Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за березень 2017 року

 

Відбулася колегія райдержадміністрації

31 березня 2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації.

В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та районних установ, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, селищний і сільські голови.

Згідно з порядком денним розглянуто питання:

1. Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району протягом 2016 року.

2. Про стан надання житлових субсидій у 2016 році та І кварталі 2017 року.

3. Про стан надання первинної допомоги населенню району за січень-грудень 2016 р.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

Цього ж дня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров представив публічний звіт про підсумки діяльності Вільшанської райдержадміністрації у 2016 році.

 

В райдержадміністрації відбулись співбесіди з сільськими головами

З 23 по 28 березня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров провів співбесіди з головами селищної та сільських рад.

Участь в співбесідах взяли: голова районної ради Лець М.Я, заступник голови райдержадміністрації Сакун Д.С., керівник апарату райдержадміністрації Куцарева О.В., начальник Вільшанського відділення Голованівського ОДПІ ГУДФС у Кіровоградській області Сокол В.П., начальник фінансового управління райдержадміністрації Жирова В.Б., головний лікар Вільшанської центральної районної лікарні Курінна Т.М., начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Михайлова О.П., завідувач сектору регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Свічкарьова А.Є., завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Гончаров В.О., начальник відділу освіти Драндалуш В.В., завідувач сектору служби у справах дітей Легка Н.І., директор РЦСССДМ Балєва В.Д., директор районного центру зайнятості населення Лисонь Н.В.

В ході зустрічей обговорено перспективи виконання та уточнення бюджетів сільських рад на 2017 рік, надання субвенції районному бюджету на утримання установ соціально-культурної сфери, раціонального використання коштів. Також, обговорено важливі для жителів району питання – розроблення та оновлення містобудівної документації, проведення паспортиризації місць видалення відходів, виділення районному бюджету субвенцій на співфінансування поточного ремонту автомобільних доріг загального користування та ін.

За результатами співбесід сільським головам дане доручення вжити заходів щодо виконання планових показників І кварталу 2017 року за доходами загального фонду сільського бюджету в частині плати за землю та тримати на контролі питання внесення змін до бюджету сільської ради з метою встановлення реалістичних планів за доходами та фінансування нагальних напрямків видатків. При розподілі вільних залишків бюджетних коштів, що склались станом на 01 січня 2017 року та понадпланових доходів за напрямками видатків, розглянути питання про додаткове виділення районному бюджету субвенцій на забезпечення функціонування закладів соціально-культурної сфери.

 

Служба за контрактом

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлюються такі строки військової служби:

з військовослужбовцями, прийнятими на посади рядового складу строком на 3 роки;

з військовослужбовцями, прийнятими на посади сержантського і старшинського складу строком від 3 до 5 років залежно від згоди сторін.

 

Грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7000 до 8500 грн.

Один раз на рік надається:

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу грошового утримання.

Грошова допомога на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки, у розмірі місячного грошового забезпечення.

 

Пільги та гарантії для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом

1. Отримання житла за рахунок держави.

2. Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

3. Використання щорічно основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

4. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби.

5. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).

6. Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я .

7. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

8. Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).

За інформацією стосовно контракту звертатися до Вільшанського РВК за адресою: смт Вільшанка, вул. Лагонди, 23.

 

Публічний звіт першого заступника голови районної державної адміністрації

Нестерова С.А. про результати роботи районної державної адміністрації у 2016 році

 

Оголошення

про проведення щорічного публічного звіту

голови Вільшанської районної державної адміністрації

З метою інформування громадськості про підсумки діяльності та забезпечення прозорості й відкритості, відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу», Вільшанська райдержадміністрація повідомляє, що 31 березня 2017 року о 10 годині у сесійній залі районної ради (смт Вільшанка, вул. Центральна, буд. 40, ІІІ поверх), відбудеться щорічний публічний звіт першого заступника голови райдержадміністрації про підсумки діяльності Вільшанської райдержадміністрації за 2016 рік.

 На публічний звіт запрошуються:

керівники установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації.

Орієнтовна тривалість звіту – 30 хвилин.

Виступи, запитання, зауваження присутніх - по 5 хвилин.

Загальний час проведення звіту – 1 година.

Відповідальний спеціаліст:

Діордієва Наталія Олександрівна (тел. (05250) 9-74-41, адреса: смт. Вільшанка, вул. Центральна, буд. 40, ІІ поверх адмінприміщення).

 

30 років районній організації ветеранів України

22 березня 2017 року в районному будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди 30-річчя створення Вільшанської районної організації ветеранів України.

Зі святом присутніх привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров, який подякував ветеранам за їх активну життєву позицію, участь у різних заходах, організацію власних проектів, за ту підтримку, яку вони надають учасникам АТО, за зусилля для увічнення пам’яті загиблих героїв.

З нагоди 30-ї річниці з дня утворення Вільшанської районної організації ветеранів України відзнакою Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради, грамотою Кіровоградської обласної організації ветеранів України нагороджена районна організація ветеранів України. Подякою Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджений Фудар Володимир Васильович – голова Осичанської первинної ветеранської організації. Активістам ветеранського руху вручено квіти і спільні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Упродовж 30-ти років існування організації її члени займаються не лише патріотичним вихованням молоді, захистом прав інтересів ветеранів, продовженням увіковічення пам’яті Перемоги, а й беруть активну участь в життєдіяльності міста.

 

Річниця визволення району

22 березня 2015 року біля Меморіалу Слави в смт Вільшанка відбулись урочисті збори з нагоди 73-ї річниці визволення Вільшанського району від німецько-фашистських загарбників.

Віддати шану визволителям краю, ветеранам Другої світової війни, партизанам-підпільникам прийшли керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, працівники установ та організацій району, мешканці селища, учні та вчителі місцевої школи.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

По закінченню мітингу керівництво району та жителі селища поклали квіти до Меморіалу Слави.

 

100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

17 березня цього року виповнилося 100 років з дня утворення Української Центральної Ради(УЦР) – українського представницького органу, головою якого було обрано Михайла Грушевського.

В рамках відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 -1921 років  17 березня 2017 року в смт Вільшанка відбувся урочистий захід в якому взяли участь керівництво району, працівники райдержадміністрації, районної ради, установ та організацій району, місцеві мешканці.

Керівництво району спільно з громадськістю поклали квіти до пам’ятного знаку «Молодим патріотам рідного краю, котрі в боротьбі з іноземними поневолювачами, за свободу, незалежність і територіальну цілісність України поклали на вівтар перемоги найдорожче – життя» та вшанували загиблих захисників хвилиною мовчання.

Українська демократична революція, яка розпочалася у березні 1917 року, стала переломним моментом вітчизняної історії. Сформована під час революції ідея державної незалежності визначила подальший перебіг історичного процесу в Україні.

 

З професійним святом привітали землевпорядників району

10 березня 2017 року в приміщені районної ради відбулися урочистості, приурочені Дню землевпорядника України. В сесійній залі районної ради зібралися представники землевпорядної сфери району, яких з професійним святом привітали перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров та голова районної ради Михайло Лець.

В своєму вітальному слові перший заступник голови підкреслив: «Земля - наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави, наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення народу. Від вашої відповідальної і професійної роботи сьогодні значною мірою залежить раціональне використання найкращих у світі вітчизняних чорноземів, збереження їх для прийдешніх поколінь, надійний захист конституційних прав землевласників та орендарів. Впевнений, що досвід, знання, принциповість, любов до рідної землі працівників землевпорядної служби стануть запорукою ефективної реалізації державної земельної політики в районі».

Кращим представникам професії за високий професіоналізм, зразкове ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди свята вручено спільні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

 

Урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка

Щороку в березневі дні Україна та світова спільнота вшановує геніального письменника і поета, духовного батька України – Тараса Григоровича Шевченка. Неможливо переоцінити важливість його постаті у становленні української культури, самосвідомості та державності. Творчість Шевченка, його думки та ідеї є величним джерелом з якого століттями черпає сили і наснагу український народ.

09 березня 2017 року в центрі селища Вільшанка відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Шевченка Т.Г. – славного сина українського народу. Керівництво району, представники громадських організацій, учнівські та педагогічні колективи, жителі селища вшанували пам'ять Великого Кобзаря.

Після завершення урочистого заходу кожен охочий мав змогу покласти квіти до пам’ятника видатному українському поету та громадському діячу Тарасу Шевченку в знак шани до його творчості, яка вивела українську літературу на шлях світового визнання.

 

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

Напередодні 8 березня у районному будинку культури відбувся святковий захід присвячений Міжнародному жіночому дню.

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров та голова Вільшанської селищної ради Володимир Харковенко привітали всіх жінок зі святом та побажали незламної віри, добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено жінок та колективи, які сумлінно працюють на благо суспільства.

Справжнім подарунком для всіх присутніх став святковий концерт підготовлений аматорами художньої самодіяльності РБК і учнями Вільшанської дитячої музичної школи.

 

 

Шановні жінки!

Прийміть щирі вітання і найкращі побажання з нагоди Міжнародного жіночого дня 8-го Березня.

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Тож нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, нехай навколо вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій і оптимізму!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

 

 

Сайт Президента України Урядовий портал