Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за жовтень 2017 року

 

Проведено чергове засідання колегії райдержадміністрації

31 жовтня 2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Нестерова С.А.

В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі, працівники апарату райдержадміністрації, селищний і сільські голови, представники сільськогосподарських підприємств.

Згідно з порядком денним розглянуто питання:

1. Про стан підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року.

2. Про стан комп’ютеризації установ ЦБС.

3. Про роботу закладу культури клубного типу району.

4. Про рівень заробітної плати, перспективи її збільшення до кінця року, виплати мінімальної заробітної плати та легалізація трудових відносин за січень-червень 2017 року.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

 

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань призначення

та виплати державної соціальної допомоги та субсидій

30 жовтня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги та субсидій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації С. Нестерова.

Загалом розглянуто 14 справ про призначення допомоги та субсидій. З них призначено державну соціальну допомогу – 4 особам, субсидію – 10 заявникам.

 

 

 

 

 

Навчання керівного складу та фахівців, які здійснюють заходи цивільного захисту

25-26 жовтня п.р. педагогічні працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області здійснили теоретичну та практичну підготовку керівного складу та фахівців, які здійснюють заходи цивільного захисту у Вільшанському районі.

Зокрема викладач обласних та міста Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів Центру Вареник С.І. роз’яснив положення нових нормативних документів з питань цивільного захисту, які стосуються здійснення оповіщення населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, проведення евакуаційних заходів та укриття при надходженні відповідних сигналів.

Під час занять акцентовано увагу на планомірній роботі керівників та фахівців у напрямку впровадження заходів цивільного захисту, проведенні роз’яснювальної роботи через створені консультаційні пункти при сільських радах.

Далі, начальник циклу практичної підготовки Центру підполковник служби цивільного захисту Стець М.М. здійснив методичний супровід у Вільшанській дитячій школі мистецтв, де було проведено спеціальне об’єктове тренування з приведення у готовність наявного протирадіаційного укриття. Тут учасники ланки по обслуговуванню захисної споруди показали як привести її у готовність, відпрацювали порядок заповнення укриття та перебування у ньому.

Учасники тренування отримали необхідну інформацію про особливості організованого укриття дітей та дорослих, засвоїли правила поведінки у сховищах, зробили висновки по дійсному стану укриттів району.

 

 

У Вільшанці урочисто перепоховали останки воїнів Другої світової війни

   

27 жовтня напередодні 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в смт Вільшанка відбулись районні урочистості з перепоховання останків двох воїнів, котрі в 1941 році захищали селище від німецько-фашистських окупантів.

Участь у церемоніалі перепоховання та поминальному мітингу взяли керівництво району, представники установ та організацій району, шкільна молодь, учасники та ветерани АТО, мешканці селища.

Представники місцевої влади привітали всіх присутніх та ветеранів з наступаючим святом Дня визволення України від фашистських загарбників та побажали їм мирного неба та міцного здоров'я. Учасники заходу висловили велику шану та подяку всім тим, хто за здобуття перемоги зі зброєю в руках рішуче відстоював незалежність та територіальну цілісність держави.

Селищний голова Володимир Харковенко та історик-краєзнавець Віктор Вовченко розповіли про перебіг подій серпня 1941 року, коли батарея лейтенанта Луки Пугасія до останнього боронили Вільшанку від німецьких окупантів. В тому бою загинуло 97 воїнів-героїв.

Влітку цього року, в полі, поблизу селища були знайдені останки двох бійців. На жаль, встановити їхні прізвища пошуковцям Кіровоградської обласної пошукової громадянської організації «Пам’ять» не вдалося.

Чин відспівування та поховання здійснив настоятель церкви Святителя Іоанна Милостивого – отець Іоанн. Парастас за убієнними дев’яносто сімома воїнами, які поклали своє життя при захисті селища від німецько-фашистських окупантів здійснив настоятелю храму Великомученика Юрія Переможця отець Володимир.

Після того, як священики відправили поминальну службу, пролунав військовий салют.

У цей день усі присутні проводили паралелі із Другою світовою війною та подіями сьогодення, які є невід'ємною частиною історії становлення Української держави. Тож вічна пам'ять тим, хто загинув, шана ветеранам і слава тим, хто нині гідно відстоює нашу свободу та Незалежність на сході України!

 

 

Відбулися заходи до Дня захисника України

   

13 жовтня 2017 року в смт Вільшанка відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисника України, в якому взяли участь керівництво району, представники установ та організацій, учасники та ветерани АТО, учнівська молодь.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку «Молодим патріотам рідного краю, котрі в боротьбі з іноземними поневолювачами, за свободу, незалежність і територіальну цілісність України поклали на вівтар перемоги найдорожче – життя» та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за незалежність України.

З нагоди Дня захисника України святкові заходи відбулися в усіх населених пунктах Вільшанщини: в освітніх закладах району пройшли урочисті лінійки, виховні години, вечори пам’яті, зустрічі з учасниками АТО; у бібліотеках діють тематичні виставки періодики та літератури.

Напередодні Дня захисника України, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров та голова районної ради Михайло Лець відвідали матерів загиблих учасників АТО Іщенка О.В., Максюти О.А та Владова І.А.

Під час візиту керівники району поспілкувалися з рідними героїв, які у боротьбі за українську державність пожертвували власним життям, поцікавились нагальними для родин проблемами і їх першочерговими потребами, а також вручили квіти та матеріальну допомогу.

 

 

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня захисника України

   

10 жовтня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня захисника України за участі керуючого справами районної ради Мельника Я.В. та членів організаційного комітету.

Основні питання, що обговорювалися на засіданні оргкомітету стосувалися благоустрою пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань воїнів та прилеглих територій, проведення культурно-мистецьких заходів, залученню до відзначення Дня захисника України шкільної молоді та учасників АТО, порушення перед релігійними організаціями району клопотання щодо проведення панахид за загиблими захисниками України.

 

 

Розпочато будівництво сонячної електростанції

     

05 жовтня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун та завідувач сектору регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алла Свічкарьова ознайомилися з будівництвом сонячної електростанції в смт Вільшанка.

На даний момент підрядником встановлені опори для монтажу сонячних панелей та прокладені комунікаційні мережі.

Довідково: На території смт Вільшанка здійснюється реалізація інвестиційного проекту «Будівництво сонячної електростанції розрахунковою потужністю 9,8 МВТ, замовником якого виступає «ЗАС ЕНЕРГОСЕРВІС».

Початок будівництва – вересень 2017 року, орієнтовне введення в експлуатацію – березень 2018 року.

 

 

Засідання обласного оперативного штабу з протидії рейдерству

03 жовтня 2017 року в сесійній залі Вільшанської районної ради відбулося виїзне засідання обласного оперативного штабу з протидії рейдерству в аграрному секторі.

Участь в засіданні взяли заступник голови райдержадміністрації Сакун Д.С., голова районної ради Лець М.Я., начальник Вільшанського відділення ГУ Держгеокадастру у Кіровоградської області Лукова І.М., начальник Вільшанського відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури Чорнобривець Д.В., голова Добрівської сільської ради Галицький Л.П., керівник СФГ «Роксана» Кріпак О. В. та представник ПСП ім. Димитрова Діцул М.М.

Під час засідання члени обласного оперативного штабу з протидії рейдерству розглянули питання щодо ситуації навколо ПСП ім. Димитрова, заходів реагування на звернення Хрієнка В.В. та Копитька В.Г. з приводу самовільного захоплення земельної ділянки та результатів перевірки обставин викладених у зверненні Лисенко І.А. щодо фермерського господарства «Владен Плюс».

 

 

День людей похилого віку

   

Напередодні свята Дня ветерана та Міжнародного дня людини похилого віку, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, керівник апарату районної ради Ярослав Мельник та директор територіального центру Валентина Галунга привітали вдома 46 жителів Вільшанського району - кому виповнилось 90 і більше років. Вручили їм продуктові набори, які були придбані за рахунок місцевого бюджету в рамках Програми соціального захисту малозабезпечених громадян району «Соціальний захист на 2016-2018 роки».

Керівництво району побажало довгожителям міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба.

 

Сайт Президента України Урядовий портал