Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Новини за жовтень 2014 року

 

На Вільшанщині вшанували пам’ять про безсмертний

подвиг воїнів-визволителів

28 жовтня 2014 року біля Меморіалу Слави селища Вільшанка відбувся мітинг з нагоди 70-річниці визволення України від фашистських загарбників.

Зі словами особливої вдячності за виборену і здобуту в жорстоких боях перемогу, до ветеранів звернулися голова Вільшанської районної державної адміністрації Ярослав Кіров та голова районної організації ради ветеранів Леонід Пєєв.

Звертаючись до присутніх, виступаючі побажали миру та благополуччя шановним ветеранам, котрим судилося пройти і вистояти у пекельному вогні війни, громадськість краю.

По закінченню заходу, керівники та представники трудових колективів, громадських організацій увічнили пам'ять загиблих покладанням вінків та квітів до Меморіалу Слави.

 

Благодійний ярмарок

26 вересня 2014 року у Сухоташлицькому навчально-виховному комплексі відбувся благодійний ярмарок. Учні разом із батьками активно відгукнулися на оголошену акцію, продемонстрували свою кулінарну майстерність, шедеври рукоділля, маркетингові вміння та навички, здібності до підприємницької діяльності. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби бійців, які перебувають в зоні АТО: Абдулаєва С., Вересняка І., Нікітіна М., Чернова В., Мацоли І., братів Архипових та Швеця О.

Організацію та проведення ярмарку ініціювали заступник директора НВК з виховної роботи Паскаль Л.Д., педагог-організатор Білятинська Т.А. та лідери учнівського самоврядування. Шкільний ярмарок відвідали сільський голова Рибачок П.Г., місцеві фермери та підприємці.

Розпочата робота у закладі піднесла у дітей дух патріотизму, єдності та віри у перемогу нашого народу. Учні закликають усіх не бути байдужими до долі нашої Батьківщини.

Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час!

 

Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо – 2014»

Протягом 2-4 жовтня 2014 року в місті Кіровограді відбулася Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо – 2014». Вільшанський район прийняв участь в даній виставці та був представлений наступними підприємствами:

- ПП «Конатівс» пошив спецодягу;

- ФОП «Петросян В.А» виготовлення тротуарної плитки;

- ТОВ «Соя Агро-Транс» виробництво олії соєвої та кормів.

03 жовтня відбувся Покровський ярмарок, на якому наш район реалізував продукцію місцевих виробників: олію, борошно, мед, картоплю, цибулю.

Гості ярмарку мали змогу придбати продукцію за доступними цінами.

Також, під час ярмарку відбулася презентація району, яку відкривали дві споріднені нації українська та болгарська. Усіх бажаючих пригощали національними стравами: варениками, плакетою, мамалигою та вином.

Під час ярмарку кожен район мав змогу прийняти участь у конкурсі на найбільший гарбуз та найкращий коровай та найсмачніші вареники.

У конкурсі «Кращий коровай» район посів ІІ місце.

Підопічним Вільшанського територіального центру соціального обслуговування вручено продуктові набори

01 жовтня 2014 року, до Дня людей похилого віку та Дня ветерана директор Вільшанського територіального центру Валентина Галунга та завідувач відділення організації надання адресної та грошової допомоги Любов Драганова відвідали за місцем проживанням 60 підопічних терцентру, яким виповнилося 90 років і більше. Пенсіонерів привітали зі святами та вручили продуктові набори від фермерів, підприємців та жителів району.Також в цей день у музичній школі, для підопічних терцентру, проведено святковий концерт з частуванням чаєм та солодощами.


 

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал