Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за березень 2015 року

 

В управлінні Пенсійного фонду України в Вільшанському районі

проведено День відкритих дверей

26 березня 2015 року в управлінні ПФУ в Вільшанському районі проведено зустріч з випускниками Вільшанської загальноосвітньої школи I-III ступенів.

Начальник управління Валерій Богуцький ознайомив старшокласників із завданнями та функціями, які покладені на органи Пенсійного фонду, головний спеціаліст з питань управління персоналом та діловодства Наталія Дегтярьова ознайомила учнів з колективом управління, структурою та пріоритетними напрямками роботи установи. Заступник начальника Валентина Гірник звернула увагу присутніх на те, що з метою покращення якості обслуговування та удосконалення прийому громадян в управлінні вже майже 3 роки працює громадська приймальня за принципом «єдиного вікна». Ярослав Миколюк - головний спеціаліст-юрисконсульт управління провів екскурс в історію виникнення пенсії.

Для учнів проведено екскурсію управлінням. Учні мали змогу поспостерігати, як спеціалістами управління проводиться прийом громадян за принципом «єдиного вікна», ознайомились з порядком призначення та перерахунків пенсій, дізнались про те, як формуються та зберігаються пенсійні справи громадян, про це досконало розповіли начальник відділу з призначення пенсій Інна Петрова та завідувач сектору з виплати пенсій І. Опря. Ознайомитись з можливостями персоніфікованого обліку та веб – порталу Пенсійного фонду України та дізнатись, що в управлінні діє послуга он – лайн консультацій через Інтернет - програму Skype, яка надає можливість миттєво реагувати на запитання мешканців району, допоміг головний спеціаліст з обліку застрахованих осіб Андрій Харченко. Начальник відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи Наталія Новохацька звернула особливу увагу молоді на важливість легальної зайнятості та наголосила, що без належного оформлення трудових відносин наймані працівники втрачають право на отримання соціальних гарантій, передбачених законодавством України. Перший заступник начальника управління Наталія Арістархова побажала випускникам успішно скласти іспити та досягти своєї мети.

Всім запрошеним були вручені буклети «Учням про пенсію».

 

На Вільшанщину повернулися перші демобілізовані бійці

24 березня 2015 року до рідної Вільшанщини повернулися перші демобілізовані бійці після виконання бойових завдань в зоні проведення АТО. Чотирьох земляків-героїв, бійців Донецького прикордонного загону № 9936 зустрічала громадськість Вільшанщини з хлібом-сіллю та духовим оркестром.

Привітати демобілізованих прийшли керівництво району, активісти волонтерського руху, рідні та друзі військовослужбовців

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров подякував бійцям за їх героїзм, боротьбу за незалежність та територіальну цілісність України.

 

Відзначено річницю визволення району від німецько-фашистських загарбників

20 березня 2015 року біля Меморіалу Слави в смт Вільшанка відбулись урочисті збори з нагоди 71-ї річниці визволення Вільшанського району від німецько-фашистських загарбників.

Віддати шану визволителям краю, ветеранам Великої Вітчизняної війни, партизанам-підпільникам прийшли керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, працівники установ та організацій району, мешканці селища, учні та вчителі місцевої школи.

Присутні схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Великої Вітчизняної війни, хвилиною мовчання вшанували пам'ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

По закінченню мітингу керівництво району та жителі селища поклали квіти до Меморіалу Слави.

 

 

 

Працюємо для людей - робота «єдиного вікна»

В управлінні Пенсійного фонду України в Вільшанському районі уже більше двох років проводиться прийом громадян за принципом «єдиного вікна» за різними функціональними напрямками. Протягом цього періоду було здійснено прийом приблизно 5000 громадян. При прийомі громадян спеціалісти керуються завжди тим, що Пенсійний фонд - це сфера обслуговування, і головне завдання зробити так, щоб це обслуговування було тільки якісним. Усе спрямоване на те, щоб звернувшись до управління, людина повністю була задоволена відповіддю.

Протягом січня – лютого 2015 року послугами громадської приймальні скористалося 200 осіб. Найбільша кількість громадян звернулися за консультаціями з питань пенсійного забезпечення - саме поширене питання стосувалось перерахунків пенсії працюючим пенсіонерам. На всі питання  фахівцями управління були надані кваліфіковані відповіді. Для отримання інформації про якість надання послуг спеціалістами управління було проведено опитування відвідувачів громадської приймальні, результати якого підтвердили переваги обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна».

Відвідувачам роздано буклети та брошури, які містять інформаційно-роз’яснювальні матеріали.

 

 

Чергова зустріч з жителями села Березова Балка

Завідувач сектору управління Пенсійного фонду України в Вільшанському районі Інна Опря у складі «мобільного соціального офісу» разом із представниками управління соціального захисту населення Вільшанського районної державної адміністрації здійснили виїзний прийом до села Березова Балка.

Представник управління Фонду в районі надала роз’яснення щодо порядку призначення та перерахунку пенсій, щодо умов реалізації права на призначення  різних видів пенсійних виплат, можливості набуття страхового стажу шляхом добровільної участі у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні, акцентувала увагу майбутніх пенсіонерів на необхідності завчасного звернення до органів Фонду для отримання правової допомоги з метою своєчасної реалізації права на отримання пенсії. Ознайомила із змінами в пенсійному забезпеченні з 1 січня 2015 року, зокрема про перерахунки пенсії в разі втрати годувальника членам сімей військовослужбовців, які мають право на пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», про особливості оподаткування пенсійних виплат, розмір яких перевищує три мінімальні зарплати та обкладання пенсій військовим збором.

Повідомила про стан фінансування пенсій, про порядок роботи громадської приймальні за принципом «єдиного вікна», про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення в режимі skype – зв’язку та за телефоном «гарячої лінії», також було проведено прийом громадян.

 

 

 

В районі відзначили Міжнародний жіночий день

06 березня 2015 року керівники району та учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури привітали жінок Вільшанського району із Міжнародним жіночим днем – 8 березня.

Керівники району висловили побажання миру, благополуччя, вічної молодості та краси, нагородили представниць прекрасної статі почесними грамотами та подяками за внесок у професійну діяльність і громадську роботу.

Вокалісти та хореографічні колективи району подарували глядачам високохудожню та змістовну концертну програму.

 

 

Закон України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» обговорили під час    наради з сільськими головами

04 березня 2015 року в районній державній адміністрації відбулася нарада з селищним та сільськими головами з питання обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Як пояснив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, мета зустрічі – роз'яснення норм Закону, який підписаний Президентом України 04 березня і вже набрав чинності.

Сергій Нестеров акцентували увагу на тому, що насамперед у Законі йдеться виключено про добровільне об'єднання територіальних громад і на проходження всіх етапів процедури об'єднання потрібно більше 6 місяців.

Законом встановлено порядок створення об'єднаних громад та припинення діяльності органів місцевого самоврядування, які прийняли рішення про створення об'єднаної громади. Документом визначено повноваження сільського старости, який буде представляти інтереси територіальної громади, що входить до складу новоствореної об'єднаної громади.

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал