Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за вересень 2016 року

 

Відбулася семінар-нарада

29 вересня 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації.

На порядок денний наради виносилось 4 питання. Зокрема, про основні вимоги Інструкції з діловодства присутніх ознайомила начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Валентина Гірник.

Завідувач сектору контролю та звернень громадян апарату райдержадміністрації Марина Боєва доповіла про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації.

Про застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» (електронне декларування) та про зміни у законодавчих актах з кадрових питань доповіла начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Вікторія Мельник.

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева наголосила на важливості покращення співпраці відділів апарату з управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, що є запорукою ефективності роботи державної адміністрації.

На завершення наради дано ряд усних доручень, виконання яких взято на особистий контроль керівника апарату.

 

Дорогі працівники освітньої галузі Вільшанщини!

 Приймайте щирі вітання з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов'язку і покликанню! Ви – надзвичайно працелюбні, творчі, самобутні, натхненні,  а головне – знаючі, компетентні фахівці. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, за любов до обраної справи і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі. Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України! Зі святом вас, дорогі освітяни!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана,

що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до

 найстарших представників громади.

День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Нехай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, творча наснага та завзятість не залишають вас. Теплоти і поваги вам від рідних і близьких людей.

Сердечно вітаю вас із святом, бажаю міцного здоров’я, особистого щастя вам і вашим родинам!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірень у житті кожного українця, проаналізувати значення бібліотек для розбудови демократичного суспільства і розвиненої економіки.

Не секрет, що професія бібліотекаря є нелегкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а в решті решт і її успішний розвиток.

Від щирого серця бажаю вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Керівники району відвідали людей похилого віку

27 вересня 2016 року в переддень Дня людей похилого віку та Дня ветерана голова райдержадміністрації Олександр Маличенко, голова районної ради Михайло Лець, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кобізюк та директор Вільшанського територіального центру Валентина Галунга відвідали одиноких людей похилого віку Вільшанщини.

У ході відвідин посадові особи району подякували літнім людям за працю та посильний внесок у розбудову району та побажали пенсіонерам довгих років життя. Спілкуючись, керівники району також ознайомились із потребами літніх людей та вручили пакунки із необхідними продуктовими наборами, які підготовлені управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації за фінансової підтримки районної ради.

 

Засідання робочої групи з протидії рейдерству

27 вересня 2016 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко провів засідання робочої групи з питання протидії рейдерському захопленню місцевих сільськогосподарських підприємств, участь в якому взяли представники головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області на чолі з першим заступником управління Артемом Мамченком, представники ПСП ім. Димитрова, СФГ «Роксана», поліції та прокуратури.

Захоплення підприємств відбувалися через приватного нотаріуса та державного реєстратора з інших регіонів України. Відбулося внесення змін в документацію, внаслідок чого «засновниками» підприємств стали інші особи.

З 1 січня 2016 року набрала чинності нова редакція Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Ці нові зміни спростили порядок реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та перелік документів для цього. Якщо раніше зареєструвати власність можна було лише за місцем її розташування, то нині будь-який суб’єкт у будь-якого державного реєстратора чи нотаріуса може провести процедуру реєстрації підприємства через загальну базу. Причому присутність власника не є обов’язковою, не передбачено і перевірки достовірності підпису. Тобто жертвами рейдерства можуть стати будь які власники підприємств, фізичні особи, фермери, власники будинків і іншої нерухомості, автотранспортних засобів і т.д.

На засіданні групи докладно розібрали ситуації із захопленням підприємств та розробили варіанти дій у різних випадках.

Заступник начальника ГУЮ в Кіровоградській області Артем Мамченко порекомендував представникам підприємств внести зміни до їх статутів, що ускладнить процедуру перереєстрації засновників.

Голова райдержадміністрації Олександр Маличенко запропонував варіант вирішення питання збирання та зберігання врожаю за участю інших сільськогосподарських підприємств, які надають відповідні послуги за рахунок поточного врожаю.

 

 

Делегація з району та аматорський ансамбль болгарської

пісні «Хубавіца» прийняли участь у фестивалі «Вересневі самоцвіти»

24 вересня 2016 року на хуторі «Надія» відбулося урочисте відкриття 46 традиційного фестивалю театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».

Протягом дня на головній сцені «Хутора Надії» виступали аматорські колективів та професійні театральні трупи з Кропивницького, Києва та багатьох інших міст України.

Під час фестивалю на Хуторі розгорнувся не лише театральний, а й музичний, живописний, меморіальний, поетичний майданчик, де на гостей чекало безліч майстер-класів, виставок та інших розваг.

Народний аматорський ансамбль болгарської пісні «Хубавіца» також прийняв участь в фестивалі та отримав диплом фестивалю «Вересневі самоцвіти». Колектив «Хубавіци» мав нагоду зробити пам’ятні фото з Міністром культури України Євгеном Нищуком та головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергієм Кузьменком.

 

Голова райдержадміністрації привітав підпільницю з с. Осички

з Днем партизанської слави

22 вересня 2016 року голова районної державної адміністрації Олександр Маличенко та директор Вільшанського територіального центру Валентина Галунга привітали нашу землячку, учасницю бойових дій, ветерана Тетяну Прокопівну Петрову з с. Осички з Днем партизанської слави та вручили квіти, цінний подарунок і продуктові набори. Голова райдержадміністрації подякував підпільниці за її відданість Батьківщині, побажав міцного здоров’я, активного довголіття, добробуту і благополуччя.

Літня жінка, яка мешкає нині разом з родиною сина, чекала гостей, адже вже стало доброю традицією вітати ветеранів. У теплій щирій атмосфері Тетяна Прокопівна згадала про роки війни, про загиблих у боротьбі з ворогом наших земляків – партизанів та побажала усім присутнім миру і спокою.

 

Голова райдержадміністрації провів нараду-співбесіду

з головою Вільшанської селищної ради

20 вересня 2016 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко провів нараду-співбесіду з селищним головою Володимиром Харковенком.

Участь у нараді-співбесіді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Нестеров С.А., керівник апарату райдержадміністрації Куцарева О.В., заступник начальника – начальник Вільшанського відділення Голованівської ОДПІ ГУДФС у Кіровоградській області Сокол В.П., начальник фінансового управління райдержадміністрації Жирова В.Б., завідувач сектору регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Свічкарьова А.Є., завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Гончаров В.О.

Під час наради обговорені питання стосовно очікуваного виконання дохідної частини селищного бюджету за 2016 рік та резервів щодо його наповнення, заходів щодо оптимізації мережі та економному використанню бюджетних коштів та проблемні питання, які виникають в процесі виконання бюджету.

За результатами співбесіди селищному голові дано відповідні рекомендації, а саме: участь у інвестиційних проектах регіонального розвитку, перегляд в разі необхідності ставок земельного податку, розгляд платежів за оренду земельних ділянок, акцизного податку та податку на нерухоме майно тощо.

 

День рятівника України

16 вересня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров та заступник голови районної ради Олександр Михайлов привітали особовий склад Вільшанського районного відділу ДСНС України у Кіровоградській області з професійним святом - Днем рятівника.

У своєму вітальному слові Сергій Анатолійович зазначив: «Запобігти, врятувати, допомогти – головне гасло служби порятунку. Воно не тільки закликає вас до виконання своїх обов’язків, а ще говорить про те, що ви обрали одну із найблагородніших професій, яку можна порівняти в цьому плані з професією лікаря. В той же час вона вимагає від вас мужності, стійкості духу, зібраності, вміння чітко та швидко діяти в складних ситуаціях, адже від цього іноді залежить життя людини. Дякую вам за службу, бажаю здоров’я, натхнення, успіхів у всьому, затишку та достатку вашим сім’ям. І щоб поменше було надзвичайних ситуацій».

За бездоганну службу, високий професіоналізм Сергій Анатолійович та Олександр Петрович нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих представників служби цивільного захисту Вільшанщини.

 

В райдержадміністрації відбулись співбесіди з головами сільських рад

Впродовж тижня з 12 по 16 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров провів співбесіди з головами сільських, селищної ради та бухгалтерами відповідних рад.

Участь в співбесідах взяли: керівник апарату райдержадміністрації Куцарева О.В., заступник начальника – начальник Вільшанського відділення Голованівської ОДПІ ГУДФС у Кіровоградській області Сокол В.П., начальник фінансового управління райдержадміністрації Жирова В.Б., головний лікар Вільшанської центральної районної лікарні Курінна Т.М., начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Михайлова О.П., завідувач сектору регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Свічкарьова А.Є., завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Гончаров В.О., головний спеціаліст відділу освіти Мотас М.І.

В ході зустрічей заслухано звіти голів щодо виконання програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2016 року, обговорено основні напрямки і пріоритети діяльності виконавчих комітетів сільських рад та районної державної адміністрації щодо соціально-економічного та культурного розвитку територій у 2017 році, розглянуті пропозиції щодо формування проектів сільських бюджетів на 2017 рік, обговорено важливі для жителів району питання. Зокрема, оптимізація культурних та освітніх закладів, децентралізація, проведення капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери, фінансування дошкільних навчальних закладів, закладів культури в поточному році, стан доріг, організація підвозу вчителів та учнів та ін.

За результатами співбесід визначено прогноз надходжень до бюджету району на 2017 рік та напрямки соціально-економічного розвитку кожної території.

 

Відбулися навчальні збори резервістів

З 03 по 16 вересня 2016 року у військовій частині 4174 м.Миколаїв відбулися навчальні збори оперативного резерву першої черги в яких взяли участь п’ятеро учасників АТО з Вільшанського району.

Навчальні збори резервістів проводяться з метою перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву першої черги, а також для відновлення практичних навичок і вмінь резервістів за їхніми військово-обліковими спеціальностями та участі резервістів у бригадних навчаннях із бойовою стрільбою.

За результатами навчальних зборів один з резервістів Вільшанського району виявив бажання укласти контракт на військову службу у Збройних Силах України.

Державою забезпечується достойна оплата як зборів резервістів так і служба по контракту.

 

День знань

01 вересня 2016 року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Вільшанського району відбулися традиційні урочистості до Дня знань. Святковий захід з нагоди свята у Вільшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся за участю почесних гостей, які щиро привітали теплими словами дітей, педагогів, батьків, побажавши першокласникам та учням старших класів хороших оцінок, здоров’я, добробуту. Цей день завжди особливо урочистий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання , до нових звершень, до самостійного життя. Це свято символізує новий поступ, прагнення опанувати знання, уміння й навички, необхідні для досягнення кожним своєї мети. Педагогічний та учнівський колективи шкіл радісно зустріли поважних гостей та подарували квіти на вдячність за їх піклування та увагу.

 

Відкриття відреставрованого пам’ятника

01 вересня 2016 року в смт Вільшанка біля річки Синюха, за участю керівництва районної державної адміністрації, районної та селищної ради, відбувся урочистий мітинг з нагоди архітектурної реставрації пам’ятного знаку «Молодим патріотам рідного краю, котрі в боротьбі з іноземними поневолювачами, за свободу, незалежність і територіальну цілісність України поклали на вівтар перемоги найдорожче життя».

 

Відкриття початкової школи в с. Куца Балка

01 вересня 2016 року в с. Куца Балка відбулися святкові урочистості з нагоди відкриття навчально-виховного комплексу, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації О.Маличенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.Драндалуш, голова районної ради М.Лець, представники ЗМІ, громадськість.

Слова привітань учні початкових класів та їхні батьки почули від поважних гостей, які у своїх виступах зазначили, що новостворений заклад є важливим об’єктом соціальної інфраструктури, який надзвичайно необхідний для молодих сімей у сільській місцевості, адже для їхніх дітей створились можливості здобуття якісної освіти, підвищення фізичного, розумового і духовного розвитку, соціальної адаптації та готовності до шкільного навчання.