції, Наталія Крачковська – представник держкомзему у Вільшанському районі, Світлана Владова – спеціаліст з юридичних питань та земельних відносин Вільшанської селищної ради.

Учасники зібрання: голови ветеранських організацій сіл Осички, Вільшанки, Березової Балки, Йосипівка та підопічні територіального центру отримали вичерпні відповіді на хвилюючі питання від вищезгаданих спеціалістів.

 

 

 

 

До родини переселенців зі сходу

проявлено увагу та турботу

Головний спеціаліст-юрисконсульт управління Пенсійного фонду України в Вільшанському районі Ярослав Миколюк надав консультацію громадянці, яка переселилася із зони проведення антитерористичної операції і тимчасово проживає на території району – Полянській Людмилі Володимирівні. Ярослав відповів на запитання щодо пенсійного забезпечення, нагадав про можливість отримання безоплатної правової допомоги та консультування, організацію вирішення соціально – побутових проблем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В районі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, голова районної ради Михайло Лець, керівники районних установ, районні депутати, громадські активісти та всі небайдужі жителі району взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому пам'яті подвигу учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, який відбувся в центрі смт Вільшанка біля пам’ятника Т.Г. Шевченка.

Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні… Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав без вісти, чи був замордований з самого початку Євромайдану.

Минулого року, 21 листопада в Україні вперше відзначили День Гідності та Свободи. Тепер щорічно цього дня українці будуть віддавати шану громадянам, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Учні Вільшанської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів підготували зворушливі вірші в пам'ять трагічних подій на Майдані 2014 року, після чого керівництво району і громадськість поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка та запалили свічки пам’яті.

Хвилиною мовчання учасники скорботного мітингу вшанували тих українців, які під час Революції Гідності та під час подій на Сході країни віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

 

Вільшанщина вшанувала пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого 2015 року в смт Вільшанка, біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбувся захід з вшанування героїчного подвигу учасників бойових дій на території інших держав.

Зі словами пошани і пам’яті до присутніх звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров та голова районної ради Михайло Лець.

Посадовці висловили глибоку подяку учасникам бойових дій на території інших держав за мужнє виконання військової присяги в «гарячих точках» планети, за активну громадянську позицію, за виховання у найкращих традиціях патріотизму молодого покоління.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та вшанували пам’ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав хвилиною мовчання.

 

 

Відбулося засідання з питань
роз’яснення змін в пенсійному законодавстві

    

10 лютого 2015 року за ініціативи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району у приміщенні Вільшанської районної бібліотеки відбулась зустріч представників управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі з пенсіонерами селища, на якій обговорено зміни у пенсійному законодавстві.
    Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Вільшанському районі Валентина Гірник розповіла пенсіонерам про зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві з 01 січня 2015 року, а саме, щодо розмірів спеціальних пенсій, розмірів прожиткового мінімуму, змін дострокового виходу на пенсію за віком жінкам, яким виповнилося 55 років, оподаткування сум пенсій та індексація пенсій.
     Надано консультації з питань щодо обчислення страхового стажу та зарахування до нього тих чи інших періодів роботи, проведення перерахунку пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам, виплати та підвищень до пенсії «дітям війни», змін пенсійного забезпечення жінок та стану фінансування пенсійних виплат на сьогоднішній день.
    Також нагадала присутнім про щоденний прийом громадян в управлінні за принципом «єдиного вікна», про можливість отримання консультацій за телефоном «гарячої лінії» 9-78-62, звернула увагу майбутніх пенсіонерів на необхідність завчасного звернення до управління з метою своєчасної реалізації права на звернення за призначенням пенсії. Всім учасникам зустрічі вручено інформаційно-роз’яснювальні матеріали з питань пенсійного забезпечення.

 

Спільний Проект ЄС/ПРООН

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III»

03 лютого 2015 року у Вільшанському районі відбувся семінар-презентація, на якому представлена Третя фаза спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ-ІІІ). Захід зібрав разом представників районних та місцевих органів влади, громадськість та представників медіа для обговорення подальшої співпраці щодо сприяння сталому місцевому розвитку задля покращення умов життя людей у Вільшанському районі.

У семінарі взяли участь координатор Кіровоградського обласного підрозділу впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» Олена Радул, перший заступник голови Вільшанської районної державної адміністрації Сергій Нестеров, голова Вільшанської районної ради Михайло Лець, голова Вільшанської селищної ради Володимир Харковенко, керівники та представники трудових колективів установ та організацій району.

Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23,8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800 тис. євро). Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

Від Вільшанського району участь в проекті візьмуть Вільшанська селищна рада, Йосипівська, Вівсяниківська та Плоско-Забузька сільські ради.

В Україні упродовж останніх років відбувається інтенсивне формування справжнього громадянського суспільства, в якому ініціатива громади знаходиться на одному рівні з провладними ідеями. А участь чотирьох сільських рад у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і є яскравим прикладом громадської активності в нашому районі

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал