Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

Управління Державної казначейської служби України у Вільшанському районі

 

 

Графік роботи телефонної «гарячої лінії»

Управління Державної казначейської служби України

у Вільшанському районі Кіровоградської  області

за номером (05250)  9-79-67

 

День тижня

 

 

Час

 

Понеділок – четвер

 

 

9.00 – 13.00,    13.45 – 18.00

 

П’ятниця

 

 

9.00 – 13.00,    13.45 – 16.45

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом  Управління

Державної казначейської служби України у Вільшанському районі Кіровоградської області

   

Мосінзова

Лариса Миколаївна

Начальник

Щосереди

10.00-12.00

каб. № 2

вул. Лагонди,30

 

 

 

 

Тріфонова

Оксана Борисівна

Заступник начальника

Щоп’ятниці

10.00-12.00

каб. № 10

вул. Лагонди,30

                                                                                                            

КОРОТКИЙ ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК

 Управління Державної казначейської служби України

у Вільшанському районі  Кіровоградської  області

 

Поштова адреса:                    смт.Вільшанка,  вул. Лагонди, 30

Поштовий індекс:                  26600

Код міста:                              05250

E-mail:                                    office.vilsh@kr.treasury.gov.ua

Телефон/факс

приймальні:                            9-79-67

Телефон для запису

на прийом до керівництва     9-79-67

Телефон для консультацій

про порядок та стан

виконання судових рішень:   9-75-70

 

 

 

Інформація про міжбюджетні трансфери,одержані з державного, обласного та місцевих бюджетів по Вільшанському району станом на 01 лютого 2019 року

 

Інформація про міжбюджетні трансфери,одержані з державного, обласного та місцевих бюджетів по Вільшанському району станом на 01 квітня 2019 року

 

 

 

Нові можливості ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство»

Враховуючи сучасний стан розвитку телекомунікаційних систем та інформаційних технологій, Державна казначейська служба України з 2015 року з метою розширення сфери своїх послуг запропонувала розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів нову, дистанційну форму розрахункового обслуговування через Інтернет із використанням електронного цифрового підпису.

Цей зручний спосіб надання послуг запроваджено через програмно-технічний комплекс ’’Клієнт Казначейства- Казначейство’’ . Використання надійних засобів електронного підпису та сучасних Інтернет-технологій дозволило оптимізувати взаємодію органів Казначейства та клієнтів, яких вони обслуговують, запропонувавши розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів частковий електронний документообіг, зокрема електронних платіжних доручень на перерахування коштів та подання виписок з рахунків клієнтів в електронному вигляді.

Протягом 2015 року Казначейство продовжувало роботу щодо доопрацювання та розширення функціональних можливостей системи дистанційного обслуговування клієнтів для забезпечення повноцінного електронного документообігу між клієнтами та Казначейством із застосуванням електронного цифрового підпису.

В 2016 році введено в дію розширені функціональні можливості ПТК ’’Клієнт Казначейства - Казначейство’’ в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань (розподіли відкритих асигнувань та розпорядження на виділення асигнувань місцевого бюджету); завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та підтвердних документів до них, що дозволить забезпечити повний цикл обслуговування розпорядників бюджетних коштів усіх рівнів, прискорить обробку інформації і скоротить час казначейського обслуговування бюджетів.

Впровадження в бюджетній установі такої системи суттєво скоротить витрати на доставку документів до Казначейства, дозволить відмовитися від потоку вхідних та вихідних паперових документів, якими обмінюються клієнт та орган Казначейства, прискорить обробку інформації, зменшить кількість технічних помилок у документах.

І на цьому Казначейство не зупиниться, робота щодо підвищення дієвості і ефективності системи дистанційного обслуговування клієнтів буде продовжена.

Тож, шановні клієнти Казначейства, запрошуємо вас на нову систему обслуговування.

 

Про робочий візит Голови Казначейства України

Слюз Т.Я. до Вільшанського району

20 листопада 2015 року у рамках робочого візиту на Кіровоградщину Голова Казначейства України Слюз Т.Я. разом з начальником ГУДКСУ у Кіровоградській області Панасенком І.Ю. відвідали управління Казначейства у Вільшанському районі.

