Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за грудень 2014 року

 

Святковий захід до Дня Святого Миколая у територіальному центрі

19 грудня 2014 року до Дня Святого Миколая територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району проведено святковий захід в рамках надання соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку».

Працівниками відділення соціально-побутової адаптації організовано солодкий стіл для людей похилого віку, психологом прочитано цікаву лекцію про Чудотворця Миколая.

 

 

У ролі доброго і щедрого Святого Миколая

В День Святого Миколая, працівники Пенсійного фонду в Вільшанському районі відгукнулися на заклик до участі у благодійній акції «Стань помічником Святого Миколая», започаткованою начальника головного управління ПФУ в Кіровоградської області Людмили Поліщук.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Вільшанському районі Валерій Богуцький привітав діток-переселенців з тимчасово окупованих територій проведення антитерористичної операції з Днем Святого Миколая.

Очільник пенсійної служби побажав Голованьову Ярославу та Христенко Максиму міцного здоров’я, успіхів у навчанні та пригостив солодкими подарунками.

Валерій Богуцький відмітив, що дарувати подарунки приємно, адже що може бути кращим за те, коли спостерігаєш щирі посмішки дітей, їх сяючі очі! Будьмо добрішими, бо найбільше щастя в житті – це робити добро!

 

Управління ПФУ в Вільшанському районі

 

 

 

 

                                                                                     Патріотична зустріч

 

9 грудня у Березовобалківській загальноосвітній школі відбулася зустріч із членами Всеукраїнського об’єднання воїнів-інтернаціоналістів – афганців та десантників «Ніхто крім нас» Первомайського району Миколаївської області Анатолієм Биковим, Ларисою Позняк, Андрієм Даниленком, Олександром Чумаком. Мета зустрічі – патріотичне виховання молоді під час зовнішньої агресії, знайомство з жителями села, які допомагають українській армії.

Учасники патріотичного заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять нашого земляка Олександра Іщенка та всіх тих, хто загинув на сході України. Потім присутні переглянули фільм про події на передовій, починаючи з Криму і закінчуючи сходом України.

Перед присутніми виступив сільський голова с. Березова Балка Ігор Іванов, який розповів про волонтерську діяльність жителів сільської ради: заготівлю продуктів, квашеної капусти, збирання та переобладнання на «буржуйки» газових балонів, випікання домашнього печива, виготовлення готових сухих борщових наборів та інші види допомоги, яку надавали і надають мешканці Березової Балки та навколишніх сіл. Продуктові набори, сало, сушені овочі наші волонтери упаковують спеціальним пристроєм у герметичну упаковку, що значно збільшує тривалість зберігання продуктів.

Патріотична зустріч закінчилася словами подяки волонтерам від учнів та учителів школи.

 

 

 

Підопічні Вільшанського терцентру відвідали моновиставу

Вже стало доброю традицією щомісяця організовувати цікаві, пізнавальні заходи для людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району.

Організовуючи заходи з цікавого проведення дозвілля, ми хочемо якомога більше показати нашим підопічним різні невідомі чи призабуті ними сфери життя селища, його культурного осередку, адже кожен з них радо відгукується на запрошення взяти участь у черговій екскурсії, лекції чи перегляді вистав.

Працівники відділення соціально-побутової реабілітації Вільшанського терцентру запросили підопічних на моновиставу за історичним романом у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай». Назва моновистави: «Моя любов чолом сягала неба», у виконанні Ольги Бень.

Вона дарували глядачам свій талант, а глядачі були вдячні їй за це щирими та теплими оплесками. По завершенні моновистави глядачам випала нагода сфотографуватися на сцені з героїнею моновистави.

 

 

Посилка для воїна АТО

В управлінні Пенсійного фонду Вільшанського району проводиться акція «Стань помічником Святого Миколая», в рамках якої, працівниками управління було зібрано та відправлено посилку дев’ятнадцятирічному воїну АТО, нашому земляку Швангірадзе Михайлу.

В посилку склали не лише необхідні для повсякденного життя речі та продукти, а й часточку духовної підтримки: лист Максима Дегтярьова (сина головного спеціаліста з питань управління персоналом та діловодства Н. Дегтярьової) зі щирими словами подяки та віршем, який сам склав для співвітчизника, також малюнки та обереги Анастасії Крайтор (доньки головного спеціаліста-економіста відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи Л. Іванової), а ще й солодощі, які б йому неодмінно поклав би Святий Миколайчик під подушку. Тому, що в такому юному віці, щохвилини ризикуючи власним життям, юнаки, які для своїх матусь ще діти, відстоюють право на життя цілої держави.

Ми захоплюємось їхнім героїзмом, мужністю та відвагою. Щодня молимось за них, моляться наші матусі і бабусі, щоб повернулися додому, живими й неушкодженими. Ми віримо в перемогу й те, що це станеться як найшвидше! Ми гордимося і пишаємося нашими воїнами! Нехай їхні гарячі серця, світлий розум та міцні руки вбережуть нашу Україну!

 

Управління ПФУ в Вільшанському районі

 

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

 

До Дня інваліда територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району провів на території району акцію «Милосердя», за підсумками якого зібрано кошти в сумі 6 400 гривень. Згідно рішення організаційного комітету при Вільшанській районній державній адміністрації їх було перераховано 37 інвалідам І групи та іншим громадянам, для поліпшення умов проживання.

03 грудня 2014 року у територіальному центрі до Міжнародного Дня інвалідів проведено захід для людей з особливими потребами, що перебувають на обслуговуванні у відділеннях терцентру.

 

 

 

 

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал