Проведено семінар-нараду райдержадміністрації

28 лютого 2019 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела семінар-нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час семінару заступник керівника загального відділу апарату райдержадміністрації Марина Боєва розповіла про порядок підготовки відповідей на звернення громадян.

Разом з тим, заступник керівника апарату-начальником відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Вікторією Мельник доведено до відома запрошених інформацію щодо здійснення контролю за своєчасним поданням щорічних декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

Також, розглянуто питання щодо прав виборців на виборах Президента України 2019 року, про що проінформувала головний спеціаліст відділу Державного реєстру виборців райдержадміністрації Ольга Діцул.

Опубліковано: 01 березня 2019 року