Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за грудень 2015 року

 

Інформація про роботу служби у справах дітей

Вільшанської райдержадміністрації за 2015 рік

На території району функціонує одна прийомна сім’я та п’ять дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 32 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування. Протягом січня-жовтня 2015 року проведено 8 обстежень житлово-побутових умов проживання дітей у даних сім’ях, суттєвих порушень не виявлено.

20 статусних дітей перебуває під опікою/піклуванням. 18 з них опікуються родичі.

На території району проживає двоє усиновлених дітей, нагляд за умовами утримання і виховання яких здійснює служба у справах дітей. У 2015 році здійснено обстеження умов проживання однієї усиновленої дитини, про що складений відповідний акт. Порушень прав дитини не виявлено.

Протягом січня-жовтня поточного року службою у справах дітей підготовлено два висновки про доцільність усиновлення дитини вітчимом. На даний момент дані діти усиновлені.

На території району проживає 13 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 41 дитина. Протягом звітного періоду на такий облік було поставлено одну сім’ю (двоє дітей) та знято чотирьох дітей (троє – досягнення повноліття, одна – зміна місця проживання).

За 10 місяців 2015 року службою у справах дітей спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведено 52 рейди «Діти вулиці», здійснено 43 обстеження сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, винесено 6 офіційних попереджень батькам, ініційовано притягнення до відповідальності 4-х батьків.

Працівниками служби у справах дітей забезпечується функціонування комісії з питань захисту прав дитини, створеної розпорядженням голови Вільшанської райдержадміністрації від 24 грудня 2008 року № 572-р. У 2015 році проведено 6 засідань даної комісії, на яких розглянуто 18 питань, що стосуються захисту прав та інтересів неповнолітніх.

Також  протягом звітного періоду відбулося три засідання координаційної ради служби у справах дітей райдержадміністрації, на яких розглядалися заходи щодо мінімізації злочинності у підлітковому середовищі та профілактика негативних явищ у ньому.

Протягом звітного періоду здійснено 6 перевірок стану виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району, проведено 9 лекцій, бесід, «круглих столів» та 8 індивідуальних профілактичних бесід з підобліковими категоріями дітей.

 

На Вільшанщині з професійним святом привітали

працівників місцевого самоврядування

07 грудня 2015 року в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

У день професійного свята працівників органів місцевого самоврядування Вільшанського району, депутатів районної, сільських, селищної рад, які працюють над вирішенням проблем рідного краю, привітали голова райдержадміністрації Олександр Маличенко, заступник голови районної ради Олександр Михайлов та селищний голова Володимир Харковенко.

Висловлюючи слова сердечних поздоровлень, Олександр Маличенко зазначив, що місцеві ради активно співпрацюють з органами виконавчої влади та спільними зусиллями забезпечують виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, приймають ефективні рішення, які сприяють поступовому розвитку району. Голова райдержадміністрації побажав присутнім, щоб у душі кожного не згасав той особливий вогник добра до людей та любові до рідного краю, який і надалі надихатиме на вагомі звершення у справі утвердження народовладдя.

Кращі працівники органів місцевого самоврядування були нагороджені почесними грамотами і подяками райдержадміністрації та районної ради.

Після урочистої частини присутні переглянули святкову концертну програму, яку підготували працівники районного будинку культури та дитячої школи мистецтв.

 

Сайт Президента України Урядовий портал