Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за липень 2018 року

 

 

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

27 липня 2018 року проведено засідання колегії райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Нестерова С.А.

В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про підсумки виконання бюджету району за І півріччя 2018 року.

2. Про роботу виконавчого комітету селищної та сільських рад з організації виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади за     І півріччя 2018 року.

3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у І півріччі 2018 року.

4. Про захист прав та інтересів дітей, що проживають в складних життєвих обставинах.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

 

 

Регіональний тур обласного конкурсу «Читаємо Марка Кропивницького»

В районній бібліотеці для дорослих проведено регіональний тур обласного конкурсу «Читаємо Марка Кропивницького», в якому взяли участь бібліотекарі централізованої бібліотечної системи та кращі колективи районного Будинку культури. В рамках конкурсу відбулася презентація творчо-дослідницьких експозицій від найкращих читців та акторів Вільшанщини, а також дослідників творчості основоположника українського театру. Було представлено кращі роботи  а саме: буктрейлер «Поки сонце зійде, роса очі виїсть», автор Інна Немирована, уривок із шутки – оперетки «Пошились  у дурні» за однойменним твором Кропивницького у виконанні театралізованого дуету вихованців дитбудинку Ольги Яблонь у складі Смиловенка Олексія та Лебідь Пилипа, літературна година «Тисяча життів Марка Кропивницького» автор Інна Немирована, літературне свято «Марко Кропивницький у дзеркалі часу: від народження до сьогодення», автор Світлана Трубачова.

По завершенню районних турів у Кропивницькому визначатимуть кращих дослідників творчості знаменитого драматурга, до лав котрих мають усі шанси потрапити й вільшанці.

 

 

100-річчя державної служби

З 23 червня по 23 липня 2018 року в приміщенні Вільшанської районної бібліотеки експонувалася книжкова виставка присвячена до 100-річчя започаткування державної служби України.

Захід присвячено висвітленню подій інституційного становлення державної служби в добу Української Держави.

20 липня виставку відвідав керівник апарату райдержадміністрації Куцарева О.В., працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виставкові матеріали презентував завідувач архівного сектору апарату райдержадміністрації Немирований В.М.

 

 

Шановні бухгалтери району!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Від людей вашої відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер діяльності країни. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків та своєчасність податкових платежів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити розвиток економіки району та держави загалом.

У день вашого професійного свята щиро зичу вам здоров’я та щастя, родинного щастя, добра та благополуччя.

Бажаю вам подальшої плідної праці та нових звершень.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

 

 

Засідання громадської ради

06 липня 2018 року відбулося засідання громадської ради при Вільшанській райдержадміністрації. В засіданні взяли участь члени громадської ради, перший заступник голови райдержадміністрації Нестеров С.А., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Бударецька Н.Ю., начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Дульдієр Я.Д., начальник відділу освіти райдержадміністрації Драндалуш В.В., начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Григор’єв С.С.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про здійснення автобусних перевезень в районі.

2. Про оздоровлення дітей шкільного віку в літній період.

 

 

Засідання районної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

04 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нестерова С.А. відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісією розглянуто важливі для життєзабезпечення району питання, зокрема розглянуто заяву директора ПСП «Райсількомунгосп» щодо можливого припинення надання послуги з централізованого водопостачання в смт Вільшанка з 27 липня 2018 року.

З даного питання заслухано представників ПСП «Райсількомунгосп» та Вільшанської селищної ради, які проінформували про стан справ з водопостачанням в районному центрі. В обговорені даного питання взяли участь члени комісії, із внесенням відповідних пропозицій.

В присутності мешканців вулиць М. Червенко, Північної та Української селища Вільшанка розглянуто питання водозабезпечення зазначених вулиць.

Також комісія заслухала завідувача сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Гончарова В.О., який прозвітував про хід ліквідації наслідків стихійного лиха, яке сталось на території району 29 червня 2018 року.

За результатами засідання дані відповідні доручення.

 

 

Привітали з Днем Національної поліції України

04 липня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Нестеров С.А. та голова районної ради Лець М.Я. привітали особовий склад Вільшанського відділення Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області з професійним святом – Днем Національної поліції України.

Керівники району побажали присутнім міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу.

За зразкову службу, забезпечення захисту прав, свобод, законних інтересів громадян на території району та з нагоди професійного свята Дня Національної поліції в Україні спільними грамотами Вільшанської районної державної адміністрації та Вільшанської районної ради нагороджено працівників Вільшанського ВП Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області.

_____________________________________________________________________