Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за червень 2015 року

 

Вільшанщина відзначила День Конституції України

День Конституції – свято нашої державності, що символізує вшанування прав і свобод кожного громадянина, адже гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної натхненної праці, спрямованої на добробут, процвітання та благо незалежної держави.

Саме тому, відзначення 19-ї річниці Конституції України та Дня молоді на Вільшанщині ознаменувалося низкою урочистих святкових заходів.

28 червня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров привітав жителів району з Днем Конституції України.

Художні колективи аматорів народного мистецтва підготували тематичний святковий концерт, по закінченню якого проведено захід з нагоди Дня молоді – флешмоб «На крилах музики».

 

Відкриття пам’ятного знаку першим болгарським

переселенцям на Вільшанській землі

27 червня 2015 року в смт Вільшанка відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку першим болгарським переселенцям на Вільшанській землі.

У 2014 році минуло 240 років з дня переселення болгар на Вільшанську землю. Саме у 1774 році понад 400 родин із болгарського містечка Алфатар області Сілістра, переселились до тодішньої слободи Маслове (нині Вільшанка). За ці роки болгарська діаспора збільшилась, зміцніла та переконливо втілює позиції національних меншин. Населення селища Вільшанка, сіл Добре та Станкувате складають болгарські переселенці, які підтримують зв’язки з братньою Болгарією і донині.

Члени Правління Товариства Вільшанських болгар «Алфатар» виступили з ініціативою встановити пам’ятний знак першим болгарським переселенцям на Вільшанській землі. Автором та виконавцем став Тепляков Михайло Олексійович, заступник голови товариства Вільшанських болгар «Алфатар».

Пам’ятний знак споруджено на кошти жителів сіл Доброго, Станкувате, селища Вільшанки та фінансової підтримки головного спонсора проекту народного депутата України Станіслава Березкіна.

В урочистому відкритті пам’ятного знаку взяли участь надзвичайний і повноважний посол Республіки Болгарія в Україні пан Красімір Мінчев, голова обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович, заступник голови обласної ради Владов Іван Васильович, Президент Асоціації болгар України, народний депутат України Кіссе Антон Іванович, депутат обласної ради, керівник громадської організації «Спільна дія» Малик Ірина Миколаївна, делегація з міста Алфатар на чолі екс-мером міста пані Радкою Желевою, голова Вільшанської райдержадміністрації Маличенко Олександр Іванович, голова Вільшанської районної ради Лець Михайло Якович, селищний голова Харковенко Володимир Федорович, голова Товариства вільшанських болгар «Алфатар» Нестеров Анатолій Опанасович, голова громадської організації «Партнер» Михайлов Олександр Петрович та жителі Вільшанщини.

Почесні гості привітали присутніх із знаменною подією, побажали миру та злагоди на Вільшанській землі, збереження українсько-болгарської дружби не на одне століття.

Урочистості завершилися виступами аматорських болгарських колективів Вільшанщини.

 

Відбулося засідання «круглого столу» з питань децентралізації

26 червня 2015 року в кабінеті голови райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Обмін досвідом у сфері реформи місцевого самоврядування між представниками міста Алфатар Республіки Болгарія та органів місцевого самоврядування в районі».

Учасники «круглого столу» – делегація з Республіки Болгарія на чолі з екс-мером міста Алфатар Радкою Желевою, голова райдержадміністрації Олександр Маличенко, голова районної ради Михайло Лець, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, районних ЗМІ – обговорили шляхи децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад на прикладі Республіки Болгарія.

Радка Желева рекомендувала учасникам засідання впроваджувати реформу місцевого самоврядування послідовно, оскільки чим швидше Україна пройде цей етап, тим кращими і ефективнішими будуть результати.

 

Відбулась зустріч з громадою села Сухий Ташлик

25 червня 2015 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко провів зустріч з жителями села Сухий Ташлик, в якій також взяли учать заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Геннадій Каленик, головний спеціаліст відділу Держземагенства у Вільшанському районі Наталія Крачковська та начальник управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Валерій Богуцький.

У своєму виступі голова райдержадміністрації ознайомив присутніх з завданнями, які стоять перед представниками районної влади, з перспективним планом формування Вільшанської територіальної громади з адміністративним центром в смт Вільшанка і порядком проведення громадського обговорення з даного питання.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Геннадій Каленик надав роз’яснення з оформлення житлових субсидій та методику їх нарахування.

Під час зустрічі місцеві жителі порушували питання, які найбільше турбують громаду, зокрема ремонт сільських доріг, низькі закупівельні ціни на молоко, відносини пайовиків села Сухий Ташлик та ТОВ АПК «Розкішне».

Після ознайомлення з роботою закладів соціальної сфери голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.

 

Працівники райдержадміністрації провели благоустрій території

25 червня 2015 року працівники Вільшанської райдержадміністрації долучилися до акції з благоустрою селища.

Протягом кількох годин приведено в належний санітарний стан центральну частину селища: прибрано сміття, скошено траву біля паркану центрального скверу.

 

Урочистості до Дня державної служби

23 червня в районному будинку культури пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

У вітальному слові голова райдержадміністрації Олександр Маличенко наголосив на важливості інституту державної служби в розбудові незалежної демократичної держави, адже кожен на своєму місці є ланкою, що поєднує владу і народ, формує ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Також голова райдержадміністрації подякував присутнім у залі за сумлінну працю на благо держави, побажав нових звершень, зазначивши, що він пишається успіхами та здобутками державних службовців Вільшанщини.

За сумлінну працю в органах виконавчої влади, високий професіоналізм у роботі та з нагоди Дня державної служби кращі державні службовці були відзначені почесними грамотами та подяками.

Святковий настрій всім присутнім додали вокальні та хореографічні номери, які чудово продемонстрували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

 

 

Зустріч з жителями села Дорожинка

23 червня голова районної державної адміністрації Олександр Маличенко провів зустріч з жителями села Дорожинка, під час якої обговорено питання соціально-економічного розвитку території та проблеми, які найбільше хвилюють жителів села.

Також в зустрічі взяли учать заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Геннадій Каленик, головний спеціаліст відділу Держземагенства у Вільшанському районі Наталія Крачковська та начальник управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Валерій Богуцький.

Голова райдержадміністрації Олександр Маличенко розповів присутнім про основні положення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та ознайомив учасників зібрання з перспективним планом добровільного об’єднання територіальних громад Вільшанського району.

Серед проблем, які місцеві мешканці озвучили голові райдержадміністрації - необхідність ремонту доріг, покращення медичного обслуговування, низькі закупівельні ціни на молоко, ремонт будинку культури, земельні питання.

Голова райдержадміністрації взяв до уваги всі підняті мешканцями проблеми та дав відповідні доручення щодо їх вирішення.

 

 

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня 2015 року в районному центрі відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У меморіальному заході взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, територіальних громад.

Урочистим покладанням квітів і вінків до Меморіалу Слави та Братської могили вільшанці віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, загиблих у наш час Героїв Небесної сотні, військовослужбовців Збройних сил України і Національної гвардії. Вічна і світла їм пам’ять.

 

Засідання оргкомітету

19 червня 2015 року відбулось засідання Організаційного комітету з відкриття пам’ятного знаку першим болгарським переселенцям на Вільшанську землю.

В засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Маличенко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, заступник голови районної ради Ярослав Кіров, голова Товариства Вільшанських болгар «Алфатар» Анатолій Нєстєров, голова Станкуватської сільської ради Віталій Діордієв, інші члени оргкомітету, які обговорили та узгодили проект сценарію проведення заходу.

За інформацією голови Товариства Вільшанських болгар «Алфатар» Анатолія Нєстєрова в церемонії відкриття Пам’ятного знаку планують взяти участь:

- надзвичайний і повноважний посол Республіки Болгарія в Україні Красімір Неделчев Мінчев;

- президент Асоціації болгар України, народний депутат України Кіссе Антон Іванович;

- делегація з Республіки Болгарія на чолі з мером міста Алфатар Радкою Желевою;

- народний депутат України Березкін Станіслав Семенович;

- керівництво району;

- члени районної громадської організації Товариства вільшанських болгар «Алфатар» на чолі з головою товариства Нестеровим Анатолієм Опанасовичем;

- представники болгарський общин з інших областей України, болгарських національно-культурних організацій;

- громадськість району.

Відкриття Пам’ятного знаку першим болгарським переселенцям на Вільшанську землю планується 27 червня 2015 року о 10.00 год. в смт Вільшанка на розі вулиць Вербової та Радянської.

 

Зустріч з громадою села Коритно-Забузьке

18 червня 2015 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко зустрівся з громадою села Коритно-Забузьке. Під час зустрічі обговорювались питання щодо ремонту доріг, сплати орендної плати, оформлення субсидій, автобусного сполучення та інші.

Голова райдержадміністрації ознайомив присутніх з пропозиціями до плану проведення ямкового ремонту доріг, до яких включено ремонт дороги Вільшанка – Коритно-Забузьке.

Заступник начальника відділу Держземагенства у Вільшанському районі Інна Лукова звернулася до присутніх з проханням уважно вивчати угоди оренди землі перед продовженням терміну дії та пропонувати орендарю не менше 4% орендної плати за земельний пай.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Геннадій Каленик надав роз’яснення щодо процедури оформлення субсидій.

Після ознайомлення з роботою дитячого садка, місцевої школи та ФАПу голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.

 

Обговорено перспективний план

формування спроможних територіальних громад

17 червня 2015 року відбулося засідання районної робочої групи з питань сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад Вільшанського району.

«Реформа місцевого самоврядування та територіального устрою вкрай важлива та необхідна. Її мета – створення спроможних та самодостатніх громад, здатних забезпечити належний рівень надання послуг, розвиток територій, а відтак і покращити життя людей», – зазначив у ході обговорення порядку денного голова райдержадміністрації Олександр Маличенко.

Він наголосив, що об'єднання громад здійснюється на добровільних засадах, але у відповідності з визначеною Урядом Методикою. Так, при формуванні спроможних територіальних громад, перш за все, враховується віддаленість від центру громади, наявність шкіл, дитячих садків, лікарень, кадрових ресурсів.

«Перспективним планом ми лише окреслюємо оптимальний варіант об'єднання. Остаточне ж рішення прийматимуть громади», – підкреслив голова районної ради Михайло Лець.

Ті громади, які об’єднаються у відповідності до методики і Плану, матимуть прямі стосунки з державним бюджетом та додаткові фінансові ресурси: 60% ПДФО, 100% єдиного податку, податку на прибуток підприємств.

«На жаль, Кіровоградська обласна рада на минулій сесії не змогла затвердити Перспективний план формування спроможних громад. Наразі він доопрацьовується і доповнюється у відповідності з пропозиціями, які надходять від місцевих громад. До цього процесу активно долучилися не лише посадовці, а й громадськість», – повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров.

За результатами засідання прийнято рішення щодо затвердження  перспективного плану добровільного об’єднання територіальних громад району  з центром в селищі Вільшанка.

 

Зустріч з активом села Плоско-Забузьке

17 червня 2015 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко побував з робочим візитом в селі Плоско-Забузьке за участю заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Геннадієм Калеником та начальника відділу Держземагенства у Вільшанському районі Євгеном Боровським провели зустріч з громадою села.

Спілкуючись з жителями села, голова райдержадміністрації Олександр Маличенко проінформував присутніх про перспективи розвитку громади при добровільному об’єднані територіальної громади та запевнив, що питання щодо закриття навчальних закладів в селах не передбачається.

Начальник відділу Держземагенства у Вільшанському районі Євген Боровський надав роз’яснення щодо процедури переведення землі сільськогосподарського призначення (саду) під пасовище.

Також обговорено питання, що турбували селян, зокрема:  ремонту доріг, неякісного стаціонарного телефонного зв’язку, перебоїв з водопостачанням та інше.

Після зустрічі голова райдержадміністрації Олександр Маличенко ознайомився з роботою дитячого садка, ФАПу, місцевої школи.

 

Відбулось засідання координаційної ради

з питань профілактики наркоманії

15 червня 2015 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Нестерова С.А. відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, при районній держаній адміністрації.

