Кожна дитина має право на сім’ю

Найкраще середовище для життя і розвитку дитини – сім’я.

Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які недобровільно позбавлені цього почуття. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме тому наша держава підтримує створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. От і в нашому районі на одну прийомну родину стало більше.

13 лютого 2019 року з Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради за участю фахівця із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Красоти О.В. та головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації Ярути Н.М. було влаштовано до прийомної сім’ї Петрових Марії Степанівни та Володимира Валентиновича двох хлопчиків.

Хочеться, щоб у нашому районі зменшувалася кількість дітей, які при живих батьках насправді є сиротами. Діти повинні рости щасливими і розвиватися гармонійно. Адже в цьому зацікавлені всі ми. Тож побажаємо новій родині великого сімейного щастя, родинного затишку, злагоди.

Опубліковано: 14 лютого 2019 року