Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за грудень 2017 року

 

Нарада з керівниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації

26 грудня 2017 року відбулася нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації Нестерова С.А. з керівниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації.

Заступник керівника апарату, начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату районної державної адміністрації Мельник В.С. довела до відома присутніх інформацію про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах з кадрових питань за 2017 рік. Також, розглянуто питання про підготовку та затвердження номенклатури справ на 2018 рік.

За результатами розгляду питань надано доручення керівникам структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань кадрового забезпечення та ведення Інструкції з діловодства.

 

 

До Дня Святого Миколая

   

19 грудня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун, голова районної ради Михайло Лець та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Легка з нагоди Дня Святого Миколая привітали дітей учасників АТО, дітей-сиротів, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та будинках сімейного типу із святом. Посадовці побажали дітям зростати щасливими, здоровими та вручили солодкі подарунки.

 

 

Засідання Громадської ради

08 грудня 2017 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Вільшанській районній державній адміністрації.

Крім членів Громадської ради участь в засіданні взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Нестеров С.А., заступник голови райдержадміністрації Сакун Д.С., начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Дульдієр Я.Д., завідувач сектору регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вільшанської районної державної адміністрації Свічкарьова А.Є, начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Григор’єв С.С., головний спеціаліст відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату Оніщук В.І. та методист з пам’ятноохоронної справи відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Доброва О.С.

На засіданні члени Громадської ради розглянули питання порядку денного:

1. Про стан охорони культурної спадщини Вільшанщини.

2. Про стан проведення децентралізації у Вільшанському районі.

3. Про обговорення проекту програми соціального та економічного розвитку району на 2018 рік.

4. Про обговорення проекту орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2018 році.

 

 

З професійним святом привітали працівників органів місцевого самоврядування

   

07 грудня 2017 року в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

У день професійного свята працівників органів місцевого самоврядування Вільшанського району, депутатів районної, сільських, селищної рад, які працюють над вирішенням проблем рідного краю, привітали керівники району.

Висловлюючи слова сердечних поздоровлень, керівництво району зазначило, що місцеві ради активно співпрацюють з органами виконавчої влади та спільними зусиллями забезпечують виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, приймають ефективні рішення, які сприяють поступовому розвитку району. Посадовці побажали присутнім, щоб у душі кожного не згасав той особливий вогник добра до людей та любові до рідного краю, який і надалі надихатиме на вагомі звершення у справі утвердження народовладдя.

Кращих працівників органів місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами і подяками райдержадміністрації та районної ради.

Після урочистої частини присутні переглянули святкову концертну програму, яку підготували працівники районного будинку культури та аматори народного мистецтва.

 

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наш край і всю Україну щасливими і багатими!

Завдяки вашій наполегливій і самовідданій праці, високому професіоналізму і компетентності вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Тож бажаю кожному з вас здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідного краю і України.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров  

 

 

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія стає однією з найбільш боєздатних в Європі. За плечами Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Навіть у найскладніших умовах українські солдати залишаються вірними присязі і з честю виконують свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищають мир і спокій українського народу.

Щиро зичу миру та спокою вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вам та вашим сім’ям.

З повагою

Перший заступник голови

районної державної адміністрації

С.А. Нестеров  

 

 

Зустріч з волонтерами та учасниками АТО у центральній районній бібліотеці

   

05 грудня у Міжнародний день волонтерів та напередодні Дня Збройних Сил України в районній бібліотеці за участю заступника голови райдержадміністрації Сакуна Д.С., заступника голови районної ради Михайлова О.П. відбулася зустріч волонтерів та учасників АТО з учнівською молоддю.

Привітав присутніх зі святами заступник голови райдержадміністрації Дмитро Сакун, зазначивши, що волонтерство – добровільна неприбуткова діяльність, кваліфікована допомога на безоплатній основі, яка засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Заступник голови райдержадміністрації також подякував військовослужбовцям за захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі.

З вітальним словом до присутніх звернулася Гайденко Тамара Григорівна – волонтер, яка завжди виступала та виступає організатором збору допомоги для наших земляків на передовій.

На завершення заходу присутні в залі заслухали декілька вокальних номерів, які виконали працівники районного будинку культури.

Сайт Президента України Урядовий портал