Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за листопад 2016 року

 

На Вільшанщині вшанували пам’ять жертв голодоморів

26 листопада 2016 року керівництво району та небайдужі жителі селища Вільшанка зібралися біля пам’ятного знаку жертв голодомору та політичних репресій для вшанування пам’яті про мільйони людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть.

Учасники жалобного заходу поклали до пам’ятника квіти, пшеничні та житні колоски, встановили лампадки та свічки і вшанували пам'ять безвинно померлих хвилиною мовчання.

День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний поминальний день, що припадає на 4-у суботу листопада. У цей день о 16-й годині оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання та всеукраїнська акція «Запали свічку», українці збираються зі свічками чи лампадками біля пам’ятного знаку жертвам голодомору-геноциду або запалюють свічу у вікні своєї оселі – на знак пам’яті та єднання.

 

Шановні жителі району!

26 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав сотні тисяч життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час старанно приховувалася. Сьогодні рівень громадської уваги до аналізу тогочасних подій зростає, відбувається процес усвідомлення їх причин та наслідків.

Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок на шляху до незалежності, про кожну історичну віху – сумну і радісну.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалимо свічки пам’яті за тими хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші попередники.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Чергова апаратна нарада

22 листопада 2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації Маличенка О.І. відбулася чергова апаратна нарада за участю голови районної ради Леця М.Я., першого заступника голови райдержадміністрації Нестерова С.А., заступника голови райдержадміністрації Сакуна Д.С., керівника апарату райдержадміністрації Куцаревої О.В., начальників відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Згідно з порядком денним заслухано звіт головного лікаря Вільшанської центральної районної лікарні Курінної Т.М. про фінансовий стан медичної галузі в районі.

Про готовність навчальних закладів району в осінньо-зимовий період 2015-2016 років поінформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Драндалуш В.В.

Голова райдержадміністрації надав доручення начальнику фінансового управління райдержадміністрації Жировій В.Б. проаналізувати фінансову потребу медичної та освітньої галузей з метою оптимізації видатків на їх утримання, зокрема на оплату електроносіїв.

Головний спеціаліст відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Васильковська Н.С. проінформувала про основні показники соціально-економічного розвитку району за січень-вересень 2016 року.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

 

День Гідності та Свободи

Україна – територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці, рішуче відстоюючи власну свободу та незалежність, право жити у вільній європейській державі, вкотре довели, що ми – сильний, волелюбний народ, який прагне до гідного життя і свободи та заслуговує на повагу світової спільноти.

З нагоди третіх роковин знакових подій на Майдані Незалежності в Києві восени 2013 року та установленого Указом Президента України Дня Гідності та Свободи 21 листопада в приміщенні Вільшанської центральної районної бібліотеки відбувся урочистий захід, який зібрав представників старшого і молодшого покоління, мешканців районного центру, очевидців доленосних подій Революції Гідності.

Захід був побудований на основі спогадів про події Майдану, які перемежовувалися з демонстрацією тематичних відеоматеріалів, проникливою декламацією віршів.

Учасники Революції Гідності Дмитро Степаненко та Сергій Таріца поділилися з присутніми власними спогадами про Майдан, його незабутню атмосферу, духом єдності та братерства, що вирував у самому повітрі, сповнюючи серця бажанням стояти до останнього у боротьбі за краще майбутнє.

Закінчився захід звучанням Державного Гімну України. Після чого хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за незалежність України.

 

Шановні жителі району

Події листопада 2013 привели до корінних змін у нашій країні. Це був час важких випробувань для всієї України, які продемонстрували всьому світу прагнення українців до свободи і реальної незалежності. Гідність і свобода коштували нам дуже дорого – до цих пір ми платимо  життями наших співгромадян.

Ми українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій зможемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші діти.

З Днем Гідності і Свободи, бажаю всім родинного затишку, здоров’я, наснаги, добробуту та мирного неба.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Вшанували хліборобів району

17 листопада 2016 року в районному будинку культури з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулися урочистості, в ході яких вшанували хліборобів району.

Працівників сільського господарства привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров та голова районної ради Михайло Лець.

У вітальних словах звучали подяка всім тим, хто своєю працею створюють достаток на народному столі та побажання мирного, світлого і радісного життєвого шляху, щедрих врожаїв.

За традицією кращих працівників галузі нагороджено за сумлінну, самовіддану працю, відповідальне ставлення до обраної справи, особистий внесок у досягнення високих виробничих показників та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради

Своїм чудовим концертом аграріїв привітали учасники художньої самодіяльності Вільшанського районного будинку культури.

 

Шановні працівники сільського господарства району!

Сердечно вітаю вас з професійним святом — Днем працівника сільського господарства!

Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя українського народу.

Завдяки вашій наполегливості та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Хай надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються у життя ваші плани, задуми та сподівання. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. У день професійного свята бажаю вам прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Робоча нарада в голови райдержадміністрації

11 листопада 2016 року голова райдержадміністрації Олександр Маличенко провів робочу нараду з селищним, сільськими головами з питання виконання програми соціально-економічного розвитку району у 2016 році та надання пропозицій на 2017 рік.

В ході засідання проведено аналіз роботи кожної сільської ради. Проаналізовано стан виконання та шляхи наповнення бюджетів всіх рівнів, розглянуто питання соціально-економічного розвитку району, впровадження напрямків реалізації на районному рівні соціальної політики держави, обговорено роботу агропромислового сектору, зайнятість населення та ін.

На початку наради голова райдержадміністрації представив нового військового комісара Вільшанського районного військового комісаріату Чечельницького Петра Івановича.

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров проінформував про соціально-економічний стан району, планування та проекти розвитку, формування районної програми соціально-економічного розвитку Вільшанщини на 2017 рік. Перший заступник зазначив що основними чинниками та основою реалізації програми на 2017 рік мають  бути сталий та збалансований економічний розвиток району, забезпечення соціальних гарантій, підвищення якості послуг для населення тощо.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Віра Жирова повідомила присутнім, що Кабінетом Міністрів України 03 листопада 2016 року схвалено доопрацьований проект Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» та подано до Верховної Ради України для розгляду у другому читанні. При його  доопрацюванні враховано рішення Уряду щодо встановлення мінімальної заробітної плани з 01 січня 2017 року у розмірі 3200 грн. на місяць та посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС – 1600 грн.

Також у ході наради проведено аналіз стану виплат соціальних державних допомог, про що доповіла Наталія Кобізюк – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Олександр Маличенко дав доручення керівникам установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації вжити заходів щодо вирішення проблемних питань.

 

Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

09 листопада 2016 року у центральній районній бібліотеці з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулися урочисті заходи, на які завітали перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров та голова районної ради Михайло Лець. Керівництво району щиро привітали працівників цієї сфери зі святом та подякували за багаторічну натхненну діяльність, збереження, пропаганду та популяризацію українського мистецтва.

За вагомий особистий внесок в розвиток національної культури, плідну творчу діяльність та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва кращі працівники та колективи галузі були відзначені спільними грамотами і подяками райдержадміністрації та районної ради.

Завершився захід святковим концертом за участю колективів художньої самодіяльності  району та працівників районного будинку культури.

 

Шановні працівники культури та аматори сцени!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Ваша висока виконавська майстерність, любов до мистецтва вносить різноманіття в життя мешканців району. Ви ведете активну діяльність у відродженні національної культури та розвитку творчості народів, що проживають на вільшанській землі.

Бажаю вам і надалі дарувати людям гарний настрій та радість, нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення та життєвих перемог!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка жителів району за вашу працю, яка сповнена милосердя, любові і тепла.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків. Хай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян району!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

День працівників соціальної сфери

04 листопада 2016 року, напередодні свята Дня працівника соціальної сфери, в районному будинку культури відбулися урочистості за участю представників усіх районних служб, які займаються соціальними питаннями.

Присутніх із професійним святом привітав перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, який подякував всім працівникам соціальної сфери за сумлінну щоденну роботу на благо суспільства і побажав миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Кращих працівників галузі нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Завершилися урочистості святковим концертом працівників районного будинку культури та аматорів народного мистецтва.

 

Сердечно вітаю всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства

з професійним святом - Днем автомобіліста і дорожника.

Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Ми вітаємо усіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Саме на вас покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автомобільних мереж, що є вагомим внеском у зміцнення нашої держави.

Переконаний, що і надалі ви докладатимете всіх зусиль для того, щоб вдосконалювати свої професійні навики, впроваджувати новітні технології, розробляти нові послуги та маршрути.

Саме тому, щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Сайт Президента України Урядовий портал