Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за квітень 2015 року

 

Відбулося представлення голови

Вільшанської районної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження Президента України 21 квітня 2015 року № 443/2015-рп, головою Вільшанської районної державної адміністрації призначено Маличенка Олександра Івановича.

Офіційне представлення новопризначеного очільника району відбулось 27 квітня 2015 року за участю голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, голови районної ради Михайла Леця, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова, депутатів районної ради, керівників установ та організацій району, політичних партій і громадських організацій, колективу райдержадміністрації, представників ЗМІ.

Представляючи голову райдержадміністрації, Сергій Кузьменко наголосив на необхідності максимальної суспільної консолідації в умовах вкрай нелегкої зовнішньополітичної і економічної ситуації та потребі спільних зусиль територіальної громади району, його громадсько-політичного та економічного активу, місцевого самоврядування і керівництва райдержадміністрації щодо вирішення невідкладних соціальних питань.

Голова районної ради Михайло Лець висловив упевненість в плідній співпраці райдержадміністрації та районної ради в роботі, спрямованій на розвиток районної територіальної громади, підвищення добробуту її мешканців.

Голова райдержадміністрації Олександр Маличенко щиро подякував за висловлену йому довіру і підтримку та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

 

Відбувся Перший відкритий районний дитячий пісенний

фестиваль-конкурс «З отчої криниці»

З метою відродження духовної спадщини України, примноження скарбниці пісенної творчості, створення нових яскравих пісень, розкриття творчих здібностей авторів і виконавців, підтримки і стимулювання творчо обдарованих дітей Кіровоградщини, започатковано і проведено 22 квітня 2015 року на базі Вільшанської дитячої школи мистецтв Перший відкритий районний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «З отчої криниці», який проводитиметься щорічно.

Засновником фестивалю виступила благодійна організація «Благодійний фонд Ярослава Бублика».

У конкурсі взяли участь окремі солісти-вокалісти, дуети та гурти до 17 років по 1 виконавчій одиниці з 1 населеного пункту за рекомендацією сільської ради та до 5 виконавчих одиниць за рекомендацією селищної ради у вікових категоріях до 9 років, з 10 до 13 років, з 14 до 17 років в номінаціях:

•         сучасна естрадна пісня;

•         авторська пісня та співана поезія;

•         сучасна обробка народної пісні.

За підсумками конкурсу почесне журі у складі народного артиста України Мар’яна Гаденко, засновника БО «Благодійний фонд Ярослава Бублика» Ярослава Бублик, першого заступника голови Вільшанської райдержадміністрації Сергія Нестерова, заслуженої артистки естрадного мистецтва України Тетяни Мудра, володаря Гран-ПРі Міжнародних фестивалів Юлія Мартинова, голови Вільшанської селищної ради Володимира Харковенко, начальника відділу культури Вільшанської райдержадміністрації Олени Михайлової, директора Вільшанської школи мистецтв Олени Кириленко визначили переможців та вручили статуетки фестивалю, дипломи і спеціальні призи:

за зайняте І місце 3000 грн. (ансамбль Вільшанської дитячої школи мистецтв «Весняночка», викладач Трубачова Ніна Павлівна);

•         за зайняте ІІ місце 2000 грн. (Опря Влада, випускниця Вільшанської дитячої школи мистецтв, викладач Трубачова Ніна Павлівна);

•         за зайняте ІІІ місце 1000 грн. (Баранська Зоряна, учениця Вільшанської дитячої школи мистецтв, викладач Трубачова Ніна Павлівна)

•         приз глядацьких симпатій та грошову премію отримала Анна Шевчук.

 

 

 

Засідання за «круглим столом» на тему

«Зміни у законодавстві про субсидії та пільги»

15 квітня 2015 року у приміщенні районної бібліотеки ім. Л. Горячко працівниками відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району проведене засідання за «круглим столом» з питань «Зміни у законодавстві про субсидії та пільги», яке так турбує підопічних територіального центру. Для роз’яснення змін на засідання запрошенні начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Вільшанської райдержадміністрації Наталя Бударецька та начальник відділу пільг Анатолій Мазенко. Обговорювалась актуальна тема сьогодення – оформлення та нарахування субсидій, пільг учасникам та ветеранам війни. Присутні отримали консультації та вичерпні відповіді на всі питання.

 

 

Мешканку села Йосипівка Вільшанського району

привітали із 100-річним ювілеєм

09 квітня 2015 року сторічний ювілей святкувала жителька села Йосипівка, Вільшанського району Моял Ніна Миколаївна. В цей день ювілярку привітали заступник голови районної ради Кіров Я.Г., заступник начальника управління соціального захисту населення Каленик Г.В., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послу) Вільшанського району Галунга В.Д., заступник начальника управління пенсійного фонду в районі Арістархова Н.Є., заступник начальника пенсійного фонду в районі Гірник В.В., сільський голова села Йосипівка Миколюк В.М., сільський голова села Бузникувате Барда С.А., представник народного депутата Березкіна С.С. Михайлов О.П., жителі села, рідні та близькі.

Ювілярці подарували квіти, подарунки, побажали любові від рідних, миру, добра, міцного здоров’я та довгих років життя.

 

 

 

 

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал