Ювілейне засідання жіночого клубу «Єва»

6 лютого в читальному залі районної бібліотеки для дорослих відбулося перше ювілейне засідання жіночого клубу «Єва».

У сімейному колі зібралися всі учасники клубу. Ведучі, бібліотекарі Лариса Шевченко та Марина Владова привітали всіх присутніх з Днем народження та пригадали історію його створення. Голова клубу «Єва» – Надія Бужан в своїй промові тепло бажала втілити всі їх нові ідеї. Слова вітання прозвучали і від активних учасниць клубу Марії Кордюкової, Світлани Янкової, Наталії Пироженко, Валентини Шпилівенко. Приємним подарунком став сюрприз – сувенір-чашка феліжанки від працівників бібліотеки.

Учасниці засідання переглянули слайд-презентацію «З ювілеєм», послухали нову поезію місцевих авторів, вокальні вітання від Володимира Еклеми та Василя Карамалака та із задоволенням згадали найяскравіші події життя клубу.

За рік спілкування учасникам дуже сподобались нові форми роботи бібліотекарів, адже вони мали змогу отримати різноманітну цікаву та корисну інформацію, зустрічалися з видатними вільшанцями та гостями селища, переглядали кращі виступи аматорів району, знайомилися із новими книгам та багато іншого.

Слова вдячності, добрі відгуки і побажання подальшого процвітання клубу стали найкращим свідченням ефективності його роботи.

Опубліковано: 07 лютого 2019 року