Перший заступник голови райдержадміністрації провів нараду

з головами селищної та сільських рад

13 лютого 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Нестерова відбулась нарада з головами селищної та сільських рад.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про координацію дій пасічників і сільськогосподарських виробників у 2019 році та правового врегулюванні у галузі бджільництва, паспортизації пасік і профілактики бджіл на території Вільшанського району.

2. Про зміни у Бюджетному Кодексі.

3. Про оприлюднення інформації про бюджет в 2019 році.

4. Про реєстрацію і проходження курсу «Гендерно орієнтоване бюджетування».

5. Про надання субвенції Вільшанській центральній районній лікарні на придбання комп’ютерної техніки.

6. Про надання субвенцій на харчування дітей в навчально-виховних закладах освіти району у 2019 році.

7. Про надання субвенцій на підвіз школярів навчально-виховних закладів освіти району до місця навчання у 2019 році.

8. Про пільговий проїзд, зв'язок, оздоровлення дітей та ліквідаторів аварії на ЧАЕС у 2019 році.

9. Про надання субвенцій на заходи щодо перевезення військовозобов’язаних на навчальні збори та придбання канцтоварів для належного формування особових справ.

10. Про вимоги щодо створення ПЗСР (здійснення перевірки з мобілізаційних питань).

11. Про порядок здійснення оповіщення мобілізаційних ресурсів (призовників та військовозобов’язаних) та проведення агітаційної роботи, щодо військової служби за контрактом.

12. Про звітність голів селищної та сільських рад щодо матеріальної та іншої допомоги учасникам АТО (ООС), пораненим та членам родини загиблих військовослужбовців.

13. Про продовження дії постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва».

14. Про створення у районі місцевої пожежної охорони.

15. Про інформаційно-просвітницьку роботу з питань поведінки в умовах надзвичайної ситуації і пожежі та роз’яснення основних вимог правил пожежної безпеки в побуті.

16. Про використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища на виконання заходів Програми благоустрою та поліпшення екологічного стану на території ради.

17. Про надання субвенції районному фонду охорони навколишнього середовища на виконання заходів Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Вільшанського району Кіровоградської області на 2019-2021 роки із залишків коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, які не плануються до використання на заходи місцевих програм або із загального фонду.

18. Про надання субвенції районному бюджету у сумі 3,0 тис.грн. (Вільшанська селищна рада – 20,0 тис.грн.) на виконання заходів районної програми цивільного захисту Вільшанського району Кіровоградської області на 2016-2020 роки щодо реконструкції системи оповіщення цивільного захисту району.

19. Про можливість залучення коштів місцевого бюджету до спів фінансування робіт по поточному середньому ремонту доріг загального користування місцевого.

20. Про забезпечення виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

21. Про сприяння в укладені угод з підприємствами торгівлі, які функціонуватимуть в умовах особливого періоду.

22. Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, що набула чинності з 01 січня 2019 року.

23. Про декларування доходів одноосібниками у Вільшанському районі.

24. Про підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

25. Різне.

За результатами наради першим заступником голови райдержадміністрації дано відповідні протокольні доручення для вирішення проблемних питань.

Опубліковано: 13 лютого 2019 року