Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за червень 2014 року

 

Голова райдержадміністрації провів чергову апаратну нараду

16 червня 2014 року голова райдержадміністрації Ярослав Кіров провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району. В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації С.Нестеров, заступник голови райдержадміністрації В.Троянський, голова районної ради М.Лець.

Розпочинаючи нараду Ярослав Кіров повідомив, про трагічні події, які відбуваються на сході України, та спільно з присутніми вшанував хвилиною мовчання загиблих українських військових.

Начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Яна Дульдієр ознайомила присутніх з підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району за І квартал 2014 року, відзначивши,  що протягом січня-березня 2014 року до загального фонду бюджету району надійшло власних і закріплених доходів у сумі 2757,5 тис. грн., що склало 106,2% до затверджених показників. У порівнянні з 2013 роком надходження власних і закріплених доходів зросли на 27,8 тис. грн., або відповідно на 1,0 %.

За звітний період всіма категоріями господарств вироблено валової продукції, в перерахунку цін 2010 року, на суму 10131,7 тис. грн. (2013 рік – 10903,7 тис. грн.), що склало 92,9 % до відповідного періоду 2013 року, у тому числі тваринництво – 10131,7 тис. грн., або 92,9 %.

Виробництво валової продукції сільськогосподарських підприємств району склало 1036,7 тис. грн., що на 7,0 % менше, ніж у січні-березні 2013 року.

Станом на 01 квітня 2014 року заборгованість з виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах відсутня.

Забезпечено своєчасну і в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. Відсутня по бюджетних установах кредиторська заборгованість з виплати енергоносіїв і комунальних послуг.

Упродовж січня-березня 2014 року населенням району сплачено за житлово-комунальні послуги 222,6 тис. грн.. Рівень оплати склав 99,7 % до нарахованих за цей період сум.

За січень-березень 2014 року рівень оплати за спожиту електроенергію наростаючим підсумком з початку року складає 100,0 %.

Начальник Управління Пенсійного фонду України в Вільшанському районі В.Богуцький проінформував, що в повному обсязі проведено пенсійні виплати за 15 червня. Затримок по пенсійних виплатах громадянам Вільшанського району немає.

Підводячи підсумки апаратної наради, голова райдержадміністрації Ярослав Кіров зазначив, що всі служби району повинні працювати у звичному режимі і акцентував увагу на першочергових завданнях, які сьогодні стоять перед органами влади: своєчасна виплата заробітної плати, пенсій та інших видів соціальних допомог.

 

Медичним працівникам - про основні

аспекти пенсійного законодавства

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Вільшанському районі Валентина Гірник провела зустріч з працівниками комунального закладу «Вільшанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо основних принципів пенсійного забезпечення та основних напрямків реформування пенсійної системи в Україні.

Фахівець Фонду розповіла медичним працівникам про зміни пенсійного законодавства, внесені Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», про умови призначення пенсії за вислугу років працівникам медичних закладів, порядок визначення заробітної плати для призначення пенсії та акцентувала, що на пенсію за вислугу років медики можуть вийти, відпрацювавши 25-річний стаж за спеціальністю. Ознайомила медичних працівників з основними аспектами пенсійного законодавства, що зазнало змін із прийняттям Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Також нагадала присутнім про щоденний прийом громадян в управлінні за принципом «єдиного вікна», про можливість отримання консультацій фахівців Фонду за допомогою Інтернет-програми Скайп та за телефоном «гарячої лінії» 9-78-62, звернула увагу майбутніх пенсіонерів на необхідність завчасного звернення до управління з метою своєчасної реалізації права на звернення за призначенням пенсії.

 

Обговорено зміни до Конституції України

Минулої п’ятниці працівники управління Пенсійного фонду України в Вільшанському районі обговорили зміни до Конституції України щодо децентралізації державної влади та Концепції реформи місцевого самоврядування.

Головний спеціаліст-юрисконсульт управління Ярослав Миколюк ознайомив присутніх із пропонованими змінами, зафіксованими в проекті Закону України “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”.

В ході обговорення члени трудового колективу прийняли рішення підтримати за основу пропозицію щодо розподілу повноважень між органами місцевого самоврядування за принципом субсидіарності.

