Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за березень 2014 року

 

Працівники Територіального центру розпочали Акцію

«Подаруй бібліотеці книгу» серед підопічних

26 березня 2014 року, на черговому занятті, учні «Університету третього віку» вирішили взяти участь в Акції «Подаруй бібліотеці книгу», оголошеної працівниками відділення соціально-побутової адаптації. Дана Акція буде проведена протягом місяця з 26 березня по 26 квітня 2014 року.

Всі зібрані книги будуть передані Вільшанській районній бібліотеці імені Лідії Гарячко.

 

 

Територіальний центр вітає ювіляра

24 березня 2014 року свій 90-річний ювілей відзначив Іванов Григорій Карпович, підопічний територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району. Директор територіального центру Галунга В.Д. і завідувач відділення соціальної допомоги вдома Красільнік Л.В. привітали ювіляра та вручили подарунки.

 

 

 

Вільшанщина вшановує визволителів 

21 березня 2014 року біля Меморіалу Слави в смт Вільшанка відбулись урочисті збори з нагоди 70-ї річниці визволення Вільшанського району від німецько-фашистських загарбників. У заході взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, жителі смт Вільшанка, учні та вчителі місцевої школи, гості.

Виступаючи на мітингу, заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко висловила велику вдячність воїнам-визволителям за мирне небо над головою, світле сьогодення.

Також присутніх із знаменною датою привітали голова районної організації ветеранів України Леонід Пєєв та директор районного українсько-болгарського історичного музею Надія Фудар.

По закінченню мітингу керівництво району, школярі та жителі селища поклали квіти до Меморіалу загиблих воїнів.

На честь визволителів нашого району біля Меморіалу Слави відбувся невеликий концерт, підготовлений силами аматорських колективів та солістів районного будинку культури.

 

Відбулася нарада з питань дотримання вимог безпеки під час виконання весняно-польових робіт 

21 березня 2014 року відбулася нарада-семінар з питання дотримання вимог безпеки під час виконання весняно-польових робіт, на якій обговорено питання:

1. Про недопущення зростання рівня виробничого травматизму в галузі.

2. Про стан охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу району.

3. Про стан підготовки сільськогосподарської техніки до проведення весняно-польових робіт.

4. Профілактика виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах агропромислового комплексу.

5. Про технічну підтримку підприємств агропромислового комплексу з питань охорони праці та промислової безпеки

6. Громадський контроль за станом охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу.

У роботі наради взяли участь заступник голови райдержадміністрації Семенець Оксана Юріївна, начальник управління агропромислового розвитку Дрига Ліліана Анатоліївна, провідний державний інспектор з охорони праці територіального управління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області Куліш Віктор Володимирович, страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Кіровоградській області Тарасенко Микола Федорович, провідний спеціаліст управління технагляду охорони праці та пожежної безпеки Троянський Віталій Модестович, голова Вільшанської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Бобко Валентина Сергіївна, спеціалісти управління АПР, керівники сільгосппідприємств та спеціалісти відповідальні за охорону праці в господарствах.

 

Мультидисциплінарна команда територіального центру допомогла соціально незахищеним жителям сіл Чистопілля і Завітне 

20 березня 2014 року фахівці мультидисциплінарної команди територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали села Чистопілля і Завітне, де безкоштовно надали допомогу одиноким жителям. Медична сестра терцентру Бударецька І.В. виміряла артеріальний тиск дев’ятьом мешканцям сіл та двом – рівень цукру в крові. Пугач В.П. – робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків, за проханням мешканців, обрізав кущі та дерева, Красільник Л.В – завідувач відділення соціальної допомоги вдома, провела перевірку роботи Романової Надії – соціального працівника, яка обслуговує дані села.

Комплексний підхід до цієї справи надає можливість підопічним отримувати потрібні їм соціальні послуги не виходячи з власного дому, адже більшість має значно знижену групу рухової активності і немає можливості самостійно приходити на прийом до спеціалістів.

 

Обговорено шляхи покращення обслуговування

пенсіонерів відділенням Ощадбанку

Про активізацію співпраці управління Пенсійного фонду України в Вільшанському районі з банківськими установами йшлося під час зустрічі з керуючою та контролером–касиром відділення філії ТВ БВ АТ «Ощадбанк», яка відбулася в приміщенні районного представництва банку. Пенсійну службу району під час зустрічі представляла заступник начальника управління Пенсійного фонду в районі Валентина Гірник.

Обговорено низку організаційних питань щодо перспективи покращення обслуговування пенсіонерів району відділенням Ощадбанку. Вказано на недоліки в роботі банківських філій, зокрема на невеликій кількості банкоматів в селищі та відсутність банкоматів у населених пунктах району.

Досягнуто домовленості щодо проведення роз’яснювальної роботи про переваги для пенсіонерів отримання пенсійних виплат через банківські установи.

Користуючись нагодою фахівець пенсійного відомства району черговий раз  проінформувала присутніх про функціонування в управлінні новітніх комунікативних технологій з надання інформаційних послуг населенню, таких як skype-зв’язок, «гарячих» телефонних ліній, веб-порталу Пенсійного фонду України, пенсійного калькулятора.

 

Збірна району з настільного тенісу зайняла 2 місце в обласних змаганнях

04 березня поточного року збірна району з настільного тенісу (юнаки й дівчата шкільного віку) взяла участь в зональних змаганнях серед учнів шкіл області, що відбулися в смт. Новоархангельськ, де посіла 1 місце в своїй зоні та потрапила в фінал.

Фінальні змагання відбулися 06 березня 2014 року в м. Кіровограді. На цих змаганнях наші учні посіли 2 місце, пропустивши в перед команду Бобринецького району. Слід зазначити, що в складі нашої команди виступали учні 7-8 класів, в той час як команди суперників комплектувалися учнями 10-11 класів. Таким чином, ми бачимо великий потенціал нашої команди.

 

 

На Вільшанщині вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Щороку в березневі дні Україна та світова спільнота вшановує геніального письменника і поета, духовного батька України – Тараса Григоровича Шевченка. Неможливо переоцінити важливість його постаті у становленні української культури, самосвідомості та державності. Творчість Шевченка, його думки та ідеї, є величним джерелом, з якого століттями черпає сили і наснагу український народ.

09 березня 2014 року з нагоди ювілею, біля пам’ятника Кобзареві в селищі Вільшанка, відбувся урочистий мітинг. Керівництво району, представники громадських організацій, учнівські та педагогічні колективи, жителі селища вшанували пам'ять Великого Кобзаря.

У вітальних словах виступаючі акцентували увагу присутніх на величезному внеску Тараса Шевченка у розвиток українського народу, його неоціненний талант, наголосили, що тільки разом, спільними зусиллями, можна збудувати могутню та процвітаючу державу, за яку боролися наші предки та сучасники.

На завершення всі учасники урочистого заходу вшанували пам’ять Героїв Майдану хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

 

Проведено профілактичні бесіди з неповнолітніми дітьми

05 березня 2014 року Вільшанським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції в особі старшого інспектора Вільшанського РП КВІ майора внутрішньої служби Кобізюка Ігоря Сергійовича із залученням оперуповноваженого відділу кримінальної міліції у справах дітей Вільшанського РВ УМВС ст. лейтенанта міліції Сім Олени Петрівни, фахівця районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шишкової Галини Володимирівни та головного спеціаліста сектору опіки, піклування та усиновлення ССД райдержадміністрації Шевченко Віри Олексіївни з метою профілактики рецидивної злочинності серед дітей, які перебувають на обліку КВІ, проведено лекційне заняття на тему «Досвід, який змушує задуматися» та продемонстровано короткометражний фільм «Діти за гратами».

Під час перегляду фільму дітей ознайомлено з  умови перебування неповнолітніх в місцях позбавлення волі, обмеженнями та обов’язками, які покладаються на них, зокрема, на прикладі Прилуцької виправної колонії.

Після перегляду короткометражки присутні на заході неповнолітні дійшли висновку, що іспитовий строк з випробуванням – це остання страхувальна сітка, яка може вберегти їх від виховної колонії.

На завершення зустрічі працівниками соціальних служб та правоохоронних органів проведено індивідуальну бесіду профілактичного характеру з кожною присутньою дитиною.

 

Нарада фахівців із соціальної роботи

З метою вивчення питань насильства у сім'ї, результатів обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які більше трьох років отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечені сім'ї, труднощів у роботі фахівців із соціальної роботи та шляхів їх подолання, 28 лютого 2014 року у заступника голови районної адміністрації Бугаєнко О.П. відбулася нарада за участю фахівців із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та завідувача сектору з питань сім'ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

На виконання рішення наради, у березні 2014 року заплановано проведення круглого столу з питань насильства у сім'ї за участю заступника голови районної державної адміністрації та начальника сектору ДІМ РВ УМВС.

Також, завідувач сектору з питань сім'ї управління соціального захисту населення прозвітує заступнику голови райдержадміністрації про результати роботи додаткового обстеження умов проживання та раціонального використання коштів сімейного бюджету окремих сімей.

 

   
Сайт Президента України Урядовий портал