Пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанували на Вільшанщині

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні в смт Вільшанка проведено меморіальні заходи із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, та тих, хто загинув, захищаючи кордони України на її східних рубежах.

Керівництво району, депутати місцевих рад, працівники установ та організацій, учасники ООС (АТО), шкільна молодь, жителі селища та району зібрались аби згадати події того часу та вклонитись героям Революції Гідності.

Під пісню «Пливе кача» присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, а також військовослужбовців та добровольців, які загинули на сході України, мирних жителів, усіх, хто поклав життя за незалежність і свободу України.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку «Молодим патріотам рідного краю, котрі в боротьбі з іноземними поневолювачами, за свободу, незалежність і територіальну цілісність України поклали на вівтар перемоги найдорожче – життя».

Опубліковано: 20 лютого 2019 року