Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

Звернення громадян на постійному контролі

 

 

За січень-вересень 2011 року  до райдержадміністрації надійшло 59 звернень, що на 14 більше  порівняно з відповідним періодом минулого року. До вищих органів влади надійшло 16 звернень від жителів району.  Всього порушено 60 питань, з яких 16  - задоволено. Колективних звернень надійшло 13.  Найбільше людей турбують питання аграрної політики та земельних відносин (18), транспорту і зв´язку (14) та інші. Всього, з урахуванням колективних звернень, до райдержадміністрації звернулося 311 осіб, з яких 2- учасники Великої Вітчизняної війни, 1 - учасник бойових дій, 1 - дитина. Пенсіонерів звернулося 17. 

Збільшення кількості звернень передусім свідчить про довіру населення до керівництва району.

Головою райдержадміністрації затверджено графіки виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації  на вересень-жовтень 2011 року.

Районною постійно діючою комісією з питань розгляду звернень громадян, проведено 9 засідань згідно з графіком. Графік засідань районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на 2011 рік затверджено 13 грудня 2010 року та доведено до відома органів прокуратури району.

При розгляді звернень громадян приділяється особлива увага на недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків; вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Запроваджено постійний контроль за організацією роботи посадових та службових осіб зі зверненнями громадян.

Начальником загального відділу апарату райдержадміністрації практикуються щомісячне надання методичної  та практичної допомоги сільським радам  з питань роботи із зверненням громадян. Так, за 9 місяців  2011 року надано допомогу по роботі зі зверненнями громадян Сухоташлицькій, Добрівській, Коритно-Забузькій, Добрянській, Березовобалківській, Вівсяниківській, Чистопільській, Дорожинській та Бузникуватській  сільським радам

У вищезазначених установах проведено Дні контролю відповідно до графіка проведення Днів контролю в органах місцевого самоврядування та структурних підрозділах райдержадміністрації по роботі із зверненнями громадян, затвердженого виконуючим обов’язки першого заступника голови районної державної адміністрації  13 грудня  2010 року.

Графік проведення „гарячих ліній” за участю керівництва райдержадміністрації райдержадміністрації на 2011 рік  розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації проводиться роз'яснювальна робота з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом.

 

 

Начальник  загального відділу

апарату райдержадміністрації                                      О.Куцарева

 

 
 
     
Сайт Президента України Урядовий портал