Лікар-нарколог Вільшанської центральної районної лікарні Олександр Кудлюк проінформував присутніх про проведені заходи з контролю за зберіганням, перевезенням, пересиланням наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, а також лікарських засобів, зловживання якими може викликати наркотичну залежність, та про проведення виступів перед школярами середніх, старших класів району з лекцією ««Наркогенний потенціал» речовин та вплив на організм людини».

 

Зустріч з активом громади села Йосипівка

12 червня 2015 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко спільно з заступником начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Геннадієм Калеником та начальником управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Валерієм Богуцьким повели зустріч з активом села Йосипівка.

У розмові з селянами голова райдержадміністрації Олександр Маличенко наголосив на важливості проведення реформи місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розповів про перспективи малого бізнесу на селі.

Під час зустрічі місцеві жителі підіймали питання, які найбільше турбують громаду, зокрема ремонт доріг, дуже низьких закупівельних цін на молоко, несплата орендної плати юридичними та фізичними особами, які знаходяться на території сільської ради (загальна сума боргу становить близько 100 тисяч гривень на рік). За всіма питаннями голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.

На завершення зустрічі посадовці ознайомилися з роботою закладів соціальної сфери села та роботою ПСП ім. Шевченка (керівник Паранчевський М.П.).

 

Відбулась чергова апаратна нарада

12 червня 2015 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На порядок денний винесено два питання. З інформацією про підсумки проведення посівної кампанії у порівнянні з відповідним періодом 2014 року виступила начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ліліана Дрига. За словами Ліліани Анатоліївни під урожай 2015 року по всіх категоріях господарств посіяно озимих зернових всього 15703 га (30,7% від загальної площі 51017 га), з них: озимої пшениці -13378 га, озимого ячменю - 2325 га. У порівнянні з 2014 роком посіви озимих зернових збільшено на 3549 га (131%); поряд з цим, зменшено посіви технічних культур на 2694 га (85,6%); кормові культури залишились на рівні минулого року. У зв’язку з посушливими погодними умовами початок жнив очікується в кінці червня на початку липня.

Про стан готовності захисних споруд цивільного захисту району для укриття населення доповів завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Василь Гончаров. Повідомив присутніх, що у районі наявні 35 захисних споруд цивільного захисту: 26 протирадіаційних укриттів (ПРУ) та 9 найпростіших. Усі вказані споруди приведено у готовність до застосування для укриття населення в якості бомбосховищ: проведено очищення та дезінфекцію приміщень, встановлені покажчики (трафарети), необхідні меблі, тара з питною водою та виносна тара будуть встановлені у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації визначеними відповідальними особами згідно з затвердженим планом.

У районному бюджеті передбачено 30,0 тис. грн. на приведення у готовність до використання за призначенням 2 ПРУ: дитячої школи мистецтв (6,0 тис. грн.) та Вільшанської ЗШ І-ІІІ ступенів (24,0 тис.грн., використано – 3,5 тис.грн.).

У травні поточного року виділено 6 тис .грн. дитячій школі мистецтв. На дані кошти придбано матеріали, необхідні для проведення першочергових робіт. Роботи проводяться власними силами установи, завершення яких планується до 01 липня 2015 року.

На завершення наради голова райдержадміністрації Олександр Маличенко наголосив на важливості приведення споруд цивільного захисту в готовність до використання за призначенням та доручив завідувачу сектору з питань надзвичайних ситуацій оновити інформацію по захисних спорудах цивільного захисту населення та стану їх готовності.

 

Зустріч з активом громади села Бузникувате

11 червня 2015 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко побував з робочим візитом в селі Бузникувате, де разом із заступником начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Геннадієм Калеником, начальником відділу Держземагенства у Вільшанському районі Євгеном Боровським та начальником управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Валерієм Богуцьким провели зустріч з громадою села.

Спілкуючись з селянами голова райдержадміністрації Олександр Маличенко наголосив на необхідності активізації роботи з керівниками фермерських господарств щодо можливості збільшення орендної плати за земельні паї з 3% до 5%. Пообіцяв посприяти у облаштуванні актового залу та ігрового майданчику для дошкільної установи та учнів навчально-виховного комплексу.

Начальник відділу Держземагенства у Вільшанському районі Євген Боровський надав роз’яснення щодо використання земельної ділянки під випас худоби (103 га), яка знаходиться на території сільської ради, приділив увагу питанню виділення земельних ділянок учасникам АТО та для ведення особистого селянського господарства (соціальна сфера).

Також селян турбували питання ремонту доріг, містка та закупівельних цін на молоко.

Після ознайомлення з роботою закладів соціальної сфери голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань

 

«Чисті криниці» для підопічних терцентру

10 червня 2015 року в районному Будинку культури відбувся концерт народного аматорського обрядово-фольклорного колективу «Чисті криниці».

Концерт організовано відділенням соціально-побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району для людей похилого віку.

Активними учасниками колективу «Чисті криниці» є учні Університету третього віку, які підготували цікаву концертну програму та виконали пісні, яким навчилися протягом року.

На завершення концерту глядачів пригостили запашним короваєм, який власноруч випекла найстарша учасниця колективу «Чисті криниці» Марія Діордієва.

 

День відкритих дверей у Вільшанському районному

українсько-болгарському музеї імені Івана Гуржоса

09 червня 2015 року у Вільшанському районному українсько-болгарському музеї імені Івана Гуржоса пройшов день відкритих дверей для дітей оздоровчого табору «Ромашка» при Вільшанській загальноосвітній школі I-III ступенів.

Працівники музею зробили все для забезпечення належних умов для дітлахів, котрі після плідного дня фізичних навантажень мали змогу відпочити та послухати розповіді про художників-аматорів Вільшанського району, паралельно ознайомлюючись з їх творчість. На дітей справили велике враження картини Аітова, Чермашенцева, Садовського, Бортнік та Корінного.

Оскільки дитячий інтерес виявився ширшим, а тяга до знань перебільшила очікування, то за згодою працівників музею додатково проведено бесіду на тематику болгарського народного одягу та речей побутового вжитку XIX століття. Діти дізналися як пряли одяг та, за допомогою наочностей, котрими виступали експонати етнографічної світлиці «Берегиня», познайомилися з процесом виготовлення одягу від стрижки овець та чесання шерсті до шиття та користування ткацьким станком.

 

 

Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі!

«Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі!» саме так стверджують юні козаки і козачки, учні 1-4 класів, учасники районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбувся 10 червня у смт Вільшанка.

У заході взяли участь козацькі рої: «Вільшанські козаки» Вільшанської ЗШ І-ІІІ ст., «Соколята» Чистопільського НВК, «Козачата» Йосипівської ЗШ І-ІІ ступенів, «Котигорошко» Березовобалківської ЗШ І-ІІІ ст., «Нащадки славних козаків» Сухоташлицького НВК.

Районний етап гри урочисто відкрив голова оргкомітету, начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Драндалуш. З вітальними словами до учасників заходу звернулися головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Михайло Мотас та методист відділу освіти райдержадміністрації Алла Євсєєва. Вони відзначили важливість гри у вихованні дітей та молоді в дусі відданості Батьківщині й українському народові та побажали учасникам козацької відваги і жаги до перемоги.

Програма заходу була цікавою та насиченою, тож під час змагань діти занурилися в атмосферу козацтва і випробовували себе на міцність у туристсько-спортивній смузі перешкод, конкурсі строю та пісні «Впоряд», конкурсі «Рятівник» (наданні першої долікарської допомоги), знанні історії України, доби козаччини, «Відун», творчо-мистецькому звіті «Ватра»,

Попри дружню атмосферу, що панувала під час змагань, змагальний дух не покидав наших учасників, тож рій «Вільшанські козаки» вибороли перше місце, друге місце зайняли «Соколята», третє - «Котигорошко».

В цілому захід отримав позитивні і схвальні відгуки учасників та гостей, адже ця патріотична гра є важливою як для Вільшанщини, так і України, оскільки виховує молоде покоління в національному дусі, утверджує силу волі, наполегливість, шляхетність, любов до батьків, рідної мови, відданість Батьківщині.

