Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за серпень 2016 року

 

24 серпня 2016 року в смт Вільшанка відбулись урочистості,

 присвячені 25-й річниці незалежності України.

Вільшанщина зустріла День Незалежності молебнем за Україну. Спільну молитву за участі священнослужителя Іоана Малетича підтримали  керівники району, підприємств, установ та організацій. волонтери та учасники АТО. Продовжились святкові урочистості із ходою вишиванок трудових колективів..

З вітаннями до земляків звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Маличенко, селищний голова Володимир Харковенко, заступник голови районної ради Олександр Михайлов. Вічна шана нашим землякам, які віддали життя за нашу державу, пам’ять про них  житиме в наших серцях вічно.

За активну громадську діяльність, патріотичне виховання, успіхи у праці, вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району відбулося нагородження грамотами та подяками кращих працівників різної галузі району. Також присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання, після чого відбулось покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків району.

По закінченню урочистостей відбувся тематичний святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності району. Концертна програма пройшла в патріотичному руслі, звучали пісні про Україну та її народ.

Всі присутні мали можливість оглянути виставку патріотичної сувенірної продукції.

 

День Державного Прапора

23 серпня 2016 року в смт. Вільшанка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора. В рамках святкування покладено квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку, проведено офіційну церемонію підняття Державного Прапора України за участю керівництва райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, представників трудових колективів. Зі святом Державного Прапора України присутніх привітав керівний склад району, який побажав всім миру, здоров’я, добробуту і щастя кожній родині

Сайт Президента України Урядовий портал