Вільшанська районна державна адміністрація

 
Головна
Райдержадміністрація
Розпорядження голови
Регуляторна політика
Дозвільна система
Статистичні дані
Новини району

Новини за серпень 2015 року

 

Відбулося засідання комісії

31 серпня 2015 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова відбулося засідання протиепізоотичної комісії, на якій розглянуто питання: «Про посилення протиепізоотичних заходів проти африканської і класичної  чуми свиней та дотримання ветеринарно-санітарних вимог  щодо недопущення занесення цієї хвороби на територію району». На засіданні були присутні члени державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  при районній державній адміністрації: Нестеров С.А., Корінь О.М., Корінь І.І., Щербатюк О.В., Вінницький В.І., Бондаренко Л.В., Жирова В.Б., а також запрошені голови селищної та сільських рад, голова районної ради  УТМР, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, керівники господарств.

 

Проведено нараду-семінар з керівниками і спеціалістами сільгосппідприємств

28 серпня 2015 року заступник голови районної державної адміністрації  Дмитро Сакун провів нараду-семінар з керівниками і спеціалістами сільгосппідприємств з питань проведення збирання пізніх зернових культур та підготовки до зяблевої оранки.

За результатами проведеної наради-семінару заступником голови районної державної адміністрації  Сакуном Д.С. дано доручення управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації провести аналіз заробітної плати в підприємствах галузі АПК, у тому числі у фермерських господарствах, за січень-липень 2015 року.

 

 

 

 

Відбулася районна педагогічна серпнева конференція

28 серпня 2015 року за участю голови районної державної адміністрації  Олександра Маличенка,  першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова та заступника голови районної ради Ярослава Кірова відбулася педагогічна конференція, на якій обговорено підсумки роботи освітянської галузі  району  за  2014/2015  навчальний рік  та  завдання  на 2015/2016 навчальний рік.

              У ході пленарного засідання конференції відбулася презентація  роботи методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації. Вручено трудові книжки та цінні подарунки молодим спеціалістам. Кращих працівників освітньої галузі відзначено спільними грамотами районної державної адміністрації  та районної ради. Конференція завершилась роботою в районних методичнихоб’єднаннях на базі Вільшанської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ  ступенів.

 

Чергова апаратна нарада в райдержадміністрації

28 серпня 2015 року голова  районної державної адміністрації  Олександр Маличенко провів нараду з керівниками структурних підрозділів та відділів апарату  райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Під час наради начальник відділу освіти Віктор Драндалуш відмітив, що всі навчальні заклади району готові до нового навчального року. У школах проведено поточні ремонти, на які використано 56,2 тисяч гривень позабюджетних коштів, що становить 100% від запланованого. Вугіллям заклади освіти району забезпечені на 59%.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Легка відмітила, що на обліку в службі перебуває 14 сімей, що потрапили у складні життєві обставини, в яких виховується 42 дитини. Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно із РВ УМВС України в Кіровоградській області, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і відділом освіти райдержадміністрації  затверджені заходи з профілактики правопорушень та злочинів серед неповнолітніх на 2015 рік. Протягом 9 місяців поточного року проведено ряд  бесід,  лекцій серед учнів на зазначену тематику, здійснено 3 рейди з метою перевірки житлово-побутових умов сімей, що потрапили у складні життєві обставини та надано відповідну допомогу.

 

Вільшанщина святкує День народження незалежної України

24 серпня 2015 року на центральній площі селища Вільшанка відбулись урочистості, присвячені 24-й річниці незалежності України.

Зі словами вітання до земляків звернулися представники влади району, які за активну громадську діяльність, патріотичне виховання, успіхи у праці, вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району вручили грамоти та подяки кращим працівникам.

По закінченню урочистостей відбувся тематичний святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності району. Концертна програма пройшла в патріотичному руслі, звучали пісні про Україну та її народ.

Всі присутні мали можливість оглянути виставку патріотичної сувенірної продукції.

 

На Вільшанщині відзначили велике національне

свято – День Державного Прапора України

23 серпня 2015 року на в смт Вільшанка відбувся урочистий захід з нагоди Дня Прапора України.

На знак того, що Україна єдина, о 10.00 годині на центральній щоглі району було піднято Державний Прапор України.

Зі святом Державного Прапора України присутніх привітав керівний склад району, який побажав всім миру, здоров’я, добробуту і щастя кожній родині.

Символічно, що ми святкуємо День Державного Прапора України напередодні Дня Незалежності. Адже саме синьо-жовтий стяг об’єднував під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, а сьогодні кличе нас стати на варту захисту нашого суверенітету.

 

Відкритий чемпіонат Кіровоградської області

з веслування на байдарках та каное

23 серпня 2015 року в смт Вільшанка відбувся п’ятий відкритий чемпіонат Кіровоградської області з веслування на байдарках та каное пам’яті заслуженого тренера України Сергія Крайтора.

У змаганнях взяли участь 13 команд з Кіровоградської, Вінницької, Черкаської та Миколаївської областей, загалом понад 150 учасників.

Юних спортсменів привітали представники місцевої влади та народний депутат України Костянтин Яриніч.

По закінченню змагань переможці були нагороджені дипломами, медалями і цінними подарунками.

Команда Вільшанського району здобула 5 золотих, 7 срібних та 2 бронзових нагороди.

 

Шановні вільшанці!

Від імені Вільшанської райдержадміністрації та Вільшанської районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди  Незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я,  родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

Голова районної ради

 

М.Я. Лець

 

День Державного Прапора України

Успіхи кожного з нас складають багатство країни, а найяскравіші досягнення обов'язково зазначаються підняттям прапора. Повага до прапора - це повага громадян до своєї історії та культури, запорука збереження громадянського миру та міжнаціональної злагоди. Саме тому День Державного прапора України - це одне з тих свят, які уособлюють почуття гордості українців за свою Батьківщину.

