Доступ до публічної інформації

До відома громадян!

Голова районної державної адміністрації Ткаченко Юрій Анатолійович

проводить особистий прийом громадян з питань,

що потребують нагального вирішення

щодня з 9.00 до 16.00 (у робочі дні)

"Гаряча лінія" голови Вільшанської районної державної адміністрації

9 - 73 - 45

 

 

Відкрито "гарячу телефонну лінію" про призначення житлових субсидій

 

З метою забезпечення соціальної підтримки і організації надання всебічної допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та військовослужбовцям, які беруть участь у зоні проведення антитерористичній операції на сході України, та членам їх сімей у Вільшанській районній державній адміністрації

щодня з 8.00 до 17.00 год. функціонує "гаряча лінія"

на яку можна звернутися за телефоном

9-77-00

 

Керівництво Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області звертається до керівників підприємств, установ і організацій, підприємців, фізичних осіб з проханням брати активну участь у протидії корупційним проявам серед працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, невідкладно інформувати про такі прояви Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області зателефонувавши на телефон довіри Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

(0522) 24-63-36

 

ПЕНСІЙНИЙ  ФОНД  ІНФОРМУЄ

 З 8.00 до 16.00 години (крім суботи, неділі) працює «телефон довіри» з питань недопущення, попередження та протидії проявам корупції в головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

Звертатись за телефоном: (0522) 37-70-53. Електронні повідомлення із зазначених питань направляти на електронну скриньку audit@kr.pfu.gov.ua.

 

НОВОУКРАЇНСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

 Щосереди з 10:00 до 12:00 години в приміщенні Вільшанського відділу

Новоукраїнської місцевої прокуратури за адресою: вул. Лагонди, 3,

смт Вільшанка проводиться особистий прийом громадян

керівником Новоукраїнської місцевої прокуратури Дьологом В.В.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткачанко представив регіональні проекти, реалізація яких запланована у 2019-2021 роках

На засіданні Ради регіонального розвитку району голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко представив найбільш значимі проекти, реалізація яких запланована протягом 2019-2021 років.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 січня 2019 року

 

Рада регіонального розвитку району – підведення підсумків

та перспективи розвитку Вільшанського району у 2019-2021 роках

30 січня 2019 року у Вільшанській районній державній адміністрації відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням голови райдержадміністрації Ткаченка Юрія Анатолійовича.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про найбільш вагомі результати розвитку Вільшанського району за 2014-2018 роки та першочергові заходи і проекти, реалізація яких запланована у 2019-2021 роках.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 30 січня 2019 року

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення засідання Ради регіонального розвитку Вільшанського району,

яке відбудеться 30 січня 2019 року о 10:30 год. в залі засідань

Вільшанської районної ради.

Під час засідання відбудеться представлення публічного звіту голови Вільшанської районної державної адміністрації Ткаченка Юрія Анатолійовича щодо стану виконання у 2014-2018 роках завдань соціально-економічного розвитку району та плану розвитку Вільшанського району на 2019-2020 роки.

Запрошені: начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники підприємств, установ, організацій району, представники бізнесу, Громадська рада при районній державній адміністрації, представники громадських організацій, професійних спілок, представники районних газет «Голос Громади» та «Зорі над Синюхою».

 

 

Виступ Президента на Форумі «Від Крут до Брюсселя.

Ми йдемо своїм шляхом»

Дорогі українці!

Щойно ми почули голоси молоді - про Україну, про їхнє бачення майбутнього. Саме юному поколінню ми маємо насамперед пояснити, куди йдемо. Потрібна відверта і чесна розмова про ситуацію, що склалася. Необхідно представити стратегію розвитку країни на наступні роки й десятиліття: візію держави; місію, яку ми маємо здійснити; далекосяжні цілі та способи їх реалізації.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 29 січня 2019 року

 

Президент Петро Порошенко оголосив своє рішення вдруге балотуватися на посаду Глави держави

Під час Форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент Петро Порошенко оголосив своє рішення вдруге балотуватися на посаду Президента України.

«Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду Президента України. Прошу у виборців мандата на те, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, гарантувати незворотність нашої незалежності», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 29 січня 2019 року

 

День пам’яті Героїв Крут

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут.

Вільшанці, керівництво району, депутати, шкільна молодь, учасники ООС (АТО), працівники установ та організацій району, всі небайдужі зібралися біля пам’ятного знаку «Молодим патріотам рідного краю, котрі в боротьбі з іноземними поневолювачами, за свободу, незалежність і територіальну цілісність України поклали на вівтар перемоги найдорожче – життя», аби віддати данину героїзму та мужності українських патріотів.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять загиблих борців за незалежність України.

Героїчно-трагічні події столітньої давності, які відбулися в морозні січневі дні 1918 року під селищем Крути, що за 130 км від Києва, на довгі роки стали одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. 300 зовсім юних добровольців з числа студентів київських вузів та бійців вільного козацтва постали проти шеститисячної більшовицької армії на захист молодої Української Народної Республіки.

Завдяки безсмертному героїзму українських патріотів був укладений Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державу.

29 січня 1918 року важлива дата для кожного українця, а особливо для тих, хто зараз захищає нашу країну.

Виклики, що постали перед Україною сьогодні, виховують нове покоління Героїв. Сотні прикладів мужності і жертовності наших воїнів задля миру на рідній землі, спокою у домівках та достойного майбутнього дітей доводять усьому світу нашу готовність відстоювати незалежність своєї держави.

Опубліковано: 29 січня 2019 року

 

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ПРЕДСТАВИВ НОВИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Опубліковано: 28 січня 2019 року

 

Опубліковано: 28 січня 2019 року

 

Проведено семінар-нараду райдержадміністрації.

25 січня 2019 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела семінар-нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час семінару заступник керівника апарату-начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Вікторія Мельник повідомила присутнім, що розпочався новий етап подання щорічної декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та роз’яснила нюанси в її заповненні.

Разом з тим, начальником загального відділу апарату райдержадміністрації Валентиною Гірник доведено до відома запрошених загальні вимоги документування управлінської інформації та порядок організації роботи з документами.

Також, розглянуто питання здійснення перевірки стану виконання Вільшанською райдержадміністрацією делегованих повноважень, передбачених Законом України «Про місцеві державні адміністрації», про що проінформувала головний спеціаліст відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталія Діордієва.

Підводячи підсумки семінару-наради, Олена Куцарева наголосила на покращенні виконавської дисципліни та дотриманні вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Опубліковано: 25 січня 2019 року

 

Увага! Знято всі обмеження руху транспорту!

На території Кіровоградської області знято обмеження руху для всіх видів транспорту на всіх державних дорогах.

23 січня з 14:00 в межах Кіровоградської області зняті обмеження руху великовагового та пасажирського транспорту на дорозі М-05 Київ-Одеса. З 15 години рух відновлено на дорогах М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине та Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. З 21:00 рух відновлено на дорозі Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг – Запоріжжя та М-13 Кропивницький – Платоново, а з 22:00 і на дорогах М-22 Полтава-Олександрія.

В межах Вільшанського району рух відновлено на автодорозі О120205 Тишківка-Калмазове-Первомайськ.

Опубліковано: 23 січня 2019 року

 

Увага! Обмеження руху транспорту!

23 січня на території Кіровоградської області наявні складні погодні умови: сильний сніг, місцями дуже сильний, хуртовина.

У зв'язку із погодними умовами на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 23 січня 2019 року під головуванням голови районної державної адміністрації Ткаченка Ю.А. прийнято рішення про обмеження руху для проїзду вантажного транспорту на автодорозі О120205 Тишківка-Калмазове-Первомайськ від смт Вільшанка в напрямку м. Первомайськ.

Місцем стоянки великогабаритного автотранспорту визначено ділянку вулиці Центральна від перехрестя з вул.Лагонди до пам’ятного знаку заснування Вільшанки.

Разом с тим рекомендовано водіям автомобільного транспорту не виїжджати з населених пунктів без необхідності.

Опубліковано: 23 січня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації здійснив особистий виїзний прийом

жителів сіл Йосипівка та Залізничне

22 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів виїзний прийом громадян жителів села Йосипівка. Найбільше громадян турбувало питання забезпечення водопостачанням села Залізничне. Голова районної державної адміністрації пообіцяв детально вивчити порушене питання та наголосив що забезпечення питною водою жителів села Залізничне перебуватиме на його особистому контролі.

Також, очільник району здійснив робочий візит до Йосипівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів філії Березовобалківської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. Т.Г.Шевченка (опорний навчальний заклад). Керівник району оглянув навчальні приміщення та умови перебування і навчання дітей, поцікавився матеріально-технічною базою школи, а також поспілкувався з трудовим колективом. Водночас звернув увагу на необхідність проведення ремонту спортивного залу, зокрема заміни вікон.

Відвідавши дошкільні навчальні заклади «Яблунька» та «Колосок», відзначив з позитивного боку роботу сільської ради в частині зміцнення матеріально-технічної бази садочків. Очільник району зосередив увагу на тому, що ДНЗ «Яблунька» не забезпечений водопостачанням та водовідведенням, а також, не обладнаний внутрішнім туалетом. На думку голови, ці потреби мають бути забезпечені першочергово. Юрій Ткаченко підкреслив, що районній владі з сільською радою необхідно спільно працювати над тим, щоб створити ще більш комфортні умови для дітей.

Також голова відвідав ФАПи та ознайомився з умовами надання медичної допомоги хворим.

Голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко спільно із сільським головою Володимиром Миколюком здійснив робочий візит до ПСП імені Шевченка. Поспілкувавшись з керівником підприємства, відзначив з позитивного боку його участь у розвитку села, та висловив сподівання, що і надалі підприємство не залишатиметься осторонь вирішення проблем жителів сіл Йосипівки та Залізничного.

Опубліковано: 23 січня 2019 року

 

Виступ Президента України з нагоди Дня Соборності України

та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР

Дорогі співвітчизники!

Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об'єднання в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.

Підтвердженням прагнень до соборної і суверенної держави був велелюдний Софійський майдан. Багатотисячна громада вітала проголошення Акту Злуки. Військовий парад, синьо-жовті знамена, урочиста атмосфера, дуже особливий піднесений настрій та освячення дійства службою Божою у Святій Софії…. Навіть недовгої збереженої хроніки досить, аби відчути – то було справжнє національне свято. Так вершилася історія.

Акт Злуки – це найвища точка української революції і визвольних змагань початку двадцятого століття. Він став результатом величезних всенародних зусиль, праці і боротьби, що тривали століттями.

Українська революція продемонструвала наявний на той час колосальний державницький потенціал України. Його творили тисячі і тисячі прославлених і незаслужено забутих літераторів, музикантів, акторів, лікарів, священиків. Їхньою подвижницькою працею державність України з давнього спогаду перетворилася на живу мрію, а мрія стала політичною програмою. Історичні обставини, пов’язані з поразкою імперій у Першій світовій війні, дали Україні унікальну можливість реалізувати свою державність.

На жаль, шанс тоді було втрачено. Головна причина: тогочасним українським політикам забракло єдності. І не знайшлося тоді політиків, які могли б об’єднати народ для протистояння московській навалі. Втрата незалежності мала наслідком і втрату соборності. Україну знову поділили чужі держави, а над нашим народом нависла ніч бездержавності, в якій проти нього коїлися тяжкі злочини.

Детальніше>>>>

Опубліковано: 23 січня 2019 року

 

На Вільшанщині відзначили 100-річчя Соборності України

Щороку, 22-го січня в Україні відзначають День Соборності. У цей день 100 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який заклав підґрунтя для відродження незалежної, соборної, демократичної України та утвердження національної ідеї.

22 січня з нагоди відзначення 100-річчя Дня Соборності України в смт Вільшанка відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова районної ради Михайло Лець, представники районної влади, громадськості та ЗМІ, підприємств, установ та організацій району, шкільна молодь.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять Героїв України – Сергія Нігояна, Михайла Жизневського та всіх загиблих, хто ціною свого життя захищав та виборював мирне, незалежне майбутнє нашої країни.

На знак шани та пам’яті про історичне возз’єднання українських земель в єдину, соборну, цілісну державу учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т.Г. Шевченку.

 

Опубліковано: 22 січня 2019 року

 

Увага! Погіршення погодних умов

УКРАЇНСЬКИЙ ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР попереджає про погіршення погодних умов. Очікуються метеорологічні явища І рівня небезпеки.

23 січня у Вінницькій вдень і в Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см); у південних, Дніпропетровській та Донецькій областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Явища відповідають жовтому рівню небезпечності.

Опубліковано: 22 січня 2019 року

 

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Ткаченка

з нагоди Дня Соборності України

Шановні мешканці Вільшанщини!

День 22 січня увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

Ніхто не зможе сьогодні заперечити, що ми хочемо жити саме в соборній державі! Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення.

Як і колись, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави.

В цей надзвичайно важкий час на всіх нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність.

Впевнений, що разом з нашою допомогою тисячі воїнів, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу жодного шансу зламати дух українського народу. Кожен з нас мусить докласти і свої зусилля, щоб Україна якнайшвидше перемогла і знову стала соборною – Крим і Донбас, анексовані ворогом, обов’язково возз’єднаються з Україною.

Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, щастя та добра, успіхів у роботі і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Зі святом Соборності!

З повагою Ю.Ткаченко,

голова Вільшанської райдержадміністрації

Опубліковано: 22 січня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації відвідав з робочим візитом Вільшанську школу

Голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко спільно із начальником відділу освіти райдержадміністрації Віктором Драндалушем здійснив робочий візит до Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Очільник району оглянув навчальні приміщення та умови перебування і навчання дітей, поцікавився матеріально-технічною базою школи, розглянув з керівником закладу питання харчування учнів, а також поспілкувався з трудовим колективом.

Юрій Анатолійович обговорив з директором школи питання щодо безперебійного та повноцінного функціонування системи опалення в школі та запевнив, що дотримання температурного режиму в навчальних закладах району перебуває на його особистому контролі.

Також голова адміністрації ознайомився з реалізацією в даному закладі освітньої реформи «Нова українська школа», яка цьогоріч стартувала в усіх перших класах України.

 

Опубліковано: 18 січня 2019 року

 

Відбулася апаратна нарада

17 січня поточного року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела нараду з начальниками відділів та завідувачами секторів апарату райдержадміністрації під час якої обговорено план роботи райдержадміністрації на наступний тиждень, підготовку заходів до відзначення Дня Соборності України та узгоджено порядок денний семінар-наради з питань запобігання корупції.

Також керівник апарату райдержадміністрації звернула увагу підлеглих на дотримання виконавської і трудової дисципліни та своєчасне заповнення електронних декларацій, черговий етап подання яких розпочався з 01 січня 2019 року.

Опубліковано: 17 січня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації ознайомився з роботою

центральної районної лікарні

16 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко здійснив робочий візит до Вільшанської центральної районної лікарні, під час якого відвідав відділення медзакладу та ознайомився з умовами лікування хворих.

Очільник району, зокрема, поспілкувався з медичним персоналом терапевтичного та хірургічного відділень щодо умов праці та забезпечення необхідними медикаментами. Водночас, оглянув харчоблок лікарні та умови приготування їжі для пацієнтів.

Також, Юрій Ткаченко відвідав дитяче відділення, ознайомився з умовами роботи, порядком наданням послуг, поспілкувався із лікарем педіатром щодо поліпшення умов прийому маленьких пацієнтів.

Під час особистої розмови з головним лікарем Тетяною Курінною обговорено питання забезпечення технікою медичного закладу та проведення капітального ремонту терапевтичного відділення.

Коментуючи результати огляду, голова райдержадміністрації наголосив, що прикладе максимум зусиль щодо покращення матеріально-технічного стану медичного закладу. Юрій Ткаченко підкреслив, що районній владі спільно з керівниками медичних закладів слід  і надалі працювати над тим, щоб підвищити якість надання медичних послуг населенню та створити ще більш комфортні умови для пацієнтів.

Опубліковано: 17 січня 2019 року

 

Обговорено соціально-економічне становище району

15 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів робочу нараду з працівниками відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації на якій обговорено підготовку до проведення ради регіонального розвитку Вільшанського району та стан виконання розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 18 травня 2016 року № 97-р «Про проведення моніторингу та оцінки результативності регіональної політики».

Голова райдержадміністрації зверну увагу на завдання, яке ставить область щодо рівня середньої заробітної плати в 2019 році та доручив відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації надати свої пропозиції щодо покращення рейтингових показників та інвестиційної привабливості району.

Опубліковано: 15 січня 2019 року

 

Щедрувальники завітали до райдержадміністрації

Сьогодні, 14 січня 2019 року, в день Старого Нового року до райдержадміністрації галасливою юрбою завітали щедрувальники – вихователі та вихованці Вільшанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Колосок» та учні Вільшанської дитячої школи мистецтв.

 Юні актори зі щедрівками, посіванням, танцями та театралізованим святковим дійством щиро бажали господарям щастя, здоров’я, благополуччя, всіляких благ та успіхів у новому році.

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко від імені всіх працівників подякував гостям за вітання, збереження давніх народних традицій, звичаїв, гарний святковий настрій та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.

В нагороду за свої вітання від керівництва райдержадміністрації щедрувальники отримали солодкі гостинці.

Опубліковано: 14 січня 2019 року

 

Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якій розглянуто питання забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та події, пов’язані з погіршенням погодних умов з 11 січня 2018 року.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Василь Гончаров ознайомив присутніх з даними Кіровоградського обласного гідрометеорологічного центру, відповідно до яких внаслідок переміщення активного циклону 11 січня на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: сильні опади у вигляді снігу, місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Пориви вітру до 15 м/с.

Керівники служб доповіли членам комісії про стан готовності районних служб до реагування на надзвичайні ситуації у зимовий період та подолання наслідків негоди.

Підсумовуючи засідання голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко доручив районним службам вжити заходів щодо забезпечення безперебійної роботи систем життєзабезпечення району, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення.

Опубліковано: 10 січня 2019 року

 

Промова Президента з нагоди вручення Томосу про автокефалію

Православній Церкві України

Щойно завершилася велика історична справа, в якій Господь Бог був з нами – з українцями. А ми, українці, були з Господом Богом. Автокефальна православна церква України нарешті отримала Томос від Вселенського Патріарха, від Матері-Церкви.

Господь побачив та оцінив наполегливу боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно воздав нам по трудам нашим і йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване «так» незалежній Церкві України.

Сьогоднішня подія в історії нашої крани збережеться в одному ряду з Володимировим хрещенням і з проголошенням незалежності України. Православний світ запам’ятає день, коли до родини церков-сестер увійшла рівноправна Церква України.

Наша країна довго торувала шлях до цього дня. І недарма вчора Його Всесвятість згадав у своєму виступі і Ольгу – першу нашу княгиню християнку, і рівноапостольного князя Володимира-хрестителя. А ще задовго до них святий апостол Андрій ногами стояв на київських горах і «очі його Україну бачили, а уста – благословляли. І насіння віри він у нас насадив». Це, до речі, цитата із рішень нашого православного Собору 1621 року.

Протягом понад тисячі років береглася і множилася київська християнська традиція. Сьогодні наша православна Церква готова до самостійного буття. Український народ дякує Богу і те, що сталося – це справжнє диво, яким ми завдячуємо волі Творця.

Ми радіємо з того, що Вселенський Патріарх як духовний провідник сотень мільйонів православного люду, як постать глобального масштабу почув наш голос і наші прохання. І невтомна праця Його Всесвятості на духовній ниві назавжди залишиться в історії церкви і в історії народів, особливо православних.

А Томос для нас - це фактично ще один акт проголошення незалежності України. Він довершить утвердження самостійності Української держави, укріпить релігійну свободу, міжконфесійний мир. І він посилить права і свободи громадян, особливо тих, які перебували поза спілкуванням із Вселенським православ’ям і яких несправедливо таврували неканонічністю.

Його Всесвятість цими днями особливо наголошує на важливості відновлення спілкування мільйонів і мільйонів українських вірних з повнотою світового православ`я. Крім того, для нас українців власна Церква - це гарантія нашої духовної свободи. Це запорука суспільної злагоди.

І я як Президент гарантую від імені держави, що Україна поважатиме релігійний вибір і свободу віросповідання кожного громадянина.

Я вітаю всіх небайдужих з постанням автокефальної Православної Церкви України. І я дякую кожному, хто невтомно працював над її становленням, творив єдність і відновлював справедливість!

Свята Софія, премудрість Божа була з нами і ми виконали свій обов’язок перед минулими і перед наступними поколіннями.

Слава Господу Богу!

Слава Україні!

Опубліковано: 09 січня 2019 року

 

Обговорено план дій на випадок ускладнення погодних умов

09 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів оперативну нараду з начальником Вільшанського РВ УДСНС України у Кіровоградській області капітаном служби цивільного захисту Ігорем Ралєвим.

Під час наради обговорено питання запобігання виникненню пожеж і надзвичайних ситуацій та готовності органів влади і служб оперативного реагування до роботи у зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов.

По результатам наради було скоординовано роботу по забезпеченню безпеки в районі під час негоди та забезпечення сталого функціонування всіх об’єктів життєзабезпечення регіону.

Опубліковано: 09 січня 2019 року

 

Святкова коляда

Сьогодні, 08 січня, учасники болгарського фольклорного гуртка Центру дитячої та юнацької творчості привітали колектив райдержадміністрації з новорічними святами. Виконані українські колядки, щирі віншування були овіяні відчуттям свята та духом Різдва.

Керівництво райдержадміністрації сердечно подякувало колядникам за приємну зустріч і щирі побажання, а також привітали їх з різдвяними святами, побажали міцного здоров’я, благополуччя і здійснення усіх мрій і бажань у Новому році.

За хорошу коляду та святковий настрій діти отримали солодкі подарунки.

Опубліковано: 08 січня 2019 року

 

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко

провів зустріч з начальником відділу освіти

Сьогодні, 04 січня, голова Вільшанської райдержадміністрації, Юрій Ткаченко провів зустріч із керівником відділу освіти райдержадміністрації Віктором Драндалушем.

Під час зустрічі обговорено питання подальшого розвитку освітньої галузі району, окреслено основні завдання щодо організації навчально-виховного процесу. Особливу увагу під час зустрічі було зосереджено на питанні організації шкільного харчування.

 

Опубліковано: 04 січня 2019 року

 

Відбулося офіційне представлення голови

Вільшанської районної державної адміністрації

Сьогодні, 02 січня 2019 року, в сесійному залі районної ради відбулося представлення голови Вільшанської районної державної адміністрації Ткаченка Юрія Анатолійовича, призначеного на посаду з 26 грудня розпорядженням Президента України від 22 грудня 2018 р. №239/2018-рп.

Серед присутніх в залі – селищний та сільські голови, депутати районної ради, керівники сільськогосподарських підприємств району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району.

Представив новопризначеного очільника Вільшанщини голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, наголосивши, що у пріоритеті роботи голови райдержадміністрації мають стати децентралізація влади, ремонт автодоріг, збільшення доходів до бюджету, зростання рівня заробітної плати, які повинні покращити життя людей. Сергій Анатолійович висловив переконання, що професійний та життєвий досвід Юрія Анатолійовича дозволить йому працювати в цих напрямках успішно та ефективно.

У своїй промові голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко подякував Президенту України та керівництву області за висловлену йому довіру та окреслив майбутній план дій та напрямки розвитку району, а також закликав усіх присутніх до конструктивного діалогу, до командної роботи з вирішення наболілих питань.

Опубліковано: 02 січня 2019 року

 

Новорічне привітання Президента України

Дорогі співвітчизники!

Ще мить – і літопис дві тисячі вісімнадцятого року ляже в архів української історії. А місце там для нього особливе. Воно – поруч із тисяча дев’ятсот дев’яносто першим, коли було проголошено нашу державну самостійність.

15 грудня тут, у Святій Софії відбувся Об’єднавчий собор. Тисячі людей, які зібралися на площі не соромилися сліз. І то були сльози радості. Народилася, нарешті, автокефальна Православна Церква України, визнана світовим православ’ям.

Боротьба за незалежність нашої церкви тривала сотні років і успіхом увінчалася лише тепер.

Це – справжнє диво!

Це – знак Божий, що у нас, українців точно усе буде добре.

Днями разом із благою вістю про народження Спасителя Україна отримає довгоочікуваний Томос – грамоту від Вселенського Патріархату. Вона документально засвідчить нашу духовну незалежність.

Ми стали далі від Москви і ближче до Європи. Це – чітка стратегія, якої неухильно дотримуємося протягом останніх п’яти років. Ми йдемо своїм шляхом. Ані обіцянки манни небесної, ані зерна зневіри, ані зілля розбрату – ніщо не повинно розвернути нас назад.

«В єдності сила народу, Боже, нам єдність подай», - хотілося б, щоби саме ці слова стали гаслом для наступного року для влади, суспільства і для кожного громадянина. Тим більше, що дві тисячі дев’ятнадцятий – це століття Акту злуки, століття нашої соборності.

Ми нічого не прагнемо більше, ніж миру. І ніхто не прагне миру більше, ніж ми. Тож дозвольте від вашого імені, насамперед привітати українських воїнів. Це вони гарантують нам тишу і спокій в цю новорічну ніч.

Хай вдячність нашу і тепло наших сердець відчують і моряки, які перебувають в російському полоні. І поранені серед них – Андрій Ейдер, Василь Сорока, Андрій Артеменко. І українські політв’язні в російських тюрмах. І наші громадяни, які стали заручниками на тимчасово окупованих територіях.

Звертаюся до мільйонів співвітчизників в Криму та по той бік Донбасу. Ми обов’язково повернемося до вас з миром, якою б довгою не була дорога. Наша сім’я неодмінно возз’єднається за одним столом, за яким Новий рік зустрічають за київським часом.

Дорогі українці!

Найважче вже минуло, і найгірше – теж позаду. Попереду – поступове зростання економіки і відновлення рівня життя. Це результат нашої спільної кропіткої праці.

Головне – у передвиборчій гонитві не затоптати паростки розвитку, пророщені ціною великих жертв і колосальних зусиль кожного з вас. І тоді ми точно переможемо.

Бажаю усім щасливого Нового року!

Щоб наша доля нас не цуралась!

Слава Україні!

Опубліковано: 01 січня 2019 року

 

 

 

 

До відома жителів району

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 

 

© 2017-2019 Офіційний веб-сайт Вільшанської районної державної адмiнiстрацiї

Розробник: Білозерцев І.В.