Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за листопад 2017 року

 

Засідання організаційного комітету

30 листопада 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова відбулося засідання організаційного комітету з проведення у районі Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».

Секретар оргкомітету Валентина Галунга ознайомила присутніх з результатами благодійної акції «Милосердя» та зачитала клопотання загальноосвітніх шкіл району, в якому пропонувалося зібрані кошти надати інвалідам І групи.

За результатами засідання члени оргкомітету вирішили виплатити кошти зібрані під час Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» у суму 8190 грн. інвалідам І групи.

 

 

Засідання комісії

30 листопада 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров провів засідання комісії з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги та субсидій, на якій розглянуто 10 справ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулося засідання районної ради по роботі з кадрами

29 листопада 2017 року відбулося засідання районної ради по роботі з кадрами Вільшанської районної державної адміністрації, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальні працівники за кадрову роботу.

Начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату районної державної адміністрації Вікторія Мельник довела до відома присутніх інформацію про стан виконання Закону України «Про державну службу» щодо присвоєння рангів державних службовців, дотримання вимог нагородного законодавства щодо добору кандидатур до нагородження в райдержадміністрації та її структурних підрозділах.

Також, розглянуто питання про порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, відповідно до Закону України «Про державну службу».

За результатами розгляду питань керівник апарату районної державної адміністрації Олена Куцарева надала доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань кадрового забезпечення.

 

 

Вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

   

День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний поминальний день, що припадає на 4-у суботу листопада. У цей день о 16-й годині оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання та всеукраїнська акція «Запали свічку», українці збираються зі свічками чи лампадками біля пам’ятного знаку жертвам голодомору-геноциду або запалюють свічу у вікні своєї оселі – на знак пам’яті та єднання.

25 листопада 2017 року о 16.00 год. керівництво району, працівники установ та організацій району, жителі селища Вільшанка зібралися біля пам’ятного знаку жертв голодомору та політичних репресій для вшанування пам’яті про мільйони людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть.

Учасники жалобного заходу поклали до пам’ятника квіткові композиції, вінки, пшеничні та житні колоски, лампадки та свічки і вшанували пам'ять безвинно померлих хвилиною мовчання.

 

 

Шановні жителі району!

25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав сотні тисяч життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час старанно приховувалася. Сьогодні рівень громадської уваги до аналізу тогочасних подій зростає, відбувається процес усвідомлення їх причин та наслідків.

Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок на шляху до незалежності, про кожну історичну віху – сумну і радісну.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалимо свічки пам’яті за тими хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші попередники.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров  

 

 

Нарада в райдержадміністрації

   

24 листопада 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Нестерова Сергія Анатолійовича відбулася нарада з селищним та сільськими головами. У нараді прийняли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Під час проведення наради розглянуто питання:

1. Про внесення змін та пропозицій до програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району на 2017 рік.

2. Про проект програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району на 2018 рік.

3. Про призив громадян на строкову військову службу.

4. Про соціальний захист пільгових категорій громадян.

5. Про відновлювальну енергетику на території району.

 

 

Нарада з питання оподаткування та забезпечення

соціального стажу підприємствами району

23 листопада 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сакуна Дмитра Станіславовича відбулася нарада з питання оподаткування та забезпечення соціального стажу підприємствами району. В нараді прийняли участь представники фіскальної служби, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та завідувач сектору обслуговування громадян Новоукраїнського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України.

Під час проведення наради розглянуто такі питання як оподаткування приватних підприємців та фермерських господарств, визначення страхового стажу для призначення пенсії та деякі питання стосовно державної реєстрації юридичних та фізичних осіб.

 

 

 

 

Відзначення Дня Гідності та Свободи!

Указом Президента України Петра Порошенка встановлено 21 листопада Днем Гідності та Свободи.

В цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини.

21 листопада 2017 року в смт Вільшанка проведено урочистий захід з нагоди Дня Гідності та Свободи, в якому взяли участь керівництво району, представники установ та організацій, учасники АТО, учнівська молодь.

Пам'ять загиблих активістів Майдану вшанували хвилиною мовчання.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

 

 

Шановні жителі району!

Щиросердно вітаю вас з Днем Гідності та Свободи.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Події, що відбувались на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли ми продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Від усього серця вітаю всіх з Днем Гідності і Свободи, зичу міцного здоров’я, щастя, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках, віри у щасливе майбутнє Української держави.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров  

 

 

Шановні працівники сільського господарства району, ветерани галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік!

В усі часи напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Висловлюю глибоку подяку за професіоналізм, наполегливість, працелюбність, терпіння і витримку керівникам агропідприємств всіх форм власності, хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам та ветеранам сільгоспвиробництва, всім, хто працював і працює на нашій благодатній родючій землі.

Від усієї душі бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів у праці та оптимізму у всіх ваших справах і починаннях.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров  

 

 

Відзначення Дня працівників сільського господарства

   

17 листопада 2017 року в районному будинку культури з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулися урочистості, в ході яких вшанували хліборобів району.

Працівників сільського господарства привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров.

У вітальних словах звучали подяка всім тим, хто своєю працею створюють достаток на народному столі та побажання мирного, світлого і радісного життєвого шляху, щедрих врожаїв.

За традицією кращих працівників галузі нагороджено за сумлінну, самовіддану працю, відповідальне ставлення до обраної справи, особистий внесок у досягнення високих виробничих показників та з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Своїм чудовим концертом аграріїв привітали учасники художньої самодіяльності Вільшанського районного будинку культури.

 

 

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

09 листопада 2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Нестерова С.А.

В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі, працівники апарату райдержадміністрації, селищний і сільські голови.

Згідно з порядком денним розглянуто питання:

1. Про підсумки виконання бюджету району за 9 місяців 2017 року.

2. Про реалізацію в районі законодавства щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

 

 

День працівників соціальної сфери

   

03 листопада 2017 року, напередодні свята Дня працівника соціальної сфери, в районній школі мистецтв відбулися урочистості за участю представників усіх районних служб, які займаються соціальними питаннями

Присутніх із професійним святом привітав перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, який подякував всім працівникам соціальної сфери за сумлінну щоденну роботу на благо суспільства і побажав миру, міцного здоров’я, сімейного благополуччя та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Кращих працівників галузі нагороджено почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Завершилися урочистості святковим концертом працівників районного будинку культури та аматорів народного мистецтва.

 

Сайт Президента України Урядовий портал