Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за жовтень 2016 року

 

28 жовтня – День визволення України

від німецько-фашистських загарбників

Сьогодні, 28 жовтня у День визволення України від німецько-фашистських загарбників, в смт Вільшанка біля Меморіалу Слави відбувся урочистий мітинг-пам’яті.

Вшанувати героїчний подвиг і жертовність Українського народу у роки Другої світової війни прийшли голова райдержадміністрації Олександр Маличенко, заступник голови районної ради Олександр Михайлов, керівники та представники трудових колективів, громадських організацій району.

Керівництво району та присутні поклали квіти до Меморіалу Слави та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять воїнів, які віддали своє життя заради визволення рідної Батьківщини, та героїв, які відстоювали цілісність нашої держави протягом останніх років.

 

Шановні співвітчизники!

Дорогі ветерани!

Щиро й сердечно вітаю вас з 72-ю річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ми пишаємося подвигом визволителів нашої країни, пам’ять про який маємо берегти та передавати нашим дітям і онукам.

Ті, хто кував перемогу – для нас символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу. Ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави. Хай завжди на вільній українській землі будуть мир і згода.

Шановні жителі району! Прийміть щирі вітання зі святом визволення України! Міцного вам здоров’я, доброго настрою та родинного тепла, злагоди, любові, а також довгих літ під мирним небом суверенної держави!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України!

Це свято символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Особливі слова подяки адресуємо ветеранам війни, учасникам бойових дій в зоні АТО. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Відвідали сім'ї загиблих героїв учасників АТО

Напередодні Дня захисника України голова райдержадміністрації Олександр Маличенко та директор територіального центру Валентина Галунга відвідали сім’ї загиблих героїв учасників АТО з Вільшанщини: Олександра Іщенка із с. Березова Балка, Олександра Максюти із с. Залізничне та Ігоря Владова із селища Вільшанка.

Під час візиту очільник району поспілкувався з рідними загиблих героїв, які у боротьбі за українську державність пожертвували власним життям, поцікавився нагальними для родин проблемами і їх першочерговими потребами, побажав їм міцного здоров’я, миру і злагоди, а також вручив продуктові  набори.

За словами голови райдержадміністрації, відвідування родин загиблих учасників АТО є лише маленькою частинкою з того, що ми можемо зробити. «Це наш святий обов’язок – пам’ятати про героїв, наших земляків, які молодими віддали життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашого спільного дому», – відзначив Олександр Іванович.

 

Шановні поштовики!

Від щирого серця вітаю вас із Всесвітнім днем пошти!

Традиційно пошта є одним з важливих видів зв’язку, сприятливим чинником економічної та соціальної розбудови держави, а за нинішніх умов – і невід’ємною складовою розвитку в країні інформаційного суспільства.

Скорочуючи відстані між людьми, ви несете їм радість спілкування, сприяєте з'єднанню людських сердець і доль. Своєю щоденною кропіткою, а разом з тим і шляхетною працею, ефективно сприяєте виконанню важливих державних і соціальних завдань, робите усе можливе, аби у сучасній Україні була пошта на рівні світових стандартів.

В день вашого професійного свята зичу вам щастя, благополуччя, міцного здоров'я, професійної наснаги та нових здобутків у вашій відповідальній справі.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.

Щиро зичу вам та вашим сім’ям здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом.

Великої шани заслуговує ваша самовіддана і важлива для всього суспільства праця, яка спрямована на профілактику захворювань, створення сприятливого епідеміологічного клімату в районі.

Ваш високий професіоналізм, великий досвід і глибокі знання поєднуються з загостреним почуттям відповідальності за здоров’я людей, утвердженням здорового способу життя.

Нехай вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить лише радість і задоволення.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Відбулися чергові навчальні збори резервістів

З 24 вересня по 06 жовтня 2016 року у військовій частині В 3500 (с.Ульянівка Миколаївської області) відбулися чергові навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги, в яких взяв участь наш земляк - учасник АТО, Опалев Олександр Анатолійович. На зборах разом з іншими бійцями Олександр Анатолійович пройшов перепідготовку та підвищив свій професійний військовий рівень, а вільні хвилини дарували радість спілкування з бойовими побратимами.

За високі показники в навчанні за військовим фахом артилерист Опалев О.А. отримав подяку від командира військової частини В 3500.

За законодавством резервісту компенсується на час навчальних зборів середньомісячна заробітна плата за час, який він перебував у військовій частині та гроші за проїзд до військової частини та в зворотному напрямку.

Крім того резервісту на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві (час проведення зборів) гарантується збереження робочого місця, державне страхування та безкоштовне медичне забезпечення.

За бажанням, резервісти можуть укладати контракти на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України у військовій частині.

 

В Україні стартував осінній призов

НАКАЗ

військового комісара Вільшанського районного військового комісаріату

 

18 серпня 2016 року               смт.Вільшанка                     № 110

 

Про призов громадян

на строкову військову службу

 

1. На підставі Закону України “Про військовий обов'язок i військову службу” та Указу Президента України від 29.03.2016 р. № 122/2016 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови  громадян України на строкову військову службу у 2016 році” з 03 жовтня 2016 року по 30 листопада 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Вільшанського РВК для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, яким в період чергового  призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1989-1998 р. і втратили право на відстрочку від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з  різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю  за адресою:

смт. Вільшанка , вул. М.Лагонди, 23. у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до об’єднаного районного військового комісаріату  з 03.09.2016р. по 30.11.2016 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Вільшанського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про  військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6.  Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.

7. Військовослужбовці строкової служби до виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної  операції в Донецькій та Луганській областях не залучаються.

 

ТВО військового комісара

Вільшанського РВК

майор                                                                                                                                   С.Л.МАЛІНОВИЧ

 

В районі відбулися урочистості до Дня працівників освіти

03 жовтня 2016 року в районному будинку культури відбулися урочистості до Дня працівників освіти. Зі щирими словами вітання та подяки до педагогів Вільшанщини звернулися голова райдержадміністрації Олександр Маличенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Драндалуш та голова профспілки вчителів району Петро Паскаль, які привітали працівників освітянської ниви з їх професійним святом, подякували за невтомну, наполегливу, віддану працю та побажали усім присутнім міцного здоров’я, миру, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, оптимізму, успіхів, достатку, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

За високий професіоналізм, активне впровадження передового педагогічного досвіду у практику навчальних закладів та з нагоди Дня працівника освіти кращі педагоги району та працівники дошкільних навчальних закладів нагороджені почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували працівники районного будинку культури, вихованці центру дитячої та юнацької творчості і музичної школи.

 

Сайт Президента України Урядовий портал