На Вільшанщині вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Сьогодні, 11 березня 2019 року, громада нашого району вшанувала пам’ять Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

В урочистому зібранні взяли участь керівництво району, депутати місцевих рад, колективи установ та організацій району, члени ветеранської організації, шкільна молодь, громадськість.

На знак пошани до його творчості, яка вивела українську літературу на шлях світового визнання, до пам’ятника-погруддя Великого поета учасники зібрання поклали квіти.

Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання.

Опубліковано:11 березня 2019 року