Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 
 
Діяльність сектору

 

Довідка про підсумки 2012 року

 

07.06.2013

Відповідно до наказу директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації від 04 червня 2013 № 104, плану розподілу путівок на I оздоровчу зміну до дитячих оздоровчих закладів «Бригантина» (смт Новоархангельськ) та «Дружба» (с. Войнівка Олександрійський район) на Вільшанський район надано 4 путівки.

В ДОЗ «Бригантина» з 08 по 28 червня 2013 року оздоровлюватимуться двоє дітей з багатодітної сім’ї, в ДОЗ «Дружба» з 12 червня по 02 серпня поточного року двоє дітей, які мають статус діти-сироти, вихованці ДБСТ «Яблонь»

 

01.06.2013

За ініціативи управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, сприяння відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та з метою надання можливості дітям через художню творчість висловити своє бачення змісту сімейного виховання, попередження жорстокого поводження з дітьми, ролі дорослих членів сім’ї у процесі дорослішання дітей протягом березня-квітня 2013 року на території району проведено конкурс на кращий малюнок «Дитинство без насильства». У конкурсі взяли участь учні 5-10 класів загальноосвітніх шкіл району.

За результатами конкурсу «Дитинство без насильства» та з нагоди Міжнародного Дня захисту прав дітей нагороджено цінними подарунками та спільними грамотами Вільшанської районної державної адміністрації і районної ради, як лауреатів конкурсу учениць 5 класу Добрівської ЗШ I-III ступенів Катерину Стасишину та 8 класу Вівсяниківської ЗШ I-III ступенів Юлію Куценко та за активну участь у конкурсі відзначено Добрівську ЗШ.

Урочисте вручення грамот та подарунків здійснено головою районної державної адміністрації Анатолієм Стояном 01 червня поточного року на центральній площі селища Вільшанка, під час проведення святкових заходів з нагоди Міжнародного Дня захисту прав дітей.

 

31.05.2013

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації проведена спільна нарада Вільшанської райдержадміністрації з Вільшанським РВ УМВС України в Кіровоградської області.

Нарада проведена під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Ольги Бугаєнко, в якій прийняли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Анатолій Пипенко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Легка, начальник сектору дільничних інспекторів міліції Вільшанського РВ УМВС України в Кіровоградській області Володимир Літвінов, завідувач сектору з питань сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації Яна Дульдієр.

Під час наради розглянуто питання:

1. Розгляд правопорушень по факту скоєння насильства в сім’ї протягом січня-травня 2013 року.

2. Проведення профілактичних бесід з громадянами, якими було скоєно насильство в сім’ї (за окремим списком).

На нараду було запрошено шість  правопорушників, які неодноразово протягом поточного року вчиняли насильство по відношенню до близьких осіб. З правопорушниками проведено профілактичні бесіди, роз’яснювальну та попереджувальну роботу.

 

15.05.2013

         Відбувся районний захід присвячений Дню матері та Дню сім’ї, який був проведений в два етапи.

         На базі центральної районної бібліотеки проведено засідання круглого столу з питання: «Про почесне звання Мати-героїня», в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Нестеров С.А., керівник апарату райдержадміністрації Діцул О.Г., завідувач сектору з питань сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації Дульдієр Я.Д., начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Бударецька Н.Ю., начальник відділу призначення пенсій управління Пенсійного фонду України у Вільшанському районі, голова Добрівської сільської ради Григор’єв І.І., голова Сухоташлицької сільської ради Рибачок П.Г., представник Вільшанської селищної ради, кореспондент районної газети «Зорі над Синюхою» та багатодітні матері.

         Першим заступником голови райдержадміністрації за дорученням Президента України відповідно до Указу Президента України від 07.03.2013 року № 119/2013 вручено посвідчення до почесного звання України «мати-героїня» та нагрудний знак:

ВЕЛИЧКО Марії Іванівні – матері п’яти дітей, с.Добре, Вільшанського району

ЖИВІЦЬКІЙ Агафії Порфирівні  –  матері шести дітей, с.Добре, Вільшанського району

САРДАНОВІЙ Ганні Петрівні –  матері шести дітей, с.Добре, Вільшанського району

СЕМЕНЮК Ганні Андріївні –  матері п’яти дітей, с.Сухий Ташлик, Вільшанського району відповідно до Указу Президента України від 07.03. 2013 року 121/2013:

ПЕТРОВІЙ Вірі Семенівні – матері п’яти дітей, с.Добре, Вільшанського району.

Запрошеним багатодітним матерям вручено цінні подарунки.

На засіданні круглого столу розглянуто питання:

1. Про порядок подання та  розгляд нагородних матеріалів щодо присвоєння почесного звання України «мати-героїня»;

2. Про порядок виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»;

3. Про пенсійне забезпечення жінок які мають дітей.

         У другому етапі заходу проведено тематичну літературно-концертну програму.

 

29.04.2013

При управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації проведено засідання постійно діючої комісії з питань попередження насильства в сім’ї під головуванням начальника управління, заступника голови постійно діючої комісії з питань попередження насильства в сім’ї.

Порядок денний:

1.     Про здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї протягом I кварталу 2013 року.

2.     Про методи впливу на громадян по факту скоєння ними насильство в сім’ї неодноразово.

3.     Про розгляд правопорушення по факту скоєння насильства в сім’ї в присутності неповнолітньої дитини 01.04.2013 року.

В засіданні постійно діючої комісії прийняли участь начальники відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей, відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник сектору дільничних інспекторів міліції вільшанського РВ УМВС України в Кіровоградській області, завідувач сектору з питань сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

15.04.2013 

Сектором у справах сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації організовано нараду з питання: «Про стан підготовки до проведення в районі оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року».

Головувала на нараді заступник голови райдержадміністрації Ольга Бугаєнко.

В нараді взяли участь: заступник голови районної ради Лець М.Я., керівник Новоархангельської міжрайонної виконавчої дирекції Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Лаврінчук В.П., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Пипенко А.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Драндалуш В.В., начальник управління агропромислового комплексу районної держадміністрації адміністрації Дрига Л.А., начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Михайлова О.П., начальник фінансового управління райдержадміністрації Жирова В.Б., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Легка Н.І., начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Лєпєшонков О.М., голова райкому працівників агропромислового комплексу Бобко В.С., начальник районного відділу управління Держтехнагляду України у Кіровоградській області Будугай А.О., старший інспектор Вільшанського РВ УМВС України у Кіровоградській області Діордієва А.І., фельдшер санітарний відділу епіднагляду Вінніцкий В.І., керівник центру дитячо-юнацької творчості Опря В.Д., керівник дитячо-юнацької спортивної школи Розуменко Ю.І., сільські голови та директори загальноосвітніх закладів району.

За результатами наради прийнято рішення та поставлено відповідні завдання.

 

08.04.2013

Указами Президента України від 07 березня 2013 року № 119/2013 та № 121/2013 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня» багатодітним матерям Вільшанського району:

ВЕЛИЧКО Марії Іванівні – матері п’яти дітей,  с. Добре

ЖИВІЦЬКІЙ Агафії Порфирівні – матері шести дітей, с. Добре

САРДАНОВІЙ Ганні Петрівні – матері шести дітей, с. Добре

ПЕТРОВІЙ Вірі Семенівні – матері п’яти дітей,  с. Добре

СЕМЕНЮК Ганні Андріївні – матері п’яти дітей,  с. Сухий Ташлик

 

26.03.2013

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П. відбулася нарада з порядком денним:

1. Про оздоровлення та відпочинок дітей у 2013 році.

В нараді взяли участь: начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Дрига Л.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Драндалуш В.В., методист з виховної роботи методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, завідувач сектору з питань сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації Дульдієр Я.Д., голова профкому голови працівників райдержадміністрації Свічкарьова А.Є., начальник Вільшанського РВ УД ІТБ у Кіровоградській області Будугай А.О., представник Вільшанського РВ УМВС у Кіровоградській області Діордієва Г.І.. 

За результатами наради прийнято рішення та поставлено відповідні завдання.

 

22.02.2013

Під головуванням заступника голови Вільшанської райдержадміністрації Бугаєнко О.П. відбулося засідання районної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

         В засіданні прийняли участь головний лікар центральної районної лікарні, представник служби у справах дітей райдержадміністрації, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, директор районного центру соціального захисту населення, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, завідувач сектору управління соціального захисту населення райдержадміністрації, сільські голови Дорожинської, Березовобалківської та Йосипівської сільських рад.

         Розглянуто питання:

1. Про виконання протоколу наради у голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації та керівниками окремих територіальних органів міністерств та відомств України від 06 лютого 2013 року № 01-26/40/1 щодо поліпшення роботи з надання конкретної підтримки багатодітним сім’ям.

За результатами прийнято відповідні рішення.

 

25.01.2013

При відділі у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї.

Розглянуто питання:

1. Про стан виконання в районі Інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї, затвердженої спільним наказом Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства внутрішніх справ України від 07.09.2009 № 3131/386 та спільного наказу Міністерства соціальної політики України та Міністерства внутрішніх справ України  «Про внесення змін до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту внутрішніх справ України від 07.09.2009 № 3131/386» від 20.06.2012 № 371/549.

За результатами прийнято відповідні рішення.

 

23.11.2012

Відбулося засідання робочої групи з проведення в районі акції «16 днів проти насильства» .

Розглянуто питання:

1. Затвердження плану заходів з проведення акції «16 днів проти насильства»

2. Інформування та підбиття підсумків

 

14.11.2012

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено семінар-нараду за участю служби у справах дітей райдержадміністрації, РЦ СССДМ, Вільшанського РВ УМВС України та селищного і сільських голів по питаннях:

1.      Виконання на території району законодавства України щодо попередження насильства в сім’ї;

2.      Взаємодія органів внутрішніх справ з структурним підрозділом, відповідальним за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, службою у справах дітей, РЦ СССДМ;

3.      Робота з нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність у напрямку попередження насильства в сім’ї, складання статистичної звітності;

4.      Співпраця в напрямку попередження насильства в сім’ї з органами місцевого самоврядування.

В роботі семінару взяла участь та виступила заступник голови районної державної адміністрації О. Бугаєнко.

 

02.11.2012

2 листопада 2012 року відбулося урочисте вручення посвідчення «Мати-героїня» та нагрудного знаку Головко Марії Мамонтівні, жительці с. Добре, якій Указом Президента України від 1 жовтня 2012 року № 572/2012 присвоєно почесне звання України "Мати - героїня".

 

10.10.2012

На базі Добрянської загальноосвітньої школи з учнями 7-11 класів проведено бесіди спрямовані на формування навиків здорового способу життя і застереження щодо незаконного вживання наркотичних засобів та психотропних речовин.

Розглянуто теми:

- «Про СНІД та наркотики»

- «Насильство та його наслідки»

Проведено анкетування :

- «Що ми знаємо про СНІД»

- «Що ми знаємо про наркоманію»

- «Молодь і протиправна поведінка».

В заході взяли участь 41 учень.

 

06.07.2012

 

Спільно з відділом культури та туризму райдержадміністрації  проведено театралізоване свято «На Івана, на Купала».

В ході святкування проведені майстер-клас з плетіння купальських вінків, конкурс "Найсмачніша юшка", театралізоване дійство "На Івана, на Купала", запалювання купальського вогнища.

 
 
      24.06.2012
 

24 червня поточного року у Вільшанському районі відсвяткували День молоді.

В селі Добре Вільшанського району проведено міні-футбол, в якому прийняли участь вісім команд району.

У вечірній час в селищі Вільшанка під відкритим небом відбувся концерт сучасної музики, доповнений конкурсно-розважальною програмою. До концерту були залучені молоді таланти Вільшанщини та працівники творчого дитячо-юнацького центру.

Молодь приймала активну участь в конкурсах, переможці одержали подарунки.

В селах району проведено святкові дискотеки.

Загалом в заході взяли участь близько трьохсот осіб.

 
     13.06.2012

 

Під головуванням заступника голови Вільшанської районної державної адміністрації Сергія Нестерова відбулася нарада з питання щодо забезпечення організації працевлаштування учнівської молоді у вільний від навчання час.

В нараді взяли участь представники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного центру зайнятості, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, інспектора праці, голови Добрянської, Йосипівської, Бузникуватської, Чистопільської сільських рад.

В ході обговорення розглянуто проблемні питання та визначено шляхи вирішення в забезпечені організації працевлаштування учнівської молоді на території району. 

 
   01.06.2012
 

На центральній площі селища 01 червня 2012 року відбулося свято присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

З привітальним словом виступив заступник голови Вільшанської районної державної адміністрації Сергій Нестеров.

В святі взяли участь близько 400 дітей, для яких проведено ігрову програму: «Голубим експресом в країну дитинства», веселі старти, конкурс малюнка на асфальті на тему: «Я малюю світ» та ін.

Учасникам свята вручено морозиво, переможці конкурсу малюнка отримали солодкі подарунки.

 
24.05.2012
 

Протягом квітня-травня поточного року проведено перший етап районного конкурсу на кращий малюнок «Дитинство без насильства».

         В результаті конкурсу учениць Добрівської загальоноосвітньої школи Яковлеву Ольгу, Живіцьку Аліну, Степанову Наталію та Страйстор Ірину нагороджено грамотами відділу  у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, як лауреатів конкурсу.

         Урочисте вручення грамот відбудеться 25 травня 2012 року під час проведення святкової лінійки приуроченої закінченню навчального року.

 
19.05.2012
 

В м. Знам’янка Кіровоградської області відбувся VIII обласний фестиваль сімейної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини», в якому взяла участь родина Трубачових.

На фестивалі родина представила два номери, отримала цінні подарунки  та диплом лауреатів фестивалю.

 
 
14.05.2012
 

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова проведено нараду, на якій розглянуто проблемні питання та визначено шляхи вирішення існуючих недоліків в організації роботи з питань оздоровлення та відпочинку дітей району протягом оздоровчої кампанії 2012 року.

В нараді прийняли участь начальники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, ДЗ Вільшанської районної санітарно-епідеміологічної станції, голова  Вільшанської районної профспілкової організації працівників АПК.

 
11.05.2012
 

З ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації в районній бібліотеці відбувся захід присвячений Дню матері  та Дню сім’ї.

Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Нєдєлков привітав всіх присутніх зі святом та вручив подарунки багатодітним сім’ям району.

 

12.04.2012

 

12 квітня 2012 року з учнями 9-10 класів Вільшанської ЗОШ проведено бесіди спрямовані на:

-  протидію поширення наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів та прекурсорів;

- попередження жорстокості та насилля у взаєминах підлітків;

- роз’яснення неповнолітнім їх права щодо звернень до відповідних органів та установ з питань намагання батьків чи родичів скоїти по відношенню до них насильство та інші протиправні дії.

В заході взяли участь спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та лікар нарколог центральної районної лікарні.

 

15.03.2012

 

Відділом у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на базі Сухоташлицької загальноосвітньої школи проведено захід (бесіди) з учнями 8-10 класів. В заході взяло участь 25 учнів.

Відділом у справах сім'ї, молоді та спорту проведено бесіди на теми:

- "Попередження скоєння насильства в сім'ї"

- "Торгівля людьми".

РЦ СССДМ проведено бесіди на теми:

- "Правда про наркотики"

- "Ми за здоровий спосіб життя"

 

06.03.2012

 

Вихованці Вільшанської дитячої школи мистецтв Смиловенко Анастасія та Гук Сергій взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Таланти багатодітної родини", в номінаціях "Образотворче мистецтво" та "Авторське виконання".

 
 
     
Сайт Президента України Урядовий портал