Засідання робочої групи

14 лютого 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сакуна Д.С. відбулося засідання робочої групи по контролю за наведенням порядку в організації торговельного обслуговування населення.

В засіданні взяли участь члени робочої групи: начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Дульдієр Я.Д., головний спеціаліст відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Васильковська Н.С., начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Євчук Л.В., начальник сектору превенції патрульної поліції Вільшанського відділення поліції Голованівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області Літвінов В.Л., головний інспектор Вільшанського РВ УДСНС України в області Шаповалов А.В. та старший державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Голованівського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Зайченко Н.А..

На засіданні робочої групи розглянуто питання «Про результати оперативно-профілактичних обстежень, проведених 07 лютого 2019 року».

За результатами засідання прийнято рішення провести семінар-нараду з фізичними особами-підприємцями щодо дотримання законодавства з питань праці, легалізації найманої робочої сили, дотримання правил торгівлі і пожежної безпеки та повторно здійснити оперативно-профілактичне обстеження закладів торгівлі щодо виконання наданих рекомендацій.

Опубліковано: 14 лютого 2019 року