Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за серпень 2018 року

 

 

Шановні підприємці!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця. Ви є запорукою економічного зростання країни, головним джерелом нових робочих місць, тими, хто насичує ринку вітчизняними товарами і послугами, основою для формування середнього класу.

Висловлюю вам подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.

Щиро бажаю усім вам витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я і благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 31 серпня 2018 року

 

 

Урочистості до Дня 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності

24 серпня 2018 року у смт Вільшанка відбулися районні урочистості, присвячені 27-й річниці Незалежності України та 100-річчю відродження української державності. Святкові заходи розпочалися урочистою ходою вишиванок центральними вулицями, в якій було розгорнуто 25 метровий державний прапор України.

В урочистому зібранні взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, громадських організацій, жителі селища.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров який привітав жителів та гостей району зі святом та побажав усім миру й спокою в державі, щоб кожен громадянин нашої країни зміг себе відчути справжнім українцем, гідним європейського майбутнього.

Хвилиною мовчання вшанувати пам’ять про борців за незалежність, які загинули на сході країни.

З нагоди відзначення державного свята керівництвом району вручено відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції»:

- старшому сержанту запасу БОНДАРЕНКУ Віталію Юрійовичу;

- сержанту запасу ОПАЛЄВУ Олександру Анатолійовичу;

- старшому солдату запасу ПАСКАЛЮ Ігорю Валентиновичу;

- старшому солдату запасу ТІТОМИРУ Сергію Васильовичу;

- солдату запасу ТОДОРОВУ Андрію Володимировичу.

Спільною Грамотою Вільшанської районної державної адміністрації та Вільшанської районної ради відзначено заступника голови - головного інженера ПСП ім. Шевченка ПАРАНЧЕВСЬКОГО Сергія Миколайовича та Станкуватського сільського голову ДІОРДІЄВА Віктора Віталійовича.

Подяку Вільшанської районної державної адміністрації оголошено державному виконавцю Вільшанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області ДІОРДІЄВУ Ростиславу Станіславовичу.

Жителів та гостів свята своїми виступами привітали артисти районного будинку культури, центру дитячої та юнацької творчості, сільських закладів культури.

Опубліковано: 27 серпня 2018 року

 

 

Шановні жителі Вільшанщини!

Від усього серця вітаю вас із Днем незалежності - світлим святом Української Державності.

Сьогодні наша країна святкує свій 27-й День Народження в нелегкі часи. Наші мужні воїни, захищають рідну землю на сході. І ми, як громадяни України, пишаємося ними. Ми знаємо, що зберегти незалежність коштує сьогодні великих зусиль, але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Зі святом вас!

З Днем Незалежності!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

 

Опубліковано: 23 серпня 2018 року

 

 

Урочистості до Дня  Державного Прапора України!

Минає 27-й рік відтоді, як над столицею держави замайорів синьо-жовтий прапор України, який засвідчив велику перемогу національно-демократичних сил.

Традиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність, соборність та самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

 Тому, саме сьогодні - 23 серпня 2018 року у смт Вільшанка відбулися районні урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України. В урочистому зібранні взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, громадських організацій, жителі селища.

На площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулась церемонія урочистого підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Опубліковано: 23 серпня 2018 року

 

 

Шановні жителі Вільшанщини!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Щиро бажаю, щоб мир і спокій настав якомога скоріше. Щоб українські воїни повернулися додому живими. Хай прагнення до кращого майбутнього надихає вас на нові звершення і на нові добрі починання. Зі святом вас!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 22 серпня 2018 року

 

 

До 27-ї річниці незалежності України

День незалежності України – головне державне свято, яке відзначається щороку 24 серпня з нагоди прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

27 років тому український народ отримав право самостійно будувати свою країну, а увесь світ визнав нашу державу суверенною.

За 27 років Україна здійснила багато економічних перетворень, реорганізувала державні інститути, запровадила нові правила і стандарти життя.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробуванням для усіх нас: випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.

Архівний сектор Вільшанської районної державної адміністрації підготував он-лайн добірку архівних документів до Дня незалежності України. Центральне місце в добірці займають документи, присвячені проголошенню незалежності України. Це насамперед, Акт проголошення незалежності України та Постанова Верховної Ради України про проголошення незалежності України, Звернення Президії Верховної Ради України до громадян України, політичних партій, рухів, організацій, звернення Кіровоградської обласної ради до жителів області, рішення сесій Вільшанської районної ради, розпорядження голови районної ради та статті, повідомлення, фоторепортаж в районній газеті «Зорі над Синюхою»

Архівні документи добірки відтворюють історію державотворення та  висвітлюють події в Україні та районі за минулі 27 років.

В добірці архівних документів використані матеріали, які зберігаються в Державному архіві Кіровоградської області та в архівному секторі Вільшанської районної державної адміністрації.

 

Постанова Верховної ради Української РСР «Про проголошення незалежності України» (24.08.1991 р.)

ДАКО, газета «Народне слово», № 164 (185), 27.08.1991 р., арк.37 інв. № 6190

Акт проголошення незалежності України
(24.08.1991 р.)

ДАКО, газета «Народне слово», № 164 (185), 27.08.1991 р., арк.37 інв. № 6190

Звернення Президії Верховної Ради України до політичних партій, рухів, організацій республіки
 (28.08.1991 р.)

 ДАКО, газета «Народне слово», № 167 (188), 30.08.1991 р., арк. 43 інв. № 6190

Звернення Президії Верховної Ради України до громадян України всіх національностей
(30.08.1991 р.)

ДАКО, газета «Народне слово», № 167 (188), 30.08.1991 р., арк. 43 інв. № 6

Звернення Кіровоградської обласної ради народних депутатів до жителів області «Зробимо вибір на користь незалежної України»
(23.10.1991 р.)

ДАКО, газета «Народне слово», № 205 (226), 23.10.1991 р., арк. 33 інв. № 6192

Рішення сесії Вільшанської районної ради  народних депутатів «Про національний прапор» (12.11.1991р. №72)

АС РДА, ф.№1/Р-4543, оп.№1, спр.№609, арк..124.

Рішення сесії Вільшанської районної ради  народних депутатів «Про підсумки роботи тимчасової комісії районної Ради народних депутатів для перевірки діяльності посадових осіб, органів влади, управління громадських обєднань і організацій у зв’язку з державним переворотом 19-21 серпня 1991 року» (12.11.1991р. №74)

АС РДА, ф.№1/Р-4543, оп.№1, спр.№609, арк..128.

Розпорядження голови Вільшанської районної ради  народних депутатів «Про районну та дільничні комісії з референдуму» (15.10.1991р. №125-р)

АС РДА, ф.№1/Р-4543, оп.№1, спр.№615, арк.66

Стаття в районній газеті «Зорі над Синюхою» «Шлях, означений волею народу» (22.08.2000р. №31)

АС РДА, газета «Зорі над Синюхою», №31 (8226), 22.08.2000 р.

Повідомлення в районній газеті «Зорі над Синюхою» «Адреси святкового дня» (18.08.2001р. №36)

АС РДА, газета «Зорі над Синюхою», №36 (8279), 18.08.2001 р.

 

 

Повідомлення в районній газеті «Зорі над Синюхою» «Кіровоградщина: десять добрих справ до десятиріччя незалежності» (23.08.2001р. №37)

АС РДА, газета «Зорі над Синюхою», №37 (8280), 23.08.2001 р.

Стаття та фоторепортаж в районній газеті «Зорі над Синюхою» «З Днем народження Україно» (27.08.2011р. №34)

АС РДА, газета «Зорі над Синюхою», №34 (8801), 27.08.2011 р.

Опубліковано: 22 серпня 2018 року

 

 

Відбулося засідання організаційного комітету

14 серпня 2018 року проведено засідання організаційного комітету під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Нестерова С.А.

На засіданні обговорили організацію відзначення в районі у 2018 році Дня Державного прапора, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Опубліковано: 15 серпня 2018 року

 

 

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем будівельника!

Бути будівельником – значить бути творцем, людиною, що зводить нові будівлі та споруди. Але, водночас – це й велика відповідальність, адже тільки якісне житло та архітектурно витончені споруди залишають у пам'яті нащадків світлі спогади про вашу надзвичайно важливу працю.

Від усієї душі бажаю вам, шановні будівельники, міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму та успішної реалізації всіх проектів. Зичу миру, достатку та добра вам і вашим рідним!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 10 серпня 2018 року

 

 

Шановні працівники галузі ветеринарної медицини Вільшанщини!

Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

Обравши одну з найстародавніших і шанованих професій, ви своєю працею вносите вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки району і країни в цілому.

Щиро вдячний вам за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність.

Від усієї душі бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання! Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 10 серпня 2018 року

 

 

Вшанували воїнів-захисників

02 серпня 2018 року в смт Вільшанка відбувся урочистий захід з нагоди річниці бою батареї лейтенанта Луки Пугасія, яка в серпні 1941 року боронила Вільшанку від німецьких окупантів. В тому бою загинуло 97 воїнів-героїв.

Учасники заходу, зокрема керівництво району, представники установ та організацій району, учасники та ветерани АТО, мешканці селища хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-захисників та поклали квіти до пам’ятного знаку батареї лейтенанта Пугасія Л.К.

Опубліковано: 02 серпня 2018 року

 

 

Обговорено створення водогону у селі Залізничне Йосипівської сільської ради

01 серпня 2018 року у Вільшанській районній раді, за участю заступника голови райдержадміністрації Дмитра Сакуна, відбувся «круглий стіл» з питання створення водогону у селі Залізничне Йосипівської сільської ради.

Керівництво району, запрошені депутати районної ради, голова Йосипівської сільської ради та активісти с. Залізничне обговорили стан реалізації інвестиційного проекту «Будівництво водопроводу та водонапірної башти для господарсько-питного водопостачання в  с. Залізничне Йосипівської сільської ради Вільшанського району Кіровоградської області».

Опубліковано: 01 серпня 2018 року

 

 

Відбулась нарада з працівниками територіального центру.

01 серпня 2018 року директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району Валентина Галунга провела нараду з соціальними робітниками територіального центру.

На початку наради Галунга В.Д. проаналізувала роботу соціальних робітників за липень 2018 року та наголосила на співпраці соціальних робітників територіального центру з сільськими радами на території яких вони працюють. Звернула увагу на дотримання правил внутрішнього розпорядку.

Завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Олена Стоянова проаналізувала якість звітів наданих соціальними робітниками.

Відповідно до порядку денного розглянуто питання:

1. Про надання послуг робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків та послуги «Соціальне таксі» для підопічних територіального центру.

2. Про забезпечення підопічних територіального центру паливом, підготовка до осінньо-зимового періоду 2018 року.

3. Про дотримання графіку щорічних основних та додаткових відпусток працівників територіального центру на 2018 рік.

4. Інше.

Опубліковано: 01 серпня 2018 року

 

 

Клієнти пробації Вільшанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області відвідали Вільшанську районну організацію Товариства Червоного Хреста України

01 серпня 2018 року співробітники Вільшанського районного сектору разом з клієнтами пробації, які вперше з’явилися на реєстрацію відвідали Вільшанську районну організацію Товариства Червоного Хреста України.

Ситуація, яку переживає Україна, виходить за межі звичайного нормального людського досвіду. Вона спричинила значне порушення життєдіяльності людей, шкоду їх здоров’ю, великі людські втрати, значні матеріальні збитки тощо.

Під час зустрічі голова Вільшанської районної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Лозінська, яка також є волонтером пробації ознайомила підоблікових клієнтів пробації з переліком послуг які надає дана організація та зазначила, що Товариство Червоного Хреста України робить все можливе для того, щоб поліпшити життя осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та не тільки надання гуманітарної допомоги, а й уважне відношення до психологічних і соціальних потреб, що виникають у людей в наслідок кризових ситуацій.

Метою даного заходу було налаштувати підоблікових на спілкування та викликати в них почуття довіри.

Юлія Іванова

Вільшанський районний сектор

філії державної установи «Центр пробації»

в Кіровоградській області

_____________________________________________________________________