Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2019 року у Вільшанському районі проведено урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Біля пам’ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів Вільшанщини зібралися представники влади, воїни-інтернаціоналісти, учасники операції об’єднаних сил (антитерористичної операції), молодь та громадськість аби вшанувати всіх, хто виконував військовий обов’язок на території інших держав.

Керівники району висловили глибоку подяку учасникам бойових дій на території інших держав за мужнє виконання військової присяги в «гарячих точках» планети, за активну громадянську позицію, за виховання у найкращих традиціях патріотизму молодого покоління.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака.

В рамках заходів в районній бібліотеці проведено зустріч керівництва району з воїнами-інтернаціоналістами, в ході якої за особисту мужність, виявлену під час виконання інтернаціонального обов’язку на території інших держав, активну громадську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав спільні грамоти Вільшанської районної державної адміністрації та Вільшанської районної ради вручено:

ІВАНОВУ Олегу Володимировичу;

КАЛІНІЧЕНКУ Івану Володимировичу;

КАЛІФОРОВУ Петру Петровичу;

КАУЛІНУ Олександру Володимировичу;

КЛИМЕНКУ Василю Олексійовичу.

Військовий комісар Вільшанського районного військового комісаріату майор КОТЮЖАНСЬКИЙ А.В. вручив відзнаки начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України нагрудні знаки «Ветеран війни – учасник бойових дій» військовослужбовцям, які залучалися і брали участь у бойових діях при виконанні інтернаціонального обов’язку.

Також під час зустрічі обговорені нагальні проблеми воїнів та надані відповіді на питання, що їх цікавили.

Опубліковано: 15 лютого 2019 року