Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за Жовтень 2018 року

 

 

Шановні співвітчизники!

Дорогі ветерани!

Щиро й сердечно вітаю вас з 74-ю річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто ціною власного життя та здоров’я зупинив фашистську навалу. Висловлюємо глибоку повагу усім, хто пройшов сувору школу війни. Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до Вітчизни.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Шановні жителі району! Прийміть щирі вітання зі святом визволення України! Міцного вам здоров’я, доброго настрою та родинного тепла, злагоди, любові, а також довгих літ під мирним небом суверенної держави!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 27 жовтня 2018 року

 

Сердечно вітаю всіх водіїв та працівників автодорожнього господарства з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Вітаю усіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Саме на вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави.

Переконаний, що і надалі ви докладатимете всіх зусиль для того, щоб вдосконалювати свої професійні навики, впроваджувати новітні технології, розробляти нові послуги та маршрути.

Саме тому, щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 27 жовтня 2018 року

 

26 жовтня 2018 року в селищі Вільшанка відбулися районні заходи з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

Героїчний подвиг і жертовність українського народу у роки Другої світової війни вшанували керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, громадських організацій, жителі селища.

Героїв, які віддали своє життя вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Опубліковано: 27 жовтня 2018 року

 

Відбулася апаратна нарада

24 жовтня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Нестеров Сергій Анатолійович провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району на якій розглянуто питання соціально-економічного розвитку району.

Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Лариса Кірова ознайомила присутніх з основними показниками виконання районного бюджету за 9 місяців поточного року.

Про своєчасне та достовірне подання статистичної звітності за формами державних статистичних спостережень «Капітальні інвестиції» та про показники розвитку галузей (сфер діяльності) за січень-червень 2018 року доповіла начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Яна Дульдієр.

Начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Олена Михайлова повідомила про стан організації підготовки заключного концерту обласного фестивалю національної культури «Степова веселка» на базі Станкуватського Будинку культури.

Опубліковано: 25 жовтня 2018 року

 

18 жовтня 2018 року відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

У рамках інформаційної компанії у Вільшанці відбулась всесвітня щорічна акція з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми «Walk for Freedom/Хода за свободу» – мовчазна і мирна хода на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві.

У акції взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, громадських організацій, жителі селища (близько 70 осіб). З метою проведення акції учасників заходу ознайомила заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кобізюк, яка наголосила на необхідності роз’яснення громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основних форм та способів втягнення в експлуатацію.

В ході проведення заходу працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації розповсюджено тематичні листівки та рекламну продукцію.

Опубліковано: 22 жовтня 2018 року

 

Відзначення Дня захисника України!

У смт Вільшанка відбулися районні урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України.

В урочистому зібранні взяли участь керівництво району, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, трудових колективів, громадських організацій, жителі селища.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров який привітав жителів та гостей району зі святом та побажав усім міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою!

Хвилиною мовчання вшанувати пам’ять про борців за незалежність, які загинули на сході країни.

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва керівництвом району вручено грамоти Вільшанської районної державної адміністрації та Вільшанської районної ради за мужність, героїзм, вагомий внесок в обороноздатність держави учасникам антитерористичної операції та воїнам-афганцям:

- ГРИНЬОВУ Володимиру Валерійовичу;

- КАЛІНІЧЕНКУ Івану Володимировичу;

- КАУЛІНУ Олександру Володимировичу;

- КЛИМЕНКУ Василю Олексійовичу;

- ЛУЦЕНКУ Миколі Володимировичу;

- МАЛІНОВИЧУ Сергію Леонідовичу;

- СТЕРЕНЧУКУ Віктору Васильовичу;

- ТАРИЦІ Сергію Леонідовичу;

- ШВЕЦЮ Дмитру Дмитровичу.

Жителів та гостей свята своїми виступами привітали артисти районного будинку культури, учні школи.

Опубліковано: 14 жовтня 2018 року

 

Шановні жителі району!

Щиро вітаєю вас із Днем захисника України!

Це свято символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Особливі слова подяки адресуєю ветеранам війни, учасникам бойових дій в зоні проведення операцій об’єднаних сил. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 12 жовтня 2018 року

 

Опубліковано: 12 жовтня 2018 року

 

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.

Щиро зичу вам та вашим сім’ям здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 08 жовтня 2018 року

 

Дорогі працівники освітньої галузі Вільшанщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Висловлюю вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Своїми здобутками ви вносите значний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Бажаєю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашої славної Вільшанщини.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 05 жовтня 2018 року

 

Відкриття фотогальванічної станції

05 жовтня 2018 року на території району з робочим візитом перебував перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко, який прийняв участь в урочистому відкритті фотогальванічної станції “Вільшанка” потужністю 9,8 МВт. Вітаючи усіх учасників непересічної події посадовець зазначив, що сьогодні фотогальванічна станція "Вільшанка" є найбільшою та найпотужнішою сонячною електростанцією на території області.

В урочистостях прийняли участь представники замовника, інвестора, підрядної організації, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, голова районної ради Михайло Лець, селищний голова Володимир Харковенко.

Фотогальванічна станція розташована на земельній ділянці площею 22,0 га на якій встановлено 45804 одиниць сонячних модулів (панелі). Здійснено реконструкцію трансформаторної підстанції. Зведено адміністративно-побутову будівлю та приміщення охорони. Вартість основних фондів, введених в експлуатацію, склала 306 млн. 93 тис. грн.

Опубліковано: 05 жовтня 2018 року

 

Вшанували старожилів району

З нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людини похилого віку, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, голова районної ради Михайло Лець та директор територіального центру Валентина Галунга привітали вдома двох старожилів  Вільшанського району:

жительку с.Березова Балка - Моял Н. М., якій виповнилось 103 роки та жительку смт Вільшанка - Єневу В. В. якій виповнилось 97 років.

Керівники району побажали жінкам поважного віку здоров’я, тепла, довголіття та вручили їм продуктові набори.

Опубліковано: 01 жовтня 2018 року

 

Дорогі ветерани, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість засвідчити всенародну повагу пенсіонерам, ветеранам війни та праці, і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток району та країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Турбота про людей поважного віку – справа всього суспільства, адже саме люди старшого покоління зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 01 жовтня 2018 року

 

 

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

У всі часи бібліотеки виконували важливу місію бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію.

Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя району.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а в решті решт і її успішний розвиток.

Від щирого серця бажаю вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров

Опубліковано: 01 жовтня 2018 року

 

 

28 вересня 2018 року відбулося засідання ради по роботі з кадрами при Вільшанській районній державній адміністрації. На засідання запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальні працівники за кадрову роботу.

Головний спеціаліст управління персоналом та юридичного забезпечення апарату районної державної адміністрації Теплякова В.О. довела до відома присутніх Порядок проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Мельник В.С., заступник керівника апарату – начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату районної державної адміністрації, ознайомила учасників засідання з поетапним Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, відповідно до Закону України «Про державну службу», звернула увагу присутніх на неухильне дотримання Порядку ведення та зберігання особових справ державних службовців.

По суті третього питання Мельник В.С. наголосила на необхідності видачі розпорядчих документів про проведення оцінювання державних службовців, які займають посади державної служби категорій "Б" і "В" та затвердженні алгоритму дій при проведенні оцінювання.

Опубліковано: 01 жовтня 2018 року

_____________________________________________________________________