Вільшанська районна державна адміністрація

 
Головна
Райдержадміністрація
Розпорядження голови
Регуляторна політика
Дозвільна система
Статистичні дані
Новини району

Новини за липень 2014 року

 

Олександр Петік: "Українські військові на Донбасі воюють не лише за Донеччину і Луганщину,

а за всю Україну"

Голова ОДА прокоментував умови третьої хвилі мобілізації, оголошеної Президентом України

Минулого тижня Президент України підписав Указ "Про часткову мобілізацію", вже наступного дня його затвердила і Верховна Рада України. Поштовхом до такого кроку для керівництва держави стало поширення проявів тероризму, що призводять до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах, концентрація російських військових сил поблизу державного кордону України і загроза нападу та небезпека незалежності нашої держави. Третя хвиля мобілізації покликана доукомплектувати Збройні Сили, Нацгвардію та інші військові формування, триватиме цей процес протягом 45 днів і охопить усі 24 області.

Як проходитиме мобілізація в Україні загалом, і на Кіровоградщині зокрема розповів голова ОДА Олександр Петік.

- Мобілізація проводитиметься виключно за тими військово-обліковими спеціальностями, яких потребують сили АТО, - наголосив очільник області.

Далі він продовжив: "Не підлягатимуть мобілізації юнаки призовного віку. Військкомати викликатимуть лише тих, хто вже проходив службу у Збройних Силах або має військовий квиток. Як правило, це особи старші 20 років".

Як підкреслив Олександр Петік, кожен мобілізований перед відправкою у зону АТО проходитиме мінімум 15-денне навчання, так зване бойове злагодження на полігонах. Що також важливо, усі безпосередні учасники антитерористичної операції на Сході отримають статус учасника бойових дій – на це також звернув увагу Олександр Петік.

- Третя хвиля мобілізації дасть можливість перепочинку для тих бійців, які вже тривалий час на "передовій". За рахунок ротації підрозділи із зони АТО будуть тимчасово переведені у спокійніші регіони, бійці навіть зможуть розраховувати на короткострокові відпустки відповідно до графіка.

Голова ОДА переконаний, що за останні місяці українська армія буквально відроджується із руїн. Він вказав, що рівень оснащеності та озброєння українських військових значно зріс, лише кількість бронежилетів за час АТО зросла у 3,5 рази, забезпеченість ними становить 70%. Вже до кінця серпня цей показник становитиме 100%.

До того ж і в самому ході антитерористичної операції настає переломний момент – українські сили практично взяли в оточення терористичні угрупування. "За останні півтора місяці територія, підконтрольна бойовикам, зменшилася більш ніж у 3 рази. Українські військові локалізують і знищують залишки бандформувань у звільнених містах", - зауважує Олександр Петік.

Але разом з тим, зазначив далі він, Росія продовжує нарощувати угрупування своїх військ на кордоні з Україною.

Відзначив Олександр Петік і ту масштабну роботу, яка проводиться на рівні керівництва держави, що показує реальну роль Кремля у збройному конфлікті на Сході України усьому світові. І вона вже дає певні результати – посилюється економічний тиск на агресора, знято обмеження на постачання засобів захисту та нелетальних товарів в Україну, розглядаються умови надання Україні статусу головного союзника поза блоком НАТО.

Проте жодна зовнішня підтримка не допоможе, якщо українські чоловіки не стануть пліч-о-пліч на захист рідної землі, - вважає голова облдержадміністрації.

- Українські військові на Донбасі воюють не лише за Донеччину і Луганщину, а за усю Україну! Якщо не зупинити кремлівську агресію на сході, то завтра проросійські бойовики, чеченські, осетинські та інші найманці, російські вояки прийдуть до наших домівок. Українські чоловіки повинні стати на захист Вітчизни – іншого виходу немає, - наголошує Олександр Петік.

 

Глава держави підписав закон про часткову мобілізацію

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1595-VII «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію»

Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 607/2014

Про часткову мобілізацію

У зв'язку з поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Оголосити та провести часткову мобілізацію (далі - мобілізація).

2. Мобілізацію провести на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва.

3. Мобілізація проводиться протягом 45 діб із дня набрання чинності цим Указом.

4. Призов військовозобов'язаних, резервістів та поставку транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань України здійснити в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву.

5. Місцевим органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування та із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності організувати та забезпечити в установленому порядку:

1) своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини;

2) виділення тимчасово будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів, надання послуг Збройним Силам України, Національній гвардії України, іншим військовим формуванням України відповідно до мобілізаційних планів.

6. Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України, Адміністрації Державної прикордонної служби України забезпечити інформування членів сімей військовослужбовців і працівників військових формувань, правоохоронних органів України, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, з питань проходження ними служби, вжити заходів щодо унеможливлення розголошення інформації з обмеженим доступом.

7. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних з оголошенням та проведенням часткової мобілізації.

8. Цей Указ набирає чинності після його затвердження Верховною Радою України.

 

Президент України Петро ПОРОШЕНКО                         21 липня 2014 року

 

На Вільшанщині триває збір коштів для військових

Підприємства і організації району зібрали понад 12 000 грн. На ці кошти закуплено 4 бронежилети, які завдяки всеукраїнській громадській організації «Ніхто крім нас» передані нашим хлопцям, які перебувають на передовій в зоні проведення АТО. В кишені кожного бронежилета покладено листівки зі словами вдячності та підтримки від вільшанських дівчат та малюнки учнів Вільшанської школи.

У Вільшанці по вул. Лагонди, 26 відкритий пункт збору допомоги для українських військовослужбовців, які беруть участь в військових діях на Сході нашої держави. Для армійців збирають не лише кошти на придбання засобів індивідуального захисту, приладів нічного бачення, а й продукти харчування тривалого зберігання, листи та малюнки від дітей, інші необхідні речі.

Робота по збору коштів продовжується і надалі, оскільки у нашому районі безліч громадян, підприємців, держслужбовців, які хочуть допомогти усіма можливими способами нашим військовим.

 

Правова допомога

 Вільшанським районним управлінням юстиції Кіровоградської області забезпечується надання безоплатної правової допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

На виконання доручення Міністра юстиції України Павла Петренка №10.3-32/393 від 10.07.2014 року щодо виконання пунктів 6 та 11 Плану заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 року № 588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції» Вільшанським районним управлінням юстиції Кіровоградської області забезпечується надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, через мережу громадської приймальні, створеної при районному управлінні юстиції.

На базі Вільшанського районного управління юстиції Кіровоградської області надає безоплатну первинну правову допомогу громадська приймальня (смт Вільшанка, вул. Лагонди, 30,). Графік прийому: щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 год.

У разі звернення за правовою допомогою до громадської приймальні громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції прийом буде здійснюватися як в дні прийому, так і поза графіком прийому громадян.

 

Виділення земельних ділянок військовослужбовцям

Відділом Держземагентства у Вільшанському районі на виконання окремого доручення голови Держземагентства України С.Я. Рудика від 01.07.2014 року № 349/3-14-01 забезпечується сприяння в межах компетенції погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у відповідних структурних підрозділах місцевого органу виконавчої влади у сфері містобудування та архітектури (за потреби), державна реєстрація земельних ділянок у Державному земельному кадастрі для реалізації громадянами України – військовослужбовцями Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших військових формувань, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України, їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва.

Разом з тим повідомляємо, що розроблення проекту щодо відведення земельної ділянки та порядок передачі земельних ділянок державної або комунальної власності військовослужбовцям проводиться у відповідності ст. 118 Земельного кодексу України.

За більш детальною інформацією звертатися до відділу Держземагентства у Вільшанському районі за адресою: смт Вільшанка вул. Леніна, 40.

Начальник відділу Держземагентства у Вільшанському районі                               Боровський Є.А.

 

В районі триває акція зі збору коштів

на підтримку земляків – учасників АТО

За ініціативи місцевих активістів у районі триває благодійна акція зі збору коштів на підтримку земляків – учасників АТО. Протягом двох тижнів зібрано близько 10 тисяч гривень, що дало змогу придбати для одного із вояків – Ігоря Задонного сучасний бронежилет високого ступеню захисту. Військовим, котрі перебували у короткостроковій відпустці, надано матеріальну допомогу. Волонтери працюють щосереди та щоп’ятниці на ринковій площі селища, в інші дні тижня виїздять у навколишні населені пункти. Вони вже відвідали села Добрянку, Дорожинку, Вівсяники, Коритно-Забузьке. Кожного дня кількість бажаючих взяти участь у благодійній акції зростає, а завдяки соціальним мережам до неї активно долучаються вихідці із району, які мешкають не лише за межами Вільшанщини, а й за кордоном.

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим,

міста Севастополь, Донецької та Луганської областей

Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням в інших регіонах Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном:

урядової «гарячої лінії»

тел. 0800 507 309 (цілодобово)

«гарячої лінії» голови облдержадміністрації

тел. 0800 500 238 (будні дні 9.00-18.00)

регіональний штаб

тел: (0522) 22-54-14, 22-06-85,

099-097 89-34 (цілодобово) та 101

робочої групи обласного штабу з питань розміщення та розв'язання соціально-побутових проблем громадян, які прибувають

тел. (0522) 24 09 14

(будні дні 9.00-18.00, обідня перерва 13.00-14.00)

ЧЕРЕВАНЬ Пилип Пилипович - керівник робочої групи

тел. 050 453 99 17

(цілодобово)

електронна адреса регіонального штаб

kirovohrad@nms.gov.ua

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутись до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

 

Основні документи, які необхідні мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

 Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, зокрема стосовно: розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете звернутися за

телефоном:

Пенсійного фонду

0800 503 753

Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

тел, (0522) 33 04 41,

(0522) 37 70 58

Державного центру зайнятості

тел. 0800 505 060

730 – з моб. тел.

Кіровоградського обласного центру зайнятості

тел: (0522) 24 64 18,

(0522) 32 17 39

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

тел. 0800 501 892

 

Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

тел: (0522) 22 08 76

 

Фонду соціального страхування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

тел. 0800 501 383

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

тел. (0522) 24 22 74

Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

тел. (0522) 22 28 44

Обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

тел. (0522) 24 67 83

Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації

тел.(0522) 24 13 14

тел.(0522) 24 13 69

(оперативний черговий)

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

тел. (0522) 24 15 42

 

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України

в Вільшанському районі щодо пенсійного забезпечення пенсіонерів

Станом на 01 липня 2014 року в районі отримують пенсію 4360 чол. Середній розмір пенсії на 01 липня 2014 року становить 1289,65 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року (на 01.07.2013 – 1212,18 грн.), середній розмір пенсії збільшився на 77,47 грн. Понад 92% пенсіонерів району одержують виплати, що перевищують прожитковий мінімум.

На даний час одержують пенсії у загальній сумі:

- від 501 до 700 грн.                        34 чол.

- від 701 – 1500                                3593 чол.

- понад 1500                                    616 чол.

Протягом січня-червня поточного року відділом з призначення пенсій призначено 83 нових пенсійних справ. З початку року проведено 120 перерахунків, із них:

- із збільшенням стажу роботи – 62;

- з вищого заробітку – 0;

- з донесенням додаткового стажу і зарплати –6;

- інші – 52.

За вказаний період із загального числа новопризначених справ призначено пенсійних справ:

за віком на пільгових умовах по списку №1 та №2 – 4 особам;

відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» – 2. Пенсії за вислугу років відповідно до статті 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення» – 2 особам, відповідно до Закону України «Про державну службу» – 3 особам.

Протягом січня-червня поточного року призначено 6 пенсій за особливі заслуги перед Україною. Прибули з інших управлінь – 9 осіб, виїхали до інших управлінь – 16 пенсіонерів, померло за звітний період – 91 пенсіонер (допомога на поховання становить 313,26 тис. грн.).

Кількість призначених пенсійних справ з урахуванням даних системи персоніфікованого обліку з початку року становить 120, що складає 100 % від загальної кількості нових пенсійних справ. В результаті призначення та перерахунку пенсій, порушення 10-ти денного терміну розгляду заяв не виявлено.

Загальна сума видатків на пенсійні виплати за І півріччя цього року становить 33139,09 тис.грн.. Ця сума на 339,41 тис. грн. перевищує показник І півріччя минулого року. Свої виплати пенсіонери отримують через банківські установи і поштові відділення. Кількість отримувачів пенсій через вкладні рахунки банків становить 1163 громадян, або 26,7% від загальної кількості пенсіонерів.

З початку року проведено 26 занять з вивчення питань пенсійного законодавства, опубліковано 5 виступів в засобах масової інформації, 16 на веб-сайті головного управління ПФУ в Кіровоградській області та 18 на веб-сайті Вільшанської РДА.

За звітний період до відділу з призначення пенсій та сектору з виплати пенсій надійшло 3 телефонні звернення, усні та письмові звернення громадян не надходили.

Всього в районі станом на 01 липня 2014 року по 280 справах платиться надбавки за особливі заслуги.

Із загального числа, кількість працюючих пенсіонерів становить 490 чол., середній розмір пенсії – 1278,88 грн. 

Заборгованість по виплаті соціальних надбавок за рішенням суду становить 196,32 тис. грн.

На обліку у секторі з виплати пенсій знаходиться 4360 особових рахунків і відповідно середній розмір пенсії становить 1289,65 грн. Крім того за вказаний період здійснено роботу по переведенню 29 пенсіонерів для отримання пенсії з поштових відділень у відділення банків. Щоденно проводиться робота по звірці, уточненню і корегуванню паспортних даних та ідентифікаційних кодів пенсіонерів.

Повсякденною роботою є прийом громадян з питань виплати пенсій, під час якої видаються довідки про перебування на обліку, та розмір пенсії, одноразові доручення на поховання. Всього за перше півріччя 2014р. видано 89 довідки, 128 одноразових доручень. Прийнято 80 заяви по внесенню змін в електронні особові рахунки на предмет зміни карткового рахунку на отримання пенсії у відділеннях банків та відкрито 83 нових особових рахунків.

Щомісячно опрацьовуються списки щодо виявлення можливих двійників по яких здійснюються виплати пенсій.

 

Обговорено зміни до Конституції України 

09 липня 2014 року в приміщені Бузникуватської сільської ради відбулося громадське обговорення проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та Концепції реформування місцевого самоврядування за участю заступника голови райдержадміністрації Троянського Віталія Модестовича, колективу сільської ради та громадськості.

Заступник голови райдержадміністрації Віталій Троянський виокремив деякі проблеми, які існують в кожній селищній та сільських радах, а їх вирішення можливе у випадку змін до законодавства: децентралізація фінансів (78% податків і зборів повинні залишатися на місцях); надходження податку на прибуток підприємств в бюджет сільських рад (щоб його одержувати, підприємства повинні бути зареєстровані там, де вони працюють); на потреби громади повинна надходити не лише плата за землю у межах населених пунктів, а й поза їх межами.

Доповідач підкреслив також проблеми земельного законодавства, соціального розвитку територіальних громад та зміцнення їх економічної бази, потреби в посаді юриста, який би надавав правову допомогу населенню, консультував представників виконавчого комітету сільської ради та сільського голову, кваліфіковано підходив до розгляду звернень громадян, судових позовів, брав участь у судових засіданнях.

Доповнюючи доповідь Віталія Троянського, голова Бузникуватської сільської ради Сергій Барда наголосив на необхідності збільшення повноважень органам місцевого самоврядування щодо контролю у сфері містобудування; розпоряджання земельними ділянками як у межах населених пунктів так і за їх межами; створення регіональних казначейських рахунків.

Підвівши підсумки наради, Віталій Троянський дав доручення з окреслених питань та запропонував продовжити роботу з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

 

Про пенсійне забезпечення –

працівникам кадрових служб у Вільшанці 

В управлінні Пенсійного фонду України в Вільшанському районі проведено «круглий стіл» з представниками кадрових служб підприємств, установ та організацій селища на тему: «Порядок подання та оформлення документів для призначення пенсій різним категоріям осіб». У засіданні взяли участь заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Вільшанському районі Валентина Гірник та завідувач сектором з виплати пенсій Інна Опря.

В.Гірник зосередила увагу кадрових працівників на тому, що питання своєчасності призначення пенсій є важливим для органів Пенсійного фонду в районі. Вагому роль у розв’язанні цього питання займає якість підготовки кадровими службами документів «кандидатів у пенсіонери». Це в свою чергу забезпечить оперативність проведення спеціалістами управління Фонду попередньої правової оцінки наявних документів, виявлення проблемних моментів і проведення відповідної роботи для їх вирішення, зокрема, підготовки та надсилання запитів до організацій щодо уточнення інформації стосовно стажу роботи та заробітку за 3-4 місяці до набуття права на призначення пенсії. Обговорювалися питання щодо підвищення пенсійного віку для жінок, ведення трудової книжки, збільшення страхового стажу для призначення пенсії та його впливу на розмір пенсійного забезпечення.

І.Опря надала роз’яснення щодо вимог до оформлення документів для призначення пенсії та нагадала про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення в режимі Skype-зв΄язку, за телефоном «гарячої лінії», веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Усім присутнім надано буклети «На допомогу працівнику кадрової служби» та інформаційно-роз’яснювальні матеріали, що стосуються пенсійного забезпечення.

 

Відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації 

02 липня 2014 року голова райдержадміністрації Ярослав Кіров провів засідання колегії.

Про стан підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до нового 2014-2015 навчального року доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Драндалуш. За його інформацією відділом освіти райдержадміністрації розроблено комплекс заходів з підготовки закладів освіти до нового навчального року. В першу чергу було вирішено зосередити увагу на створення нормативних запасів палива. Відповідно до норм списання в усі навчальні заклади, які підпорядковуються відділу освіти, необхідно завезти 760 тонн вугілля марок АКО та ДГ. На сьогоднішній день в заклади освіти завезено 417,0 тонн вугілля, що складає 55% від потреби на опалювальний сезон, у тому числі: в загальноосвітні навчальні заклади завезено 388,7 тон (54%), в позашкільні навчальні заклади – 28,3 тон (67%).

Відповідно до затверджених Заходів заплановано провести заміну опалювального котла в котельній Йосипівської загальноосвітньої школі І-ІІ ступенів на суму 62,5 тис. грн., заміну дерев’яних віконних блоків на металопластикові вікна в приміщенні центру дитячої та юнацької творчості кошторисною вартістю 30,0 тис. грн. За рахунок субвенції з сільської ради буде проведено заміну вікон в одній класній кімнаті Добрівської школи (8тис.грн.). Також за рахунок коштів районного бюджету (15,0 тис. грн.) проведено заміри опору ізоляції електромереж та заземлюючих пристроїв у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району.

У рамках виконання районної програми «Шкільний автобус» всі учні, які проживають у сільській місцевості, більше 3 км від навчального закладу, з 1 вересня будуть підвозитись до загальноосвітніх навчальних закладів і у зворотному напрямку.

Розроблено і затверджено 5 маршрутів руху шкільних автобусів.

Станом на 01 червня 2014 року загальноосвітні навчальні заклади Вільшанського району забезпечені підручниками на 80%. На даний час зроблено замовлення та планується завіз підручників для 6 класу за державні кошти до 01 вересня 2014 року.

З доповіддю про стан роботи з профілактики, бездоглядності та безпритульності серед підлітків на території району виступила начальник служби у справах дітей Наталія Легка, яка зазначила що безпритульність і бездоглядність дітей – це соціальне явище, від якого все більше потерпає наше суспільство. Однією з найбільш вразливих категорій безпритульних і бездоглядних дітей є діти, які позбавлені батьківського піклування, залишають сім’ю, займаються жебракуванням, бродяжництвом, крадіжками, вживають алкогольні напої, наркотичні речовини та часто стають жертвами злочинів, залучаються дорослими до протиправної діяльності.

З метою запобіганню проблем безпритульності і бездоглядності, розпорядженням голови Вільшанської районної державної адміністрації від 03 березня 2012 року № 83 затверджена районна програма з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх на період до 2015 року.

На виконання заходів даної програми з районного бюджету кошти не виділялись, проте заходи даної програми виконуються. А саме: протягом 5 місяців 2014 року Службою спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінальною міліцією у справах дітей Вільшанського РВ УМВС України в Кіровоградській області проведено 27 рейдів «Діти вулиці».

На обліку у службі у справах дітей перебуває 19 сімей, що потрапили у складні життєві обставини, де виховується 60 неповнолітніх дітей. Протягом 2014 року здійснено 29 перевірок житлово-побутових умов проживання сімей даної категорії. За результатами проведеної роботи: 3 батьків притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 батька позбавлено батьківських прав, готуються документи на позбавлення батьківських прав ще двох батьків, за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків та зловживанням спиртним.

Службою у справах дітей спільно з відповідними службами двічі на місяць проводяться рейди «Дискотека». Працівниками РВ УМВС одного працівника торгівельної точки притягнуто до адміністративної відповідальності за незаконний продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів. Офіційно попереджено 7 батьків щодо неналежного виховання своїх дітей.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

 

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал