Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за грудень 2016 року

 

До Дня Святого Миколая

19 грудня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров, заступник голови районної ради Олександр Михайлов та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Легка з нагоди Дня Святого Миколая привітали дітей загиблого учасника антитерористичної операції Олександра Іщенка із святом, побажали їм зростати щасливими, здоровими та вручили солодкі подарунки.

 

Робочий візит першого заступника голови

Кіровоградської обласної державної адміністрації Коваленка С.П.

15 грудня 2016 року Вільшанський район з робочим візитом відвідав перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коваленко С.П., який у сесійній залі районної ради провів зустріч з керівництвом району, депутатами районної ради, керівниками установ та організацій району, політичних партій і громадських організацій, громадськістю та представниками ЗМІ.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко зачитав присутнім розпорядження Президента України від 09 грудня 2016 року №287/2016-рп «Про відставку голови Вільшанської районної державної адміністрації Кіровоградської області», відповідно до якого Президент України прийняв відставку голови Вільшанської райдержадміністрації Маличенка О.І.

З цього моменту обов’язки голови райдержадміністрації, до оголошення результатів конкурсу, виконуватиме перший заступник голови райдержадміністрації Нестеров Сергій Анатолійович.

Також Сергій Коваленко звернув увагу на основні завдання, які стоять перед керівництвом райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, а саме:

- провести детальний аналіз ситуації у кожній галузі, сфері діяльності, кожній територіальній громаді і на цій основі виявити системні проблеми, які перешкоджають розвитку району;

- під час формування і затвердження районного бюджету на 2017 рік передбачити кошти на реалізацію заходів районної програми підтримки підприємництва;

- підвищення розміру заробітної плати найманим працівникам;

- зменшення податкового боргу до місцевих бюджетів.

«Всі ці резерви можна і необхідно використовувати задля розвитку району і поліпшення спроможності територіальних громад та матеріального добробуту населення району» – зазначив Сергій Петрович.

На завершення зустрічі перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко поспілкувався з активом Вільшанки.

 

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Навіть у найскладніших умовах українські солдати залишаються вірними присязі і з честю виконують свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищають мир і спокій українського народу.

Щиро зичу миру та спокою вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вам та вашим сім’ям.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

Міжнародний день інваліда

Напередодні Міжнародного Дня інваліда 02 грудня 2016 року перший заступник голови Вільшанської райдержадміністрації Нестеров С.А. провів засідання організаційного комітету з проведення в районі Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя». У засіданні взяли участь директор територіального центру Галунга В.Д., начальник відділу освіти райдержадміністрації Драндалуш В.В., начальник управління соціального захисту населення Бударецька Н.Ю., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Легка Н.І., в. о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Кірова Л.П., начальник управління Державного казначейської служби в районі Мосінзова Л.М., головний лікар центральної районної лікарні Курінна Т.М., начальник Добровеличківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Богуцький В.В.

Директор територіального центру Валентина Галунга доповіла присутнім, що в результаті проведеної акції на рахунок територіального центру надійшли кошти в сумі 10 200 грн. та запропонувала вказану благодійну допомогу надати інвалідам району відповідно до їх заяв. Пропозицію підтримано одноголосно. За результатами засідання складений протокол про перерахування грошових коштів в сумі 10 200 грн. людям з обмеженими можливостями через відділення Приватбанку та Укрпошти.

 

Шановні працівники прокуратури!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

З перших днів незалежності України, ви активно втілюєте в життя принципи верховенства права, міцно стоїте на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, приймаєте участь у вдосконаленні законодавства.

Переконаний, шановні працівники прокуратури, що ваш високий професіоналізм, порядність, досвід та знання сприятимуть захисту конституційних надбань нашого народу.

Зичу вам і вашим родинам щастя, міцного здоров'я, добра та благополуччя, успіхів у вашій відповідальній службі на благо народу, на користь української держави.

З повагою

Голова районної

державної адміністрації

О.І. Маличенко

 

 

 

Сайт Президента України Урядовий портал