Тож вам, шановні земляки, упевненості і стабільності, здоров'я та успіхів у добрих справах на благо рідного краю, нашої великої Батьківщини, над якою гордо майорить Державний український прапор. Миру вам і благополуччя.

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

Голова районної ради

 

М.Я. Лець

 

Семінар в рамках агальнонаціональної програми популяризації державної підтримки населення на утеплення

        В Україні  проводиться широка інформаційно-розяснювальна кампанія з метою популяризації механізмів державної підтримки на утеплення шляхом організації регіональних семінарів енергоефективного партнерства. Разом з цим та з урахуванням зростаючих тарифів на енергоресурси для населення постає крайня необхідність в донесені інформації щодо державної програми утеплення на рівень району кожної області. 19 серпня 2015 року за участю голови  райдержадміністрації Маличенка О.І., представників компаній «Хенкель» і «Епіцентр»  та представників банків АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «ОЩАДБАНК»,  та громадськості, відповідно до презентації Комунікаційного центру державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України було проведено семінар в рамках  широкомасштабної  роз`яснювальної роботи серед населення щодо популяризації механізмів державної підтримки  на утеплення Держенергоефективності  і  умов  кредитування для населення.

 

 

Інвестиційний проект санаторію-профілакторію на базі об’єкту

незавершеного будівництва центральної районної лікарні в смт Вільшанка

У Вільшанській райдержадміністрації питанням нарощування інвестиційної привабливості району та створення нових робочих місць приділяється особлива увага. Відділом економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації розроблено інвестиційний проект санаторію-профілакторію на базі об’єкту незавершеного будівництва центральної районної лікарні в смт Вільшанка.

Будівництво приміщення розпочато в 1987 році. Зазначений об’єкт є майном державної власності. Для здійснення перепрофілювання необхідно вивести зазначений об’єкт із переліку об’єктів Фонду Державного майна України. Після виведення об’єкта із переліку ФДМУ необхідно здійснити ряд заходів.

П’ятиповерхову будівлю даного приміщення, ступінь будівельної готовності якої складає 50%, необхідно перепрофілювати під санаторій-профілакторій з використанням радону.

Для введення вказаного приміщення в експлуатацію необхідно виконати  такий перелік робіт:

- провести водопровід;

- провести каналізацію;

- виконати столярні роботи – встановити віконні та дверні пройоми;

- виконати роботи по опаленню;

- провести внутрішні опоряджувальні роботи – оштукатурення стін половини другого та першого поверхів, влаштування підлоги, малярні роботи.

Також, необхідно підвести трасу від радонової свердловини, яка знаходиться на відстані 3000 метрів від недобудованого приміщення, для підключення її в приміщенні санаторію.

Для виконання будівельних робіт попередньо, необхідно привести у відповідність проектно-кошторисну документацію відповідно до профілю приміщення.

Зазначені будівлі можуть бути підключені до діючої лінії електромережі та водозабезпечення.

 З 2002 року будівництво об’єкту призупинено через відсутність фінансування.

У разі реалізації проекту буде створено 50 робочих місць, в районний бюджет надійде податок з доходів фізичних осіб – 60%, земельний податок (орендна плата) – від 3 до 12% від розміру грошової оцінки землі – надходження 100% до бюджету селищної ради.

Збільшиться товарообіг. Активізується розвиток зеленого туризму та робота сільських зелених садиб.

Для здійснення всіх будівельних робіт орієнтовно необхідно 30-50 мільйонів гривень.

Державною геологічною службою проведено аналіз Вільшанського родовища радонових вод. Запаси радону в водах свердловин від 150 до 500 еман. Максимальний дебет свердловин 16 м3/год. при концентрації радону в воді 310 еман (1147 Бк), урана 1 10-4 г/л, радія 6.4∙10-11 г/л, площа ореола радону більше 1 км2, мінералізація підземних вод до 1.0 г/л, по складу вода гідрокарбонатно-сульфатна нарієво-кальцієва.

 

Проведено семінар-навчання

04 серпня 2015 року під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Куцаревої О.В. проведено семінар-навчання з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Куцарева звернула увагу учасників семінару на забезпеченні дотримання вимог Інструкції з діловодства райдержадміністрації та Інструкції з діловодства за зверненнями громадян під час розгляду звернень громадян та підготовки відповідей заявникам. Особливу увагу приділено візуванню документів, якості підготовки службових листів, адресованих вищестоящим організаціям, та їх обов’язкового підписання головою райдержадміністрації.

Начальник відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Вікторія Мельник наголосила на необхідності дотримання графіку відпусток працівниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації та ознайомила присутніх із внесеними змінами до Закону України «Про очищення влади» в організації проведення перевірок достовірностей відомостей щодо застосування заборони передбачених даним законом.

 

Зустріч з громадою села Добрянка

03 серпня 2015 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко провів зустріч з громадою села Добрянка.

Розпочинаючи зустріч, керівник району ознайомив присутніх з Перспективним планом формування Вільшанської територіальної громади з адміністративним центром у смт Вільшанка, наголосив на важливості проведення реформи місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розповів про перспективи малого бізнесу на селі.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Геннадій Каленик надав роз’яснення щодо процедури нарахування та отримання житлових субсидій громадянами України.

Начальник відділу Держземагентства у Вільшанському район Євгеній Боровський запропонував створити спільну комісію щодо виявлення фактів розорення земельних ділянок без дозвільних документів.

Під час спілкування місцеві жителі порушували питання, які найбільше турбують громаду, зокрема ремонт доріг, закриття дільничної лікарні, розорювання пасовищ, відновлення роботи місцевих млина та олійні.

За підсумками зустрічі голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал