Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

06 лютого 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сакуна Д.С.

В засіданні взяли участь члени комісії: начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Легка Н.І., головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Ярута Н.М., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Балєва В.Д., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Бударецька Н.Ю., начальник відділу освіти райдержадміністрації Драндалуш В.В.

За результатами розгляду 4 питань комісія вирішила:

- вивести з дитячого будинку сімейного типу одну вихованку;

- надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів двом малолітнім дітям;

- взяти на облік районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дві родини як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах;

- взяти 3 родини під соціальний супровід.

Опубліковано: 06 лютого 2019 року