Голова райдержадміністрації провів щопонеділкову нараду

04 березня 2019 року голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів щопонеділкову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі голови районної ради та заступників голови райдержадміністрації.

На нараді розглянуто питання розвитку промислового комплексу району. За інформацією начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Яни Дульдієр промисловість району представлена трьома підприємствами енергетики:

- підприємство малої гідроенергетики Червонохутірська ГЕС ТОВ «Гідроенергоінвест», потужність 3200кВт (річка Синюха);

- сонячна фотоелектростанція ТОВ «ЗАС Енергосервіс», потужність 9,5 мВт;

- сонячна фотоелектростанція ТОВ «Гідроенергоінвест», потужність 3,08 мВт.

Переробна промисловість представлена виробництвом муки, яке забезпечує ПСП «Мир» с. Станкувате, яке в свою чергу працює з давальницькою сировиною. Обсяги виробленої промислової продукції не значні і не конкурентоспроможні у порівнянні з іншими районами області.

Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко зазначив, що районна державна адміністрація продовжує реалізацію державної політики у напрямку сприяння розвитку альтернативної енергетики, як екологічно чистої і безпаливної підгалузі енергетики. Так, у 2019 році планується будівництво на території Сухоташлицької сільської ради сонячної електростанції ТОВ "САНЛАЙТЕНЕРГО", потужністю 13,5 мВт.

Окрім того, ТОВ «Централ Фармінг Юкрейн» має наміри з будівництва елеватора в с. Залізничне Йосипівської сільської ради.

На завершення наради Юрій Анатолійович підняв питання організації роботи з виплати житлової субсидії готівкою.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бударецька повідомила, що з 1 березня 2019 року почалася виплата готівкою субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Згідно з порядком виплат, у березні 2019 року пенсіонери отримають субсидію за лютий 2019 року разом з пенсією через банк або через «Укрпошту».

Всі інші субсидіанти зможуть отримати субсидію з 12 березня у відділенні Ощадбанку за пред'явленням паспорта та ідентифікаційного коду. При цьому Ощадбанк ввів попередню реєстрацію для громадян.

З 1 березня таке поняття, як обов'язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою і повинно самостійно розрахуватися за спожиті тепло, воду, електроенергію.

Опубліковано: 04 березня 2019 року