 

З 1 червня 2015 року припиняється призначення «спецпенсій»

Пунктом 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року передбачено, що у разі неприйняття до 1 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах, з 1 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії / щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно до законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України», «Про Кабінет Міністрів України», «Про судову експертизу», «Про Національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про дипломатичну службу», Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України.

Парламентом до 1 червня не було прийнято відповідний пакет законів про пенсійну реформу, тому з 1 червня 2015 року органами Пенсійного фонду України припиняється призначення пенсій за «спеціальними» законами.

Пенсії державним службовцям, суддям, прокурорам, податківцям, митникам та народним депутатам призначаються з 1 червня за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Ця норма не стосується пенсій наукових працівників та військовослужбовців.

Виплата раніше призначених за «спецзаконами» пенсій продовжуватиметься.

 

Відбулась зустріч з активом громади села Чистопілля

05 червня 2015 року відбулася зустріч з активом села Чистопілля, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Маличенко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Свічкарьова, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Геннадій Каленик, начальник відділу Держземагенства у Вільшанському районі Євген Боровський та начальник управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Валерій Богуцький.

Під час зустрічі активно обговорювалися питання децентралізації, надання земельних ділянок учасникам АТО, відновлення автобусного сполучення, забезпечення селян якісним пільговим скрапленим газом.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань та ознайомився з роботою об’єктів соціальної інфраструктури села.

 

На Вільшанщині попрощалися з воїном, загиблим у зоні АТО

 

04 червня 2015 року у селі Залізничне Вільшанського району попрощалися з військовослужбовцем Збройних Сил України Олександром Анатолійовичем Максютою.

У церемонії прощання взяли участь керівництво та працівники установ і організацій району, представники органів місцевого самоврядування, жителі села Залізничне та сусідніх сіл, волонтери, учнівська молодь.

29-річний Олександр Максюта родом із села Залізничне, де народився 14 травня 1986 року, тут проживають його батьки. У 2003 році закінчив Сухоташлицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, у 2004-2006 проходив службу у Збройних Силах України. 12 лютого 2015 року призваний райвійськкоматом та направлений в зону проведення антитерористичної операції боронити українську землю.

Олександр Максюта загинув 31 травня поблизу міста Артемівська.

Вільшанська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого.

 

 

 

 

Відбулася чергова щотижнева апаратна нарада

03 червня 2015 року під головуванням голови районної державної адміністрації Маличенка О.І. відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі. На нараді заслухано інформації: 

заступника начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Каленика Г.В. та начальника відділу освіти райдержадміністрації Драндалуша В.В.  «Про проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року»;

завідувача сектору з питань споживчого ринку, промисловості та інфраструктури відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Семенець О.Ю. «Про стан соціально-економічного розвитку району за січень-травень 2015 року (у порівнянні з відповідним періодом 2014 року)».

За підсумками розгляду вище зазначених питань голова райдержадміністрації дав доручення:

відділу освіти забезпечити Березовобалківський, Чистопільський, Маловільшанський та Калмазівський навчальні заклади гарячим водопостачанням;

відділу економіки та розвитку інфраструктури спільно з управлінням агропромислового розвитку  провести спільну нараду з керівниками сільгосппідприємств району щодо збільшення заробітної плати працівникам галузі АПК;

відділу економіки та розвитку інфраструктури надати пропозиції щодо подальшого існування будівлі (приміщення) недобудованої лікарні.

Крім того, очільник району подякував усім керівникам служб, які приймали участь у заходах по відзначенню свят Останнього дзвінка та Дня захисту дітей.

 

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей на центральному стадіоні «Колос» в смт Вільшанка відбулася концертно-розважальна програма для дітей «Літо нас чекає».

Відкрив свято голова райдержадміністрації Олександр Маличенко, який звернувся до дітей зі щирими словами вітань та побажаннями миру, радості, успіхів і прекрасного настрою.

Понад 300 дітлахів з усього району взяли участь у роботі ігрових станцій, у конкурсах та розвагах, переглянули святковий концерт та виступи вихованців Вільшанського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Свято не обійшлося без приємних сюрпризів та подарунків для всіх учасників дійства та конкурсантів. Дітлахи, отримали морозиво від благодійного фонду Станіслава Березкіна «Добротвір».

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, мали змогу займатися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал