Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

Новини за вересень 2014 року

 

Обговорили актуальні питання

26 вересня відбулося засідання колегії райдержадміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації Ярослав Кіров.

На колегії райдержадміністрації першим розглянуто питання про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних органах міністерств і відомств України та виконкомах місцевих рад у II кварталі 2014 року.

З питання про хід підготовки до початку опалювального сезону 2014/2015 року виступила начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Алла Свічкарьова.

Станом на 25 вересня 2014 року виконано всі основні завдання з підготовки до початку опалювального сезону 2014/2015 року, затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 червня 2014 року № 166-р, а саме:

- забезпечено паливом заклади освіти на 55% від потреби, культури - на 107%, при потребі 40% на 1 жовтня 2014 року;

- проведено поточні ремонти закладів освіти, охорони здоров’я, культури, підприємств, установ та організацій всіх форм власності;

- проведено ремонтні роботи водопровідної мережі;

- заготовлено посипковий матеріал та реагенти на весь опалювальний період 2014/2015 року.

Виконання запланованих заходів завершено на 99%, крім встановлення електроопалення у відділення центральної районної лікарні та ремонту покрівель на двох багатоквартирних будинках в смт Вільшанка

Про підсумки роботи щодо проведення оздоровлення дітей в оздоровчий період 2014 року доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Драндалуш.

За словами посадовця, в районі проживає 1339 дітей віком від 7 до 16 років. Станом на 5 вересня 2014 року охоплено оздоровленням та відпочинком 1089 дітей, що складає 81,3 % до загальної чисельності дітей, з них оздоровлено 406 дітей (30,3%), з них 267 дітей пільгових категорій (19,9%); забезпечено відпочинком 683 дітей (51%), з них 355 – діти пільгових категорій (26,51%).

Влітку 2014 року на базі навчальних закладів відділом освіти райдержадміністрації функціонувало 15 таборів відпочинку з денним перебуванням для дітей шкільного віку.

Сесією Вільшанської районної ради від 03 лютого 2014 року № 357 на проведення оздоровлення виділено 122 тис. грн., з них використано 88 956 грн. на харчування дітей в таборах з денним перебуванням. Крім того, залучено позабюджетні кошти в розмірі 12 010 грн. Середня вартість харчування склала 11,35грн. на день.

Також, на засіданні колегії заслухано завідувача сектору з питань споживчого ринку, промисловості та інфраструктури відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Оксану Семенець, яка ознайомила присутніх з підсумками виконання програми економічного і соціально розвитку району за І півріччя 2014 року.

За січень–червень 2014 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло власних і закріплених доходів 6207,8 тис. грн., що склало 111,0 % до затверджених планових показників. У порівняні з відповідним періодом 2013 року надходження власних і закріплених доходів зросли на 382,9 тис. грн., або відповідно на 6,6 %.

Протягом I кварталу 2014 року у галузі сільського господарства виконано 1 інвестиційний проект вартістю 500,0 тис. грн., що склало 33,3 % до запланованої кількості заходів. На базі ПСП «Південне», за рахунок власних коштів, збудовано зерноочисний комплекс 50 тонн/год. на 2 бункери. Чисельність працюючих склала 4 особи;

Протягом січня-червня 2014 року працевлаштовано незайнятих громадян зареєстрованих в районному центрі зайнятості 308 осіб, що на 30 осіб менше ніж у відповідному періоду 2013 року.

Станом на 01 липня 2014 року заборгованість з виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах відсутня.

Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг за січень-травень 2014 року склав 99,5%. Заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг станом на 01 червня 2014 року складає 58,0 тис. грн.. Темп зростання заборгованості населення з оплати жилого-комунальних послуг за звітний період складає 3,6 %.

Вільшанською філією «Райавтодор» станом на 01 серпня 2014 року виконано робіт на суму 647,4 тис. грн., а саме: проведено експлуатаційне утримання державних доріг на суму 486,4 тис. грн.; місцевих – на 161,0 тис. грн. Протягом першого півріччя поточного року на благоустрій, по району, використано 153,3 тис. грн. коштів загального фонду та 86,7 тис. грн. коштів спеціального фонду.

З метою підвищення якості і доступності медичних послуг для медичних закладів району за кошти місцевого бюджету придбано медикаменти на суму 19731,30 грн..

На завершення колегії заступник голови райдержадміністрації Віталій Троянський розповів про роботу райдержадміністрації та волонтерів по наданню допомоги військовослужбовцям, які знаходяться в зоні АТО та їх сім’ям.

 

Президент України представив «Стратегію реформ – 2020»

«Мета наших амбітних реформ – досягти європейських стандартів життя і підготуватися до того, щоб у двадцятому році подати заявку на членство в ЄС», – заявив Глава держави у ході прес-конференції

За словами Президента, «наша революція перемогла із запізненням на кілька століть, і у нас є лише кілька років, щоб подолати це критичне відставання».

Петро Порошенко наголосив, що реформи мають бути системними, торкатися одразу всіх політичних, економічних та соціальних інституцій. Саме тому «Стратегія-2020» передбачає 60 реформ та спеціальних програм, запускати які треба майже одночасно, наголосив він.

Президент визначив вісім пріоритетних сфер, зміни в яких або вирішують найгостріші проблеми, або створюють інституційні передумови для проведення інших реформ. Цими пріоритетами він назвав антикорупційну та судову реформи, реформу правоохоронних органів, децентралізацію та реформу державного управління, податкову реформу. Також серед названих Президентом пріоритетів – дерегуляція та розвиток підприємництва, реформа системи безпеки та оборони, реформа охорони здоров’я.

«До цього я би додав дві спеціальні нагальні програми – енергонезалежності та подальшої популяризації України в світі», – відзначив Петро Порошенко.

Він назвав головною з реформ судову. «Суть усіх реформ зводиться в принципі до того, щоб замість поганих, нечесних і нерівних правил гри створити хороші, чесні й справедливі», – сказав він, відзначивши роль судів у цьому процесі.

«Судову реформу можна вважати свого роду «передреформою», як і зміни в сфері держуправління. Вся державна машина підлаштована під корупційні інтереси», – зазначив Президент. Відтак, за його словами, реформам має передувати радикальне оновлення чиновницького корпусу.

 

Привітали з Днем партизанської слави

22 вересня 2014 року голова Вільшанської районної державної адміністрації Ярослав Кіров та директор Вільшанського територіального центру Валентина Галунга привітали учасницю бойових дій, партизанку – Петрову Тетяну Прокопівну з Днем партизанської слави.

Ветерану вручили цінний подарунок та продуктовий набір. Гості щиросердно побажали Тетяні Прокопівні міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя.

 

 

 

   
   
Сайт Президента України Урядовий портал