Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за липень 2016 року

 

Апаратна нарада

14 липня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела апаратну нараду та засідання ради по роботі з кадрами райдержадміністрації.

Керівник апарату акцентувала увагу присутніх на основних вимогах нового Закону України «Про державну службу», а саме на порядок присвоєння рангів державним службовцям.

Також Олена Валентинівна підвела підсумки проведеного в районі першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та оголосила переможців, які брали участь в другому турі Конкурсу, що проходив у навчальному закладі «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації». За результатами другого туру у номінації «Кращий спеціаліст» Владова Олександра Петрівна, головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення районної держаної адміністрації, посіла ІІІ місце.

Заступник керівника апарату, начальник відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації Вікторія Мельник в черговий раз наголосила на тому, що декларувати своє майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік встановлено Законом України «Про запобігання корупції» і є обов'язком для осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Звернула увагу на запровадження електронного декларування, згідно з яким вже до кінця 2016 року голова Вільшанської районної державної адміністрації зобов’язаний заповнити декларацію за минулий рік. Для всіх інших працівників районної державної адміністрації термін подачі декларацій відтерміновано до 2017 року.

Також Вікторія Сергіївна ознайомила присутніх із нормативними актами прийнятими в ІІ кварталі 2016 року.

На завершення керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева звернула увагу на дотримання трудового розпорядку та етики поведінки державних службовців.

 

Голова райдержадміністрації провів зустріч

з громадою с. Плоско-Забузьке

05 липня 2016 року голова районної державної адміністрації Олександр Маличенко провів зустріч з громадою села Плоско-Забузьке.

Під час спілкування з місцевими жителями голова райдержадміністрації наголосив на важливості збільшення ставки земельного податку з одноосібників за земельні паї з 0,25% до 1%, адже лише таким чином можна покращити рівень життя на селі.

Також, в ході зустрічі місцеві жителі порушували питання, які найбільше турбують громаду, зокрема, ремонт сільських доріг, автобусне сполучення, перебої з водопостачанням, медичне обслуговування у центральній районній лікарні.

За підсумками зустрічі голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.

Сайт Президента України Урядовий портал