Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за травень 2014 року

 

Мультидисциплінарна команда територіального центру

надала соціальні послуги підопічним з села Мала Вільшанка

27 травня 2014 року мультидисциплінарна команда територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району, на чолі з директором центру – Галунгою В.Д., провели перевірку дільниці соціального робітника Людмили Дрон, яка обслуговує село Мала Вільшанка.

Відповідні фахівці терцентру (перукар, соціальний працівник, медична сестра), надали підопічним з села Мала Вільшанка послуги, які вони отримали не виходячи з власного дому, адже більшість має значно знижену групу рухової активності і не має можливості самостійно приходити на прийом до спеціалістів.

 

Милосердя багато не буває

Нещодавно, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району отримав гуманітарну допомогу від німецько-українського благодійного фонду «Тавіфа».

Фонд «Тавіфа» надав спонсорську допомогу у вигляді одягу та взуття, що були у використанні, для забезпечення потреб соціально - незахищених верств населення Вільшанського району.

Працівники відділення організації надання адресної, натуральної та грошової допомоги територіального центру роздали гуманітарну допомогу підопічним, які її потребують.

 

 

У Кіровограді відбувся XXIІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс

вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів»

Вже 23-ій рік поспіль обласний центр гостинно зустрічає аматорські хорові колективи зі всієї Кіровоградщини, та й не тільки. Щорічно разом із буйним цвітінням калини стартує і Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів". От і сьогодні, попри усі складнощі, що переживає наша держава, більше трьох десятків аматорських хорових колективів з області, гості із Вінницької, Миколаївської, Київської областей завітали у Кіровоград, не лише для того, щоб в черговий раз возвеличити народну пісню, а й продемонструвати суспільну єдність.

Як і минулого року, цьогорічний фестиваль розпочався урочистою ходою творчих делегацій учасників фестивалю від приміщення Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру імені М.Л.Кропивницького, у якому відбувся перший «Калиновий спів», до подвір'я обласної філармонії. Незмінною традицією фестивалю залишається пов’язання стрічок на калинові кущі, що були посаджені на честь десятої та п’ятнадцятої річниці фестивалю-конкурсу, нині ж вони були виключно жовто-блакитні

У фойє філармонії на гостей свята з самого ранку вже чекала виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Калиновий розмай», на якій цього року свої кращі вироби демонструють майстри Вільшанського району, а також виставка короваїв, виготовлених майстринями з різних куточків Кіровоградщини. Заступник голови обласної державної адміністрації Віта Атаманчук уважно оглянула усі представлені роботи, але найбільше її зацікавила вишита Ікона Божої Матері майстра з Вільшанки Єнчєва, він повністю паралізований, тож тримати голку з ниткою може тільки ротом.

Далі на гостей свята чекало урочисте відкриття фестивалю. Його берегиня, заслужений працівник культури України Валентина Пращур щиро подякувала усім учасникам, а особливо обласній владі, яка навіть за таких нелегких часів, підтримала "Калиновий спів" і допомогла у його проведенні. Дякувало Валентині Семеновні за її наполегливість і відданість українським пісенним традиціям і керівництво області – голова обласної ради Олександр Чорноіваненко і заступник голови ОДА Віта Атаманчук.

Відзнаки від обласної влади отримали і організатори фестивалю – почесною громадою облдержадміністрації нагороджено колектив департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА, почесною грамотою обласної ради нагороджено колектив обласного центру народної творчості, грамотою облдержадміністрації – колектив народного аматорського хору Вільшанського Будинку культури і подяку обласної ради оголошено начальнику відділу культури, туризму та культурної спадщини Вільшанської РДА Олені Михайловій.

Під час церемонії урочистого відкриття усі, хто прийшов на фестиваль-конкурс виконували фестивальний гімн «Калиновий цвіт», а в цей час на сцені його берегиня Валентина Пращур разом із членом журі конкурсу, народною артисткою України Антоніною Червінською до фестивальної емблеми, гілки калини, пов'язали новий рушник, спеціально вишитий майстринею Вільшанського району Тамарою Заболотною.

 

За матеріалами сайту Кіровоградської обласної державної адміністрації

http://kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2014/18051401.html

 

 

Випуск «студентів» «Університету третього віку».

 12 травня 2014 року у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району відбувся перший випуск «студентів» «Університету третього віку».

Протягом року 30 «студентів» відвідували заняття з основ медицини, здорового способу життя, хорового співу. Навчання проводилися безкоштовно вчителями – волонтерами.

Зі святом випускників привітала директор територіального центру Галунга Валентина Дмитрівна та працівники відділення соціально-побутової адаптації.

Разом із привітаннями випускники отримали сертифікати, які підтверджують проходження навчання.

 

Вільшанщина відзначила 69-у річницю

Перемоги у Великій Вітчизняній війні

09 травня 2014 року Вільшанщина відзначила 69-у річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Урочисті заходи розпочалися ходою колони від Вільшанської загальноосвітньої школи до Меморіального комплексу Слави у центрі селища. Після ходи  до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Ярослав Кіров, який привітав усіх з 69-ою річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні та подякував ветеранам за їх самовіддану працю у повоєнний період, участь у розбудові незалежної української держави, за виховання молоді на героїчних традиціях.

До привітань приєдналися голова селищної ради Володимир Харковенко, голова районної ради ветеранів Леонід Пєєв, голова ради старійшин при райдержадміністрації, краєзнавець Віктор Вовченко. Вони подякували ветеранам за подвиг, за підтримку, взаєморозуміння, активну життєву позицію, побажали здоров'я, миру, злагоди і благополуччя.

Жителі та керівництво району поклали квіти до Меморіалу Слави та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Цього ж дня мітинги відбулися у всіх сільських радах району.

 

Уклін Вам, ветерани, за мирне небо...

08 травня 2014 року в Вільшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся загальноукраїнський урок Пам’яті присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Перед учнями 5-Б класу виступила вчитель-ветеран Бондар Л.В., яка розповіла про великий подвиг радянського народу у роки Великої Вітчизняної війни, про важкі повоєнні роки та закликала учнів шанувати прадідів, стояти на варті миру, щоб ніколи не повторилась та біда, яку пережив народ у 1941-1945 роках.

Наприкінці заходу вдячні учні вручили квіти ветерану, подякували за змістовну і цікаву розповідь.

 

Вшанували ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.

 06 травня 2014 року начальник управління пенсійного фонду України в Вільшанському районі Валерій Богуцький, перший заступник начальника управління Наталія Арістархова та заступник начальника управління Валентина Гірник привітали з наступаючим святом Днем Перемоги ветерана війни Янкового П. В., який пройшов всю війну та нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Ветерану вручили букет весняних квітів та продуктовий набір. Гості щиросердно побажали міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

 

 

Підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу»

05 травня 2014 року закінчилась акція «Подаруй бібліотеці книгу», яка була організована працівниками відділення соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району.

Участь в акції, що тривала місяць, взяли підопічні установи, найактивнішими з яких були:

1. Василенко Валентина Іванівна

2. Доброва Галина Олександрівна

3. Мурашко Валентина Павлівна

4. Вздобнева Галина Миколаївна

5. Сухих Олеся Павлівна

6. Сачко Ніна Дмитрівна

7. Коваленко Світлана Захарівна

8. Кордюкова Марія Андріївна

В ході акції зібрано 156 книг, які будуть передані до Вільшанської районної бібліотеки імені Лідії Гарячко.

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал