Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Центр надання адміністративних послуг

 

Новини

 

Шановні мешканці Вільшанського району!

ЦНАП на карантині: як у Вільшанському районі отримати адмінпослуги без ризику зустріти вірусну інфекцію

Центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації в умовах жорстких карантинних заходів протидії загрози поширенню коронавірусної інфекції змінює свій режим роботи.

В умовах карантину суттєво зростає частка надання консультативних послуг громадянам телефоном, запроваджується попередній запис на прийом з отримання адмінпослуг та буде встановлена скринька, куди мешканці району зможуть здавати пакети необхідних документів без контакту з адміністраторами.

Декілька новацій, які очікують на вільшанців, що вирішили звернутися до  ЦНАПу:

- від дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг, визначених законом, а від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Для недопущення скупчення людей в коридорах та приміщенні ЦНАПу при реєстрації речових прав на нерухоме майно, необхідно буде попередньо зареєструватися на прийом за телефоном . Спеціаліст вкаже заявнику  час, коли необхідно прибути для отримання послуги.

Юридичні та фізичні особи можуть отримати інформацію за об’єктом нерухомого  майна та суб’єктом речового права через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України за умови ідентифікації такої особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи.

Для реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців потрібно також попередньо телефонуват. І у цьому випадку  юридичні та фізичні особи мають можливість отримувати інформацію безпосередньо через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України, за умови ідентифікації фізичної або юридичної особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації .

Щоб отримати інші адміністративні послуги необхідно попередньо записатися за телефоном.

Після попереднього запису, заявник буде поінформований про дату та час прийому його адміністратором/працівником.

Також повідомляю, що адміністративні послуги, за виключенням реєстрації речових прав на нерухоме майно та  реєстрації юридичних, фізичних осіб-підприємців, можна буде отримати, направивши поштою повний пакет документів на адресу: Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації, вулиця Центральна, 40, смт Вільшанка.

Крім того, у приміщенні Центру надання адміністративних послуг також буде встановлено скриньки, куди заявники зможуть здати пакет документів для отримання необхідних послуг. Але такі документи будуть розглядатися, лише у разі надання повного їх пакету.

Звертаємося до усіх мешканців Вільшанського району у зв’язку із запровадженням загального карантину в країні без виключної потреби чи без попереднього запису не звертатися в ЦНАП, а при візиті обов’язково користуватися засобами індивідуального захисту.

Для отримання інформації про режим роботи ЦНАПу та з усіх інших питань звертатись за телефоном 9-75-79

 

Сайт Президента України Урядовий портал