Очільницю Казначейства України разом з начальником управління Казначейства Л.М.Мосінзовою зустрічали перший заступник голови Вільшанської райдержадміністрації С.А. Нестеров та голова Вільшанської районної ради М.Я.Лець. У ході візиту Голова Казначейства ознайомилася з роботою управління, умовами праці казначеїв, провела робочу нараду з колективом та огляд примішення.

 Під час наради обговорювались питання вдосконалення обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та роботи органів Казначейства в цілому, стану виконання місцевих бюджетів, організації роботи та розподілу обов’язків між структурними підрозділами управління Казначейства.

Особливий акцент в обговоренні питань казначейського обслуговування Тетяна Ярославівна Слюз зробила на впровадженні системи дистанційного обслуговування клієнтів ’’Клієнт Казначейства – Казначейство’’ та перевагах використання цього електронного сервісу щодо зменшення документообігу на паперових носіях, а саме надання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів документів виключно в електронному вигляді.

Працівники управління мали змогу обговорити з Головою Казначейства питання оптимізації структури управління, виконання технологічних регламентів та організації робочих процесів при обслуговуванні місцевих бюджетів за доходами і видатками.

Не залишилися поза увагою Тетяни Ярославівни й умови праці казначеїв, зокрема стан приміщень, в яких вони працюють, оснащення управління Казначейства комп’ютерною технікою.

Голова Казначейства зазначила, що від злагодженої роботи кожного залежить ефективне функціонування системи державних органів, побажала всім присутнім успіхів у казначейській справі, злагоди та добробуту.

На згадку про перебування у Вільшанському районі від імені очільників району Тетяні Ярославівні було вручено пам»ятний сувенір, що символізує українсько-болгарську дружбу народів, які проживають на території району.

 

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У ВІЛЬШАНСЬКОМУ РАЙОНІ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

 головного казначея та головного спеціаліста.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу фінансову та економічну освіту,  практичний досвід роботи за фахом не менше 3 років та 1 року відповідно, в тому числі на державній службі, обов’язково володіють державною мовою, вміло користуються комп’ютерною технікою та програмними засобами.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення конкурсу. Додаткову інформацію щодо функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в управлінні Казначейства за адресою: смт.Вільшанка, вул. Лагонди, 30,  або за телефоном   9-75-70.

 

Про деякі питання здійснення державних закупівель

Управління Державної казначейської служби України у Вільшанському районі  доводить до відома, що з 30.09.2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції» від 15.09.2015 року № 679-VIII. З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» (зі змінами та доповненнями)  Вам необхідно опрацювати вимоги  вказаного Закону для подальшої роботи. 

Відповідно до вимог ст.7  вищезазначеного Закону України Управління казначейства буде здійснювати державне регулювання та контроль у сфері державних закупівель шляхом перегляду документів, а саме річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, що підтверджують проведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю, розміщених на веб-порталі Уповноваженого органу, крім оригіналу договору про закупівлю, наданого замовником (розпорядником бюджетних коштів) для перевірки.

Забороняється укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.

Нагадуємо, що цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт та послуг за умови, що вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт-1 мільйон 500 тисяч гривень.

Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього.

Інформація

про міжбюджетні трансферти, одержані з державного, обласного та місцевих бюджетів

У 2015 році по Вільшанському району заплановані різні види міжбюджетних трансфертів згідно ЗУ «Про Державний бюджет України на 2015 рік», аналіз надходження та виконання яких висвітлений у доведеній таблиці

станом на 01 листопада  2015 року

 

КБКД

Назва трансфертів

План на  2015 рік, грн.

Фактично

за 8міс.

грн.

% виконання за 8 міс.

 

 

                                                 ЗАГАЛЬНИЙ  ФОНД

 

 

 

1.

41020100

Базова дотація

1476100,00

1230000,00

83,3

2.

41030601

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

15606200,00

12784498,88

81,9

3.

41030801

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

 

781500,00

472443,00

60,5

4.

41030901

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян

 

58500,00

22133,00

37,8

5.

41031001

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

 

2545000,00

2192313,00

86,1

6.

41035801

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у  дитячих

 

1524600,00

1171702,33

76,9

7.

41039701

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове фінансування ДЮСШ , які до 2015 року отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

34200,00

34200,00

100

8.

41035000

Інші субвенції

1497300,00

637480,00

42,6

9.

41033900

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

15984600,00

13317100,00

83,3

10.

41034201

Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

8698900,00

7009000,00

80,6

11.

41030300

Субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування

164300,00

103800,00

63,2

 

12.

41020601

Стабілізаційна дотація

562300,00

562300,00

100

13.

41037000

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих виборів депутатів місцевих рад та сільських,селищних, міських рад

1787810,00

1666225,80

93,2

 

РАЗОМ

 

50721310,00

41203196,01

81,2

 

 

СПЕЦІАЛЬНИЙ   ФОНД

 

 

 

1.

41035001

Інші субвенції

175500,00

168500,00

96

2.

41030300

Субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування

 

15400,00

11000,00

71,4

3.

41030400

Субвенція з інших бюджетів на виконання інвестиційних проектів

60000,00

40000,00

66,7

 

РАЗОМ

 

250900,00

219500,00

87,5

 

Інформація

про міжбюджетні трансферти, одержані з державного, обласного та місцевих бюджетів

У 2015 році по Вільшанському району заплановані різні види міжбюджетних трансфертів згідно ЗУ «Про Державний бюджет України на 2015 рік», аналіз надходження та виконання яких висвітлений у доведеній таблиці

станом на 01 вересня 2015 року         

 

КБКД

Назва трансфертів

План на  2015 рік, грн.

Фактично

за 8міс.

грн.

% виконання за 8 міс.

 

 

                                                 ЗАГАЛЬНИЙ  ФОНД

 

 

 

1.

41020100

Базова дотація

1476100,00

984000,00

66,7

2.

41030601

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

15174300,00

10183393,81

67,1

3.

41030801

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

 

781500,00

389132,00

49,8

4.

41030901

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян

 

61300,00

18080,00

29,5

5.

41031001

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

 

1667400,00

1242246,00

74,5

6.

41035801

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у  дитячих

 

1560100,00

935316,77

60,0

7.

41039701

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове фінансування ДЮСШ , які до 2015 року отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

34200,00

34200,00

100

8.

41035000

Інші субвенції

1410230,00

522600,00

37,1

9.

41033901

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

15077700,00

10317300,00

68,4

10.

41034201

Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

8134000,00

5337530,00

65,6

11.

41030300

Субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування

130000,00

52500,00

40,4

 

РАЗОМ

 

45506830,00

30016358,58

66,0

 

 

СПЕЦІАЛЬНИЙ   ФОНД

 

 

 

1.

41035001

Інші субвенції

185500,00

50000,00

27,00

2.

41030300

Субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування

 

15400,00

11000,00

71,4

 

РАЗОМ

 

220900,00

61000,00

27,6

 

Інформація

про міжбюджетні трансферти, одержані з державного, обласного та місцевих бюджетів

 У 2015 році по Вільшанському району заплановані різні види міжбюджетних трансфертів згідно ЗУ «Про Державний бюджет України на 2015 рік», аналіз надходження та виконання яких висвітлений у доведеній таблиці

станом на 01 жовтня  2015 року         

КБКД

Назва трансфертів

План на  2015 рік, грн.

Фактично

за 8міс.

грн.

% виконання за 8 міс.

 

 

                                                 ЗАГАЛЬНИЙ  ФОНД

 

 

 

1.

41020100

Базова дотація

1476100,00

1107000

75

2.

41030601

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

15174300,00

11400204,88

75,1

3.

41030801

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

 

781500,00

389132

50

4.

41030901

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян

 

61300,00

20470

33,4

5.

41031001

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

 

1667400,00

1914839

114,8

6.

41035801

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у  дитячих

 

1560100,00

1037245,62

66,5

7.

41039701

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове фінансування ДЮСШ , які до 2015 року отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

34200,00

34200

100

8.

41035000

Інші субвенції

1410230,00

563220

40

9.

41033901

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

15077700,00

11645100

77,2

10.

41034201

Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

8134000,00

6111070

75,1

11.

41030300

Субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування

130000,00

72500

55,7

 

12.

41020601

Стабілізаційна дотація

0

562300,00

0

13.

41037000

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих виборів депутатів місцевих рад та сільських,селищних, міських рад

0

152760,00

0

 

РАЗОМ

 

45506830,00

35010041,50

76,9

 

 

СПЕЦІАЛЬНИЙ   ФОНД

 

 

 

1.

41035001

Інші субвенції

185500,00

52000

28

2.

41030300

Субвенція на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування

 

15400,00

11000

71,4

 

РАЗОМ

 

220900,00

63000

28,5

 

Управління Державної казначейської служби України у Вільшанському районі Кіровоградської області інформує розпорядників та одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів, що в рамках виконання Стратегії розвитку Державної казначейської служби України розроблено Проект Концепції розвитку інформаційних технологій Державної казначейської служи України на 2015-2017 роки.

Відповідно до визначених етапів розвитку інформаційних технологій та вдосконалення механізмів казначейського обслуговування бюджетних коштів Державною казначейською службою України 11 лютого 2015 року було Презентовано систему дистанційного обслуговування клієнтів через програмно - технічний комплекс «Клієнт-Казначейства-Казначейство» (далі – СДО).

Презентаційні та інструктивні матеріали щодо запровадження  в роботі органів Казначейства системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт-Казначейства-Казначейство», розміщені на сайті Державної казначейської служби України (http://www.treasury.gov.ua).

Враховуючи очікувані терміни повнофункціонального впровадження зазначеної послуги з січня 2016 року, вважаємо за необхідне зауважити про наступне.

Запровадження СДО здійснюється поетапно та з урахуванням доопрацювання програмно-технічного комплексу в процесі підключення клієнтів. На даному етапі здійснюється підключення клієнтів до програмно - технічного комплексу «Клієнт-Казначейства-Казначейство» для отримання виписок про рух коштів на рахунках клієнта (на рахунках відкритих безпосередньо на ім’я клієнта) та можливості передачі та оплати платіжних доручень по рахунках 3-го класу без ведення обліку бюджетних зобов’язань (рахунки 3711, 3712).

Для початку робіт з підключення клієнтів до СДО необхідно надати в електронному вигляді анкети для підключення до СДО та  укласти  договір про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство», а також  придбати носії ключової інформації (НКІ), підготувати і надати пакет документів для генерації ключів на НКІ . Придбання НКІ може   здійснюватись клієнтом після укладання договору, і тільки після придбання   подається  пакет  документів  для генерації ключів.

Всю необхідну інформацію щодо порядку дій та переліку документів, необхідних для переведення на СДО можна отримати в управлінні Казначейства на електронних носіях, що викладена у Пам’ятці щодо процедури генерації електронних ключів та подання документів під час проведення процедури реєстрації заявника в АЦСК ДКСУ і формування посиленого сертифікату ключа підписувача.

Разом з цим, звертаємо Вашу увагу на необхідність опрацювання технічних та фінансових можливостей для запровадження такої системи обслуговування з метою уникнення непорозумінь у разі повнофункціонального запровадження обслуговування через програмно - технічний комплекс «Клієнт-Казначейства-Казначейство» без необхідності отримання чи надання документів на паперових та електронних носіях.

Враховуючи вищевикладене,  управління Казначейства звертає Вашу увагу на прискорення прийняття рішення щодо переведення на СДО та подання всіх необхідних документів.

Консультації та роз»яснення можна отримати в управлінні Казначейства або за телефоном 9-75-70, 9-77-22.

Дякуємо  Вам за співпрацю.

     
Сайт Президента України Урядовий портал