 

 

Семінар-нарада з питань дотримання законодавства

у сфері державних закупівель

04 червня 2014 року відбувся семінар-нарада з питання: «Про дотримання законодавства у сфері державних закупівель», на якому обговорювалась нова редакція Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Відкрив семінар-нараду перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Нестеров, який у вступному слові зупинився на основних нормах Закону, та наголосив, що основними принципами здійснення закупівель в першу чергу є відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель та запобігання безконтрольного використання бюджетних коштів.

У семінар-нараді прийняли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Драндалуш В.В., начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Дульдієр Я.Д., голова та члени комітету з конкурсних торгів центральної районної лікарні та головний бухгалтер центральної районної лікарні Суботінова А.Г.

 

Відбулась нарада з працівниками Терцентру

04 червня 2014 року директор Територіального центру Валентина Галунга провела нараду з працівниками установи. На нараді розглянуто питання:

- Про порядок ведення документації;

- Підготовка звітів працівниками за 2 квартал 2014 року;

- Ознайомлення працівників установи з Наказом Міністерства соціальної політики України від 29 листопада 2013 року № 823.

- Вітання працівників, які відзначили свої іменини у травні.

Також розглянуті поточні питання діяльності територіального центру.

 

Мультидисциплінарна команда Територіального центру

 надала соціальні послуги підопічним села Бузникувате

03 червня 2014 року мультидисциплінарною командою територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району проведений виїзд в село Бузникувате.

Фахівці відділення соціально-побутової адаптації, відділення соціально-медичних послуг та відділення соціальної допомоги вдома терцентру (соціальний працівник, медична сестра, психолог) надали підопічним села Бузникувате послуги, а саме: вимірювання тиску, поради психолога, бесіди та провели перевірку дільниць соціальних робітників Чернобай Лариси Іванівни та Євтушенко Олени Феліксівни, які обслуговують дане село.

 

 

 

02 червня – День пам’яті Христо Ботева

і всіх загиблих за свободу Болгарії

 

«Сама більша добродія в світі це любов до батьківщини...

ця добродія звісно основана на іншій - любов до ближнього...»

Христо Ботев

Вже четвертий рік 2 червня представники болгарської діаспори, які проживають на території Вільшанського району, вшановують видатного болгарського поета та революціонера Христо Ботева та усіх загиблих за свободу Болгарії,

І цей, 2014 рік, не став виключенням, біля погруддя Х.Ботеву зібрались учні Вільшанської ЗОШ, представники Товариства Вільшанських болгар «Алфатар», учасники духового оркестру Вільшанського районного будинку культури, які виконували болгарські твори та люди, яким не байдужа культура болгарського народу. Учасники заходу вшанували Христо Ботева та поклали квіти до погруддя.

Христо Ботев – центральна фігура національного відродження Болгарії – громадський діяч, поет і публіцист. Народився в місті Калофер, в сім'ї педагога Ботева-Петкова. В 1863-1866 роках перебував на Україні, вчився в Одеській гімназії, потім працював учителем в селі Задунаївці (тепер Арцизький район Одеської області). Тут познайомився з російською літературою, з творами літературних критиків – М. Чернишевського, О. Герцена, М. Добролюбова, Д. Писарєва, що відіграло велику роль у формуванні його світогляду. Ймовірно, що Ботеву були знайомі твори Тараса Шевченка.

1867 року повернувся на батьківщину, але через переслідування емігрував до Румунії. Брав активну участь у діяльності Болгарського революційного комітету, членом якого став наприкінці 1874 року та очолив Болгарський революційний рух.

02 червня 1876 року Ботев був поранений турецьким снайпером в груди і практично відразу ж помер.

Літературна спадщина Ботева різноманітна й багата (поезії, оповідання, публіцистичні статті, фейлетони, послання, листи).

Українською мовою твори Ботева перекладали П. Грабовський, В. Сосюра, П. Тичина.

 

Районний огляд дитячої та юнацької творчості «Зоряна веселка»

01 червня 2014 року до Міжнародного дня захисту дітей в районному Будинку культури відбувся районний огляд дитячої та юнацької творчості «Зоряна веселка». В програмі огляду виступали діти віком від 6 до 18 років за різними художньо-творчими напрямками: вокал, хореографія, гра на інструментах. В рамках огляду організовано виставку робіт класу образотворчого та прикладного мистецтва Вільшанської дитячої школи мистецтв.

 

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал