Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за серпень 2017 року

 

День незалежності України - 26 річниця

24 серпня 2017 року в смт Вільшанка відбулися  урочисті заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України. Зі словами вітань до земляків звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації  Сергій  Нестеров, селищний голова   Володимир Харковенко, заступник голови районної ради   Олександр Михайлов.

Кращих працівників різних галузей за сумлінну працю, активну громадську діяльність, патріотичне виховання,  вагомий внесок у соціально – економічний та культурний розвиток району нагороджено грамотами.  Присутні вшанували пам`ять загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання, після чого відбулось покладання квітів до пам`ятників та пам`ятних знаків району.

На закінчення урочистостей відбувся тематичний святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності району. Концертна програма пройшла в патріотичному руслі, звучали пісні про Україну та її народ.

Всі присутні мали можливість оглянути виставку патріотичної сувенірної продукції.

Шановні жителі Вільшанщини!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України та величним святом  Днем незалежності України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор  як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Сьогодні наша країна святкує свій 26-й День Народження в нелегкі часи. Наші мужні воїни, захищають рідну землю на сході. І ми, як громадяни України, пишаємося ними. Ми знаємо, що зберегти незалежність коштує сьогодні великих зусиль, але ми переконані, що переможемо.

Щиро бажаю, щоб мир і спокій настав якомога скоріше. Щоб українські воїFotoVspluv/20170824_085815_1.jpgдодому живими. Вірю, що наступний День незалежності ми зустрічатимемо всі разом, щасливі і усміхнені! Хай прагнення до кращого майбутнього надихає вас на нові звершення і на нові добрі починання. Зі святом вас!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

 

 

 

День Державного прапора України

23 серпня 2017 року в смт Вільшанка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора. В рамках святкування проведено офіційну церемонію підняття Державного Прапора України за участю керівництва райдержадміністрації, представників трудових колективів. Присутніх привітали з державним святом, побажали всім миру, здоров`я, добробуту і щастя кожній родині. На завершення учасники заходу  поклали квіти до пам`ятника Т.Г.Шевченку.

 

 

 

До 26-ї річниці незалежності України

День незалежності України – головне державне свято, яке відзначається щороку 24 серпня з нагоди прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

26 років тому український народ отримав право самостійно будувати свою країну, а увесь світ визнав нашу державу суверенною.

За 26 років Україна здійснила багато економічних перетворень, реорганізувала державні інститути, запровадила нові правила і стандарти життя.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробуванням для усіх нас: випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.

Архівний сектор Вільшанської районної державної адміністрації підготував он-лайн добірку архівних документів до Дня незалежності України. Центральне місце в добірці займають документи, присвячені проголошенню незалежності України. Це насамперед, Акт проголошення незалежності України та Постанова Верховної Ради України про проголошення незалежності України, Звернення Президії Верховної Ради України до громадян України, політичних партій, рухів, організацій, звернення Кіровоградської обласної ради до жителів області, рішення сесій Вільшанської районної ради, розпорядження голови районної ради та статті, повідомлення, фоторепортаж в районній газеті «Зорі над Синюхою»

Архівні документи добірки відтворюють історію державотворення та  висвітлюють події в Україні та районі за минулі 26 років.

В добірці архівних документів використані матеріали, які зберігаються в Державному архіві Кіровоградської області та в архівному секторі Вільшанської районної державної адміністрації

Постанова Верховної ради Української РСР «Про проголошення незалежності України» (24.08.1991 р.)

ДАКО, газета «Народне слово», № 164 (185), 27.08.1991 р., арк.37 інв. № 6190

Акт проголошення незалежності України
(24.08.1991 р.)

ДАКО, газета «Народне слово», № 164 (185), 27.08.1991 р., арк.37 інв. № 6190

Звернення Президії Верховної Ради України до політичних партій, рухів, організацій республіки
 (28.08.1991 р.)

 ДАКО, газета «Народне слово», № 167 (188), 30.08.1991 р., арк. 43 інв. № 6190

Звернення Президії Верховної Ради України до громадян України всіх національностей
(30.08.1991 р.)

ДАКО, газета «Народне слово», № 167 (188), 30.08.1991 р., арк. 43 інв. № 6

Звернення Кіровоградської обласної ради народних депутатів до жителів області «Зробимо вибір на користь незалежної України»
(23.10.1991 р.)

ДАКО, газета «Народне слово», № 205 (226), 23.10.1991 р., арк. 33 інв. № 6192

Рішення сесії Вільшанської районної ради  народних депутатів «Про національний прапор» (12.11.1991р. №72)

АС РДА, ф.№1/Р-4543, оп.№1, спр.№609, арк..124.

Рішення сесії Вільшанської районної ради  народних депутатів «Про підсумки роботи тимчасової комісії районної Ради народних депутатів для перевірки діяльності посадових осіб, органів влади, управління громадських обєднань і організацій у зв’язку з державним переворотом 19-21 серпня 1991 року» (12.11.1991р. №74)

АС РДА, ф.№1/Р-4543, оп.№1, спр.№609, арк..128.

Розпорядження голови Вільшанської районної ради  народних депутатів «Про районну та дільничні комісії з референдуму» (15.10.1991р. №125-р)

АС РДА, ф.№1/Р-4543, оп.№1, спр.№615, арк.66

Стаття в районній газеті «Зорі над Синюхою» «Шлях, означений волею народу» (22.08.2000р. №31)

АС РДА, газета «Зорі над Синюхою», №31 (8226), 22.08.2000 р.

Повідомлення в районній газеті «Зорі над Синюхою» «Адреси святкового дня» (18.08.2001р. №36)

АС РДА, газета «Зорі над Синюхою», №36 (8279), 18.08.2001 р.

 

 

Повідомлення в районній газеті «Зорі над Синюхою» «Кіровоградщина: десять добрих справ до десятиріччя незалежності» (23.08.2001р. №37)

АС РДА, газета «Зорі над Синюхою», №37 (8280), 23.08.2001 р.

Стаття та фоторепортаж в районній газеті «Зорі над Синюхою» «З Днем народження Україно» (27.08.2011р. №34)

АС РДА, газета «Зорі над Синюхою», №34 (8801), 27.08.2011 р.

 

 

Засідання Ради по роботі з кадрами

19 серпня 2017 року відбулося засідання Ради по роботі з кадрами Вільшанської районної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальними працівниками за кадрову роботу.

Начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату районної державної адміністрації Мельник В.С. довела до відома присутніх інформацію про стан виконання Закону України «Про очищення влади», дотримання Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» в райдержадміністрації та її структурних підрозділах.

Також, розглянуто питання про Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби, відповідно до Закону України «Про державну службу».

За результатами розгляду питань керівником апарату районної державної адміністрації Куцаревою О.В. надано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань кадрового забезпечення.

 

 

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!

Бути будівельником – значить бути творцем, людиною, що зводить нові будівлі та споруди. Але, водночас –це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу надзвичайно важливу працю.

Від усієї душі бажаю вам, шановні будівельники, міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму та успішної реалізації всіх проектів. Зичу миру, достатку та добра вам і вашим рідним!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

 

 

 

Шановні працівники ветеринарної служби Вільшанщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини.

Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших, яку обирають за покликанням. З кожним роком зростає її значимість у суспільстві. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я наших жителів району.

Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання! Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

 

 

 

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення

Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

10 серпня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці незалежності України за участі голови районної ради Леця М.Я., заступника голови районної ради Михайлова О.П., керівника апарату райдержадміністрації Куцаревої О.В., членів організаційного комітету.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні стосувалися благоустрою населених пунктів району, прилеглих територій, підприємств, установ, організацій, їх будівель; підготовки урочистостей в населених пунктах району, проведення культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів; порушення перед релігійними організаціями району клопотання щодо проведення молебнів «В ім’я процвітання України».

Також на засіданні оргкомітету погодили пропозиції до урочистої церемонії підняття Державного Прапора України з нагоди Дня Державного Прапора України.

 

 

Увага!

Обмеження руху у спеку для вантажівок триває.

З 01 червня 2017 року вступили у дію сезонні обмеження руху. Мова йде про великоваговий автотранспорт.

Високі температури викликають нагрівання асфальтобетонного покриття за рахунок акумулювання сонячної енергії, яку поглинає темна поверхня дороги. Асфальтобетонне покриття має більш високу температуру, ніж температура повітря приблизно на 20-25°.

З метою збереження існуючої автодорожньої мережі від передчасних руйнувань та недопущення утворення деформацій покриття з 10.00 до 22.00 години при температурі повітря вище 28° С на території Кіровоградської області з 01 червня 2017 року введені тимчасові обмеження руху великовагового автотранспорту (загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 т).

Відстій великовагового автотранспорту на період спекотної погоди здійснюється на існуючих стоянках та майданчиках відпочинку, у тому числі біля об’єктів сервісу.

Надаємо інформацію про місця для відстою великовагового автотранспорту у Кіровоградській області.

 

 

Вшанували подвиг батареї лейтенанта Пугасія П.К

02 серпня 2017 року керівництво району спільно з працівниками установ та організацій району, громадськістю взяли участь в організованому районною радою ветеранів меморіальному заході з вшанування подвигу зенітної батареї лейтенанта Пугасія.

Краєзнавець Віктор Вовченко розповів присутнім про подвиг зенітної батареї лейтенанта Пугасія П.К., що стала на захист селища у серпні 1941 року.

Батарея полягла смертю хоробрих, лише декілька військових врятувалися від німецько-фашистської танкової навали на околиці районного центру.

На честь захисників селища було названо вулицю імені лейтенанта Пугасія та встановлено в центрі селища зенітку – як символ захисту нашої Батьківщини від фашистської Німеччини.

 

Сайт Президента України Урядовий портал