Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за вересень 2017 року

 

22 вересня – День партизанської слави

22 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, заступник голови районної ради Олександр Михайлов та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району Влентина Галунга привітали  з Днем партизанської слави нашу землячку, учасницю бойових дій, ветерана Петрову Тетяну Прокопівну з с. Осички та вручили квіти, цінний подарунок і продуктовий набір. Керівництво району подякувало підпільниці за її відданість Батьківщині, побажали міцного здоров’я, довголіття, добробуту і благополуччя.

 

 

Засідання робочої групи

19 вересня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С. Нестерова відбулось чергове засідання робочої групи  з підготовки до участі району у міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2017». Членами робочої групи були обговорені основні завдання та заходи щодо участі у Міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО — 2017» та Покровському ярмарку.

   

 

 

Відзначення Дня рятівника

15 вересня 2017 року у Вільшанці відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників служби цивільного захисту – Дня рятівника.

З офіційними привітаннями до рятівників району звернулися заступник голови районної ради Олександр Михайлов, селищний голова Володимир Харковенко, начальник Вільшанського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області Ігор Ралєв та отець Іоан, які перш за все, відзначили  сумлінне та відповідальне ставлення до свого професійного обов’язку, найважливішим в якому є збереження життя й здоров’я людей, а також подякували усім за мужність та героїзм, проявленні під час несення нелегкої служби.

За бездоганну службу, високий професіоналізм  перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров та заступник голови районної ради Олександр Михайлов нагородили спільними Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих представників служби цивільного захисту Вільшанщини. На завершення учасники зібрання переглянули святкову концертну програму.

 

 

Засідання робочої групи

  07 вересня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Нестеров С.А. провів засідання робочої групи із обговорення аспектів участі делегації  Вільшанського району в Міжнародній агропромисловій виставці “АгроЕкспо” та у Покровському ярмарку.

У ході засідання було обговорено детальний план участі делегації в Міжнародній агропромисловій виставці “АгроЕкспо”, в тому числі й представників від сільгоспвиробників, підприємств та сільських рад у її складі.

Як відомо, із 20 по 23 вересня 2017 року в Кропивницькому відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій “АгроЕкспо”. Сама виставка є найбільш масштабною в Україні та надає можливість її учасникам демонструвати повну номенклатуру продукції для вітчизняного агропромислового комплексу.

 

 

Нарада з головами селищної та сільських рад району

 6 вересня 2017 року під головуванням  першого заступника голови РДА С. Нестерова відбулось засідання наради з селищним та сільськими головами.

На початку наради перший заступник голови райдержадміністрації Нестеров С.А проінформував про основні напрямки забезпечення позитивної динаміки розвитку в господарському та соціальному комплексах району, а також акцентував увагу на ряд існуючих проблем у районі, які потребують нагальних вирішень.

На нараді розглядалися питання:

1. Про підготовку до проведення заходів в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АгроЕкспо – 2017».

2. Про розробку проекту програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району на 2018 рік.

3. Про стан виконання селищною, сільськими радами соціальних заходів, реалізація яких передбачалася у 2017 році, у рамках програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району на 2017 рік.

4. Про стан справ з виділення субвенцій районному бюджету на охорону здоров’я та утримання установ соціально-культурної сфери.

 

 

01 вересня - День знань

День знань завжди особливо урочистий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання,  до нових звершень та самостійного життя. Це свято символізує новий поступ, прагнення опанувати знання, уміння й навички, необхідні для досягнення кожним своєї мети.

01 вересня 2017 року у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Вільшанського району відбулися традиційні урочистості до Дня знань.  Селищний голова Володимир Харковенко щиро привітав з початком навчального року  дітей, педагогів, батьків, побажавши  учням хороших оцінок, здоров’я, добробуту впевненості у власних силах, прагнення до нових знань та звершень. Серед почесних гостей були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров та голова районної ради Михайло Лець. Педагогічний та учнівський колективи шкіл радісно зустріли поважних гостей та подарували квіти на вдячність за їх піклування та увагу.

 

 

Сайт Президента України Урядовий портал