Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець»

у 2018 році

 

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться у три тури:

І тур - березень - квітень;

ІІ тур - травень - червень;

ІІІ тур - вересень - жовтень.

Конкурс проводиться серед державних службовців, що належать категорії «Б» та «В» посад державних органів, відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

«Кращий керівник» (беруть участь державні службовці категорії «Б», які мають загальний стаж державної служби не менш як 3 роки, з них на керівних посадах не менш як 1 рік);

«Кращий спеціаліст» (беруть участь державні службовці категорії «В», які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

За інформацією щодо участі у І турі Конкурсу необхідно звертатися до оргкомітету з проведення І туру, який утворюється та затверджується розпорядженням голови районної державної адміністрації.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету такі документи:

- заяву про участь;

- копію особової справи державного службовця встановленого зразка;

- подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Переможці та лауреати Конкурсу нагороджуватимуться дипломами та цінними подарунками.

Переможці та лауреати ІІІ туру Конкурсу користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів.

Більш докладно умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення Конкурсу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152, та в Методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21.02.2018 № 49.

http://www.centre-kiev.kiev.ua/konkurs/konk_nakazNADS-2018.shtml 

 

Успіхів учасникам Конкурсу!

 

За довідками звертатися: вул. Центральна, 40 Вільшанська райдержадміністрація, відділ управління персоналом апарату та юридичного забезпечення райдержадміністрації, телефон 9-74-41.

Сайт Президента України Урядовий портал