Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

Напередодні 8 березня у Вільшанському районному будинку культури відбувся святковий захід присвячений Міжнародному жіночому дню.

Керівники району привітали жінок зі святом та побажали добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено жінок, які сумлінно працюють на благо суспільства.

Після урочистого нагородження аматори художньої самодіяльності та юні вихованці школи мистецтв подарували присутнім чудову концертну програму.

Опубліковано: 07 березня 2019 року