Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

Довідка

про стан розгляду звернень громадян, що надійшли

до райдержадміністрації у першому кварталі 2010 року

 

 За перший квартал 2010 року  до райдержадміністрації надійшло 6 письмових звернень, що на 22 звернень менше  порівняно з відповідним періодом минулого року. До вищих органів влади надійшло 2 звернення від жителів району. Всього порушено 6 питань. 

Виконуючим обов’язки першого заступника голови райдержадміністрації затверджено графіки виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації на січень-квітень 2010 року.

Районною постійно діючою комісією з питань розгляду звернень громадян, проведено 3 засідання згідно з графіком. Графік засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на 2010 рік затверджено 8 грудня 2009 року та доведено до відома органів прокуратури району.

2 березня 2010 року на засіданні колегії районної державної адміністрації заслухано питання «Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2009 році». За результатами розгляду видано відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 4 березня 2010 року № 66-р.

Зобов’язано керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, а також рекомендовано селищному та сільським головам вживати невідкладних заходів щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов'язкове одержання обґрунтованої відповіді, неухильного виконання норм Закону України „Про звернення громадян”, упорядкування роботи зі зверненнями громадян.

При розгляді звернень громадян приділяється особлива увага на недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків; вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Запроваджено постійний контроль за організацією роботи посадових та службових осіб зі зверненнями громадян.

Головним спеціалістом загального відділу апарату райдержадміністрації практикуються щомісячне надання методичної та практичної допомоги сільським радам  з питань роботи із зверненням громадян. Так, за січень-березень 2010 року надано допомогу по роботі зі зверненнями громадян Добрянській, Чистопільській та Плоско-Забузькій сільським радам.

У вищезазначених установах проведено Дні контролю відповідно до графіка проведення Днів контролю в органах місцевого самоврядування та структурних підрозділах райдержадміністрації по роботі із зверненнями громадян, затвердженого виконуючим обов’язки першого заступника голови районної державної адміністрації  8 грудня  2009 року.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації проводиться роз'яснювальна робота з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом.

Продовжено періодичні, не рідше одного разу на рік, особисті доповіді керівників структурних підрозділів про стан роботи зі зверненнями громадян перед головою районної державної адміністрації. Так, протягом першого кварталу 2010 року прозвітували: начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  (протокол № 1 від 10.02.2010 р.), начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації ( протокол № 2 від 16.03.2010 р.).

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13 лютого 2008 року № 99-р «Про забезпечення виконання в області Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109, з метою проведення широкої роз’яснювальної роботи з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 грудня 2008 року № 564-р при районній державній адміністрації створено «Телефон довіри».

На виконання графіка  проведення перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації по роботі зі зверненнями громадян на 2010 рік, затвердженого виконуючим обов’язки першого заступника голови райдержадміністрації від 8 грудня 2009 року, проведено перевірки відділу освіти райдержадміністрації 21 січня 2010 року та управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації 10 лютого 2010 року.

 

Головний спеціаліст загального

відділу апарату райдержадміністрації                                      О.Куцарева

 

 
 
     
Сайт Президента України Урядовий портал