Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за липень 2017 року

 

Щиро вітаю увесь особовий склад Вільшанського відділення Голованівського відділу поліції

ГУНП в Кіровоградській області з професійним святом – Днем Національної поліції України!

На вас покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.

Приємно відзначити, що працівники поліції демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок.

У цей день висловлюєю щиру вдячність всім працівникам та ветеранам поліції за самовіддану працю, бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, злагоди і миру.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

 

 

Відбулася колегія райдержадміністрації

28 липня 2017 року проведено засідання колегії райдержадміністрації. На початку засідання перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров ознайомив присутніх з розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 липня 2017 року № 161-р «Про затвердження складу колегії районної державної адміністрації», яким до складу колегії введено Гончарова Олега Григоровича – голову Громадської ради при Вільшанській райдержадміністрації та Клименка Олега Васильовича – тимчасово виконуючого обов’язки начальника Вільшанського відділення Голованівського відділу поліції ГУ НП в Кіровоградській області.

Колегія райдержадміністрації розглянула наступні питання порядку денного:

1. Про підсумки виконання бюджету району за І півріччя 2017 року.

2. Про роботу виконавчого комітету селищної та сільських рад з організації виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2017 року.

3. Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом першого півріччя 2017 року.

 

Засідання Громадської ради

26 липня 2017 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Вільшанській районній державній адміністрації. Крім членів Громадської ради участь в засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров та начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Сергій Григор’єв.

На засіданні члени Громадської ради затвердили план роботи дорадчого органу на ІІ півріччя 2017 року та обговорили актуальні питання соціально-економічного розвитку району.

 

Відбулася апаратна нарада

24 липня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Нестеров С.А. провів апаратну нараду за участю голови районної ради Леця М.Я., заступника голови райдержадміністрації Сакуна Д.С., керівника апарату райдержадміністрації Куцаревої О.В., начальників відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Згідно з порядком денним заслухано інформацію завідувача сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Свічкарьової А.Є. про перспективи інвестиційної діяльності у Вільшанському районі у 2017 році.

Про релігійну ситуацію у районі поінформував начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Григор’єв С.С.

По завершенню апаратної наради першим заступником голови райдержадміністрації надано доручення відповідним виконавцям.

 

Відбулося засідання районної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

21 липня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій розглянуто питання:

1. Про хід виконання попередніх рішень комісії.

2. Про техногенний та протипожежний захист закладів освіти і підготовку їх до нового навчального року та стан протипожежного захисту закладів охорони здоров’я, культури і соціального захисту населення.

3. Про хід навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях та стан виконання плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградській області.

За результатами засідання виконавцям дано відповідні доручення.

 

Засідання районного Комітету доступності

13 липня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун провів засідання районного Комітету доступності. Розглянуто питання щодо виконання доручення голови облдержадміністрації від 20 квітня 2017 року № 01-26/77/1, а саме забезпеченість виконання робіт з облаштування прилеглих територій та приміщень райдержадміністрації, районної ради, селищної та сільських рад, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Новоукраїнського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (районного відділення) щодо врахування потреб осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення відповідно до вимог Мінрегіону.

 

 

Сайт Президента України Урядовий портал