Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за вересень 2015 року

 

Привітали з Днем партизанської слави

22 вересня 2015 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров, заступник голови районної ради Ярослав Кіров та директор Вільшанського територіального центру Валентина Галунга привітали учасницю бойових дій, партизанку – Петрову Тетяну Прокопівну з Днем партизанської слави.

Ветерану вручили цінний подарунок та квіти. Гості щиросердно побажали Тетяні Прокопівні міцного здоров’я, мирного неба, щастя, добра і благополуччя.

 

Зустріч з громадою села Синюха

17 вересня 2015 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко провів зустріч з жителями села Синюха Котовської сільської ради.

Під час спілкування з місцевими жителями голова райдержадміністрації наголосив на важливості проведення реформи місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», на необхідності ремонту сільських доріг, легалізації заробітної плати та розповів про перспективи малого бізнесу на селі і залучення іноземних інвесторів до району.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бударецька надала роз’яснення з питань оформлення житлових субсидій.

Виконуючий обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Вільшанському районі Євген Боровський надав роз’яснення щодо порядку надання земельних ділянок соціальної сфери.

Начальник управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі Валерій Богуцький повідомив про процедуру підвищення мінімальної та перерахунок існуючої пенсії населенню з 01 вересня 2015 року.

Після ознайомлення з роботою закладів соціальної сфери, голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.

 

17 вересня – День рятівника

17 вересня 2015 року у Вільшанці відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників служби цивільного захисту – Дня рятівника.

З офіційними привітаннями до рятівників району звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, який, перш за все, відзначив їх сумлінне та відповідальне ставлення до свого професійного обов’язку, найважливішим в якому є збереження життя й здоров’я людей, а також подякував усім за мужність та героїзм, проявленні під час несення нелегкої служби.

Зі словами привітань до учасників урочистостей також звернулись начальник районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області Андрій Будугай, селищний голова Володимир Харковенко, голова Березовобалківської сільської ради Ігор Іванов, а також отець Іоанн.

Кращі співробітники 30 державної пожежно-рятувальної частини управління ДСНС України у Кіровоградській області отримали почесні грамоти та грошові винагороди за свою роботу від райдержадміністрації, районної ради та селищної ради.

 

Зустріч з жителями села Калмазове

03 вересня 2015 року голова районної державної адміністрації Олександр Маличенко провів зустріч з жителями села Калмазове. Під час спілкування очільник району акцентував увагу присутніх на найважливіших завданнях, що стоять перед представниками районної влади, наголосив на важливості проведення реформи місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на необхідності ремонту сільських доріг, залучення іноземних інвесторів до району.

Селищний голова Володимир Федорович озвучив проблемні питання життєдіяльності села, а саме: незадовільний стан сільських доріг; відсутність вуличного освітлення; проблема фінансування та утримання навчального закладу на території села.

За результатами зустрічі голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.

 

Зустріч з громадою села Осички

03 вересня 2015 року голова районної державної адміністрації Олександр Маличенко відвідав з робочим візитом село Осички, де провів зустріч з активом села.

У своєму виступі голова райдержадміністрації ознайомив присутніх з завданнями, які стоять перед представниками районної влади, звернув увагу на можливість збільшення орендної плати за земельні паї з 3% до 5%, на необхідності ремонту сільських доріг, залучення іноземних інвесторів до району.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бударецька надала роз’яснення з оформлення житлових субсидій та методику їх нарахування.

Начальника відділу Держземагентства у Вільшанському районі Євген Боровський надав роз’яснення щодо оформлення земельних ділянок, що знаходиться за межами населеного пункту, грошової оцінки землі та використання громадського пасовища.

Голова селищної ради Володимир Харковенко зупинилася на проблемних питаннях, а саме: незадовільний стан сільських доріг, незадовільний підвіз дітей шкільним автобусом від с. Осички до Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, незадовільну роботу працівника ФАПу.

Після ознайомлення з роботою дитячого садка та ФАПу голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав відповідні доручення щодо вирішення порушених питань.

 

День знань

01 вересня 2015 року у загальноосвітніх школах району відбулись святкові заходи з нагоди Дня знань за участю представників районної державної адміністрації та керівників територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Модернізація освітньої сфери сьогодні є одним з пріоритетних завдань у діяльності районної влади. «Діти – це наше майбутнє і нові кадри, які в подальшому будуть брати участь у розвитку району, області та України в цілому, а доступність якісної освіти стане запорукою їх успішності та самореалізації» наголосили представники району у своїх виступах.

 

Відбулося відкриття відділення  Піщанобрідського професійного аграрного ліцею

01 вересня 2015 року розпочинає свою роботу новий навчальний заклад - відділення Піщанобрідського професійного аграрного ліцею, в якому вже набрані групи за спеціальностями та  укомплектований педагогічний колектив, що готовий ділитися своїми знаннями з учнями.

Заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Сакун взяв участь у відкритті зазначеного закладу та побажав усім успіхів у роботі, наполегливої праці і запевнив у підтримці відділення з боку районної влади.

Відділення  Піщанобрідського професійного аграрного ліцею працює на базі повної загальної середньої освіти – 11 класів та готує кадри за спеціальностями:

тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва;

слюсар з ремонту с/г машин та устаткування;

конторський (офісний) службовець (бухгалтерія) оператор комп’ютерного набору.

 

Робоча поїздка в с. Добрянка

01 вересня 2015 року заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун здійснив робочу поїздку в с.Добрянка, де провів зустріч з директором комунального підприємства, на якій було опрацьовано питання щодо заключення договорів на послуги водопостачання на території Добрянської сільської ради. 

Під час поїздки також оглянуто приміщення загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу щодо підготовки зазначених установ до початку опалювального періоду 2015/2016 року. Дмитро Станіславович констатував, що приміщення загальноосвітнього та дошкільного навчальних закладів готові до початку опалювального сезону на 100% з підписанням паспортів та актів готовності.

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал