Відбулося засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 75-ї річниці визволення району від нацистських загарбників.

12 березня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Нестерова та голови районної ради Михайла Леця відбулося засідання організаційного комітету з питання підготовки до відзначення в районі 75-ї річниці визволення Вільшанського району від нацистських загарбників.

У ході роботи детально обговорено план і формат проведення урочистостей. Зокрема вирішено провести 21 березня 2019 року покладання квітів до Меморіалу Слави та братської могили воїнів, що загинули в роки Другої світової війни, мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Вільшанського району від нацистських загарбників та церемонію передачі символів естафети пам’яті «Слава визволителям України» від Голованіського району.

Підводячи підсумки засідання Сергій Нестеров наголосив, що відзначення 75-ї річниці визволення Вільшанського району від нацистських загарбників має відбутись на належному патріотичному рівні, сприяти гідному вшануванню ветеранів війни, дітей війни, членів сімей загиблих воїнів.

Опубліковано:13 березня